Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
olo2003
8. nov 2012
@womankc no mala som domáce vajcia od svokry,čisté bio 😉 + karamel,troška som improvizovala: rozmočila som 1 a pol rožka asi v 300ml mlieka, pridala som 2 žltka a mierne rozšľahala, postupne som pridala polohrubú múku, štipku PDP a sneh z bielkov. Upiekla som na suchej panvici z oboch strán, dala vychladiť a potrhala na kúsky. 1PL masla som ruzpustila, pridala cukor a mierne nechala skaramelizovať a nakoniec som tam pridala trhance a ešte zohriala. no je to fajne a rýchle.
lenartha
8. nov 2012
Tak dnes u nás"zabíjačková kapusta"🙂))
lencyca
8. nov 2012
@mysiatkoo vyzera to bozsky,mnam 😉
lululka555
8. nov 2012
@mysiatkoo tie minitorticky si ako prosim robila??vyzeraju super :-p
mita9
8. nov 2012
jaternice s opekanymi zemiakmi 🙂
lencyca
8. nov 2012
ahojte,dnes sa doje zeleninova polievka,lasagne,vecer idem synovi piect mufiny na zajtra do skoly,ma narodky,ze aby som mu ale spravila tie z brumikoveho cesta s kuskami horkej coko 🙂
a2303
8. nov 2012
@natal12 ahoj, to nie sú ani hamburgeri len mne sa na ne podobajú x-) kysnuté cesto, z toho som si vykrojila kruhy veľkosti morčacej šunky, na cesto ide tá šunka, syr a zas plátok cesta, vrch potrieť vajcom. teraz sa mi pečie prvá várka x-) tak som zvedavá!
gianni
8. nov 2012
čokoládové muffiny od @danielaj sú super
natal12
8. nov 2012
@a2303 a recept mas odkial z netu ? 🙂
veroninna1
8. nov 2012
fazulovo-kuskusove fasirky so zeleninovym salatom, cesnakovy dressing
womankc
8. nov 2012
krásne ja som robila tieto a boli vynikajúce http://varecha.pravda.sk/recepty/kavove-muffiny... , len ten krém som nerobila
mysiatkoo
8. nov 2012
@lululka555 to bolo na zaklade nepecenej jablkovej od @danielaj (dalsi vdak :-p ) ... nakrajala som jablka 5ks na tenke male platky, poliala som ix stavou z polky citrona, zaliala 1,5 dcl vody, pridala 3 klinceky a skoricu, 3 lyzice hnedeho cukru a nexala som to varit cca 10min... potom som pridala v cca 1,5dcl vody rozmiesany zlaty klas a varila este xvilku... do minitortickovyx formiciek sli piskoty, tato hmota, piskoty, hmota a piskoty..a do xladnicky..... ten vrch je z mlieka a smotany (cca 2dcl mlieka, 0,5dcl smotany) a 3 lyzicky prasku pudingoveho a 2 lyzicky cukru uvarene do pozadovanej hustoty...
rastulka
8. nov 2012
@zklimekova @abriela Babule POMOC :-N
Idem piect tortu pre mm "prsia" moje nervy x-) Poradte baby aky krem mam dat pod MMF? Mam zvlašt vyšlahat len maslo s cukrom či može byt aj pudingova plnka z torty / z 600ml mlieka a 250g hery/ a ako vykuzlit telovu farbu z MMF? x-)
gelinka75
8. nov 2012
@rastulka mozes dat aj normalnu plnku co davas do torty
womankc
8. nov 2012
@rastulka neviem, ale sa mi zdá že tá pudingová by bola nestabilná asi len klasickú , viem že kamarátka , čo pečie pravidelne takéto čosi také spomínala, že sa to tam šmýka, to len tak trošku veľmi jemne ponatiera
natal12
8. nov 2012
@danielaj ta karamelová omáčka sa čim zahustuje okrem solamylu lebo ten nemám doma :-|
abriela
8. nov 2012
@rastulka no ja som teraz testovala slahackovu plnku (tu gastanovu) pod MMF potahom. Cela torta bola na tenko natreta slahackou. Boky asi 2cm sa od mmf po 24 hodinach orosili, po 2 dnoch boli meksie, ale neroztrala sa. Cize ak je to torta pre vas a nebude upecene 3 dni vopred nic sa nestane aj ked pod MMF bude pudingovy krem. Inak zelatinova potahovka sa pod kremom netopi 😉 . Recept na spominanu potahovku http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=50660
Kedze samozrejme na prvykrat experimentovat nebudes. Ja by som to spravila a aj to tak robim, ze necham kusok vyslahaneho masla v miske z tych 250g (pridaj radsej 300g). Potom do toho masla zamiesam par lyzic z hotovej pudingovej plnky a tym natriem tortu.
Telova farba je zo zltych cukrikov - netreba pridavat potravinarsku farby.
Neviem ci si robila uz MMF ale davaj postupne cukor, lebo ked ho presypes hmota sa bude trhat. Ak sa ti s nou bude tahsie pracovat, sup s nou na par sekund do mikrovlnky.
Ale @zklimekova je vacsi odbornik ako ja.
chrumka
8. nov 2012
karfiolova polievka, spenatovy privarok, zemiakove pyre a klobaska 🙂
natal12
8. nov 2012
baby robili ste niekto tu karamelovu omáčku na perky alebo sulance od danielaj ?? 🙂
zklimekova
8. nov 2012
@rastulka ja na dosiahnutie telovej farby používam gelovú farbu ivory, hmotu používam PDT s MMF som ešte nerobila, pod PDT dávam aj pudingové s maslom , alebo len maslo s nutelou , či cukrom, ako mi to vyjde a myslím že aj ty možeš pudingovú kľudne aj ju budeš mať v torte ...je to pre vás, tak ako písala @abriela nebudeš ju robiť určite veľa dopredu , ale rovno na oslavu 🙂
barca25
8. nov 2012
karfilova kysla polievka, vyprazany karfiol s pec.zemiakmi a domaca tatarska🙂
levandullka
8. nov 2012
Moja nováááá 🙂
lussy23
8. nov 2012
dnes granadir.
zajtra bryndzové halušky.
nedeľa - kuracie rolky so šunkou a syrom
njonja
8. nov 2012
@lussy23 boze, ako by som si dala take bryndzaky!!!
njonja
8. nov 2012
@levandullka a co nove? sedim si na vedeni.-(
levandullka
8. nov 2012
@njonja Nova knizka. Ci ty nemas pri mojom prispevku aj fotku knihy?
lussy23
8. nov 2012
@lucka1987 vyzerá to dobre. vyskúšame. a nakoľko piecť do ovocie a koľko?
titkovamiriam
8. nov 2012
dnes hraskova polievka a bryndzaky
a foto vcerajsich kuracich stehienok
titkovamiriam
8. nov 2012
@gianni nadherne muffiny 🙂
titkovamiriam
8. nov 2012
@mysiatkoo minitorticky vyzeraju priam luxusne 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli