Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
bubutko
7. nov 2012
sunkovo syrove slimaky a pastekove stanglicky na zajtra do prace:
zklimekova
7. nov 2012
normálne ste mi tu s vašimi inšpiráciami chýbali kočky 🙂..asi som závislá od tejto témy tu 🙂....dva dni mi nešiel net a neskutočne ma to štvalo 😃...v utorok sme mali dojedací deň, keďže som varila v pondelok tak ako vačšinou v nedeľu, des krémová brokolicová polievka, palacinky s nutelou a marhuľovým džemom, palacinky boli klasické aj jabĺčkové 🙂
megika1
7. nov 2012
@titkovamiriam aj maslo má úžasnú chuť,nebuď frustrovaná,veď nočné sú zabiják potrebuješ oddych a cez víkend niečo dobré nachystáš 🙂
duracelko
7. nov 2012
@zklimekova ja som dnes urobila tiez brokolicovu kremovu a zajra budú tie palacinky s nutelou- mnam niečo sladké 🙂
raszuz
8. nov 2012
Dobre ranko,u nas dnes hraskova polievka, bravcove masko na sampionoch s ryzou a koketujem s myslienkou,ze dnes zoznamim krpca s mrkvou,ale nie som o tom este na 100 % presvedcena 🙂.
danielaj
8. nov 2012
včerajší olovrant: ovsená kaša s jablkami, hrozienkami a medom a robila som francúzske briošky - boli výborné , dali sme si po večeri s maslom a dulovým džemom, deti čerstvo navečerané sa tak napráskali, 😃 zo 16 kusov mi ledva 4 zostali na raňajky :-|
danielaj
8. nov 2012
tu je recept na briošky, doporučujem vyskúšať http://varecha.pravda.sk/recepty/briosky-a-slad... 😉
danielaj
8. nov 2012
@megika1 paráda, tvaroh aj ja robievam často, ale syr som veru ešte nerobila 😉
@lululka555 Mňam, ja takéto podobné robievam, ale z bebe keksov 😉
@nelinka0401 parádna 🙂
@mamkabeika ja som všetku múku nenahrádzala nikdy, vždy len časť som nahradila napr.celozrnnou, špaldovou a pod., takže neviem ti presne povedať, ale myslím, že by to nemal byť problém, ja viem len, že špaldová sa ťažšie rozteká napr. pri palacinkách, treba cesto robi´t redšie, ale pri pečení neviem, neviem, :-|
@kucminka presne tieto cesnačky robievam aj ja, mám ten istý recept a sú úžasné 😉
@mysiatkoo parádne muffinky 🙂
lululka555
8. nov 2012
ahojte 😉 dnes varim kuraci paprikas s kolienkami,k tomu kysla uhorka 🙂
mirage
8. nov 2012
@kucminka Ahoj, mozem tie slimaky spravit aj s maslom? Skusala si to?
lencyca
8. nov 2012
@womankc ahoj,ja som pri obidvoch jedla citrony,neskutočne mi išli na chut,aj dva naraz,samozreme aj uhorky...a to maso,svokrovci robili zabijacku,maso bolo všade,aj výrobky z neho,nepomáhal ani zapchatý nos 😃
miskap2111
8. nov 2012
@danielaj ty si neskutočná!! Ja som na tie briošky od čistinky na Vareche už dlho poškuľovala, ale keďže si sladké pečivo musíme doma trochu odopierať (3 baby na diétke 😃 ), tak môžem len slintať 🙂. Ale podarili sa ti nádherne... Klobúk dole!
babulka123
8. nov 2012
@mysiatkoo ako si to robila??? myslim mufinky, ci cesto klasika ale bez cukru a donutra si nahadzala co si nasla ci?
simca06022011
8. nov 2012
@womankc a cvikla sa vari v celku? neosupana? ja viem, blba otazka, ale ja som to v zivote nerobila 🙂)) idem sa dnes cinit 🙂
womankc
8. nov 2012
@mata1976 myslím, že tam sa hodí nejaké voňavé, ja by som dala jahody, čučoriedky, možno ananás, banán, kiwi , taký mix, inak ja si spomínam , že to voľakedy varil petr novotný a bola krásna , skúsim to pohľadať , mala som niekde knihu tých receptov z tej relácie
z.k
8. nov 2012
my dnes bryndzové halušky 🙂
mysiatkoo
8. nov 2012
@babulka123 predvarila som karfiol, cuketu a mrkvu som nakrajala na male kusky, dala som to s mierne popucenym karfiolom do misky, pridala som trosku cottage-u, nakrajanu zemlu na male kusky, premiesala som vajko a troxu smotany (do toho som pridala trosku soli, korenia a 1 prelisovany strucik cesnaku) a tym som plnila muffinove formicky - ziadne cesto tam nie je 😉
womankc
8. nov 2012
@lencyca xixixi aj u mňa citróny fičali a veru postupne mi šli na chuť také veci, podľa toho čo mi presne chýbalo, sranda ako si to telo vie vypýtať, len ho stačí počúvať veru
womankc
8. nov 2012
@simca06022011 prepáč nebola som na kompe večer, cvikľa sa varí vcelku neošúpaná v osolenej vode a potom si ju ošúpiš a nakrájaš ako potrebuješ
womankc
8. nov 2012
@simca06022011 inak môžeš si urobiť aj dnes šalátik , cvikľu si uvaríš, ošúpeš nastrúhaš , alebo nakrájaš, pridáš nastrúhané jabĺčko, posekaný pórik / alebo cibuľku ak nemáš rada pór/ osolíš, mierne okoreníš čk, dáš trošku oleja panenský slnečnivový alebo olejový , dáš tak kl cukru / aj trstinový môže byť / a dochutíš buď šťavou z citrónu, či jablkovým alebo vínnym octom / je to vinikajúci a zdravý šalát , dokonca môžeš dať aj čínsku kapustu najemno nakrájanú či nejaký listový šalát, chvíľku ho nechaj postáť aby sa chute spojili
chovancova27
8. nov 2012
Dnes to trocha "okašleme"... kupované parené buchty a cícerová pol. zo včera🙂 a mama má voľnóooo:)) čiže môže konečne požehliť, upratať, oprať...🙂
womankc
8. nov 2012
@megika1 no velice mňa bavia takéto veci robiť, koľko l mlieka si na to masielko minula a mútila si múteľnici , či????
womankc
8. nov 2012
@megika1 ty a čo sú bekeraje????? to počujem prvý raz a som veru riadne zvedavá
kucminka
8. nov 2012
@mirage hm,to neviem,ja som dávala zatiaľ len Heru,ale myslím,že by si kľudne mohla dať aj maslo.
womankc
8. nov 2012
@mamkabeika správa sa inak, ako každá takáto celozrnná múka, doporučujem ti kombinovať s klasickou bielou múkou v pomere 1 ku 3 alebo pol na pol
womankc
8. nov 2012
@danielaj no toto danielaj, my máme asi rovnaké chute už niekoľko krát sa mi stalo, že som presne rovnaký recept pozerala ako ty, aj tieto briošky ver never som predvčerom obzerala x-)
womankc
8. nov 2012
@mirage ja robím s roztomeným maslo, takže kľudne môžeš
megika1
8. nov 2012
@womankc zo 6 l mlieka od gazdu som mala 900g syra,300 g masla a nechala som pri izbovej teplote smotanu do druhého dňa,vo vysokej nádobe som švŕľala metličkami :-p :-p :-p bekeraje sú škvarkovníky,aj iné bochníčky napr. sýrové
rastulka
8. nov 2012
Ahojte 🙂 U nas dnes kremova hraškova polievka s opečenym chlebom a bravčove maso na štave s kolienkami 🙂
womankc
8. nov 2012
@mamkabeika ony sú totiž ťažšie a mala by si to také ulepené tuhé ,preto treba kombinovať s hladkou múkou , ale tuším sa dá nahradiť hladká múka , cícerovou alebo pohánkovou, teraz si to presne nepamätám, ktorá je svetlá , je ich veľa treba skúsiť, ak teda vyslovene chceš zdravé varenie
tu máš taký link na inšpiráciu http://www.biocentral.sk/kategoria-chlieb-muka-...

Začni písať odpoveď...

Odošli