Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
sisanka
18. nov 2012
my dneska cina-alebo take nejake kuracie sote s ryzou a zeleninovym salatom, polievku mame od vcera-vyvar...a upeciem jablkovu babavku 🙂
mata71
18. nov 2012
kuracia polievka,rezance,ryža v cestíčku,kurazie rezne plnené šunkov a broskynovy kompot...bude aj na zajtra..
georgia333
18. nov 2012
slepačí vývar s pečeňovými haluškami, tatranská ruža, zemiaková kaša
mitka2007
18. nov 2012
ryza a zapekane kuracie prsia solivami,rajcinami a syrom....mnamky mnamky mnamky... 😉
lencyca
18. nov 2012
ahojte,dnes este zeleninova polievka, pecene kura,ryza,hruskovy kompot,dufam ze bude aj na zajtra 😉
natal12
18. nov 2012
my dnes polievka morcacia zo slizikmi a vyprazane rezne a tarhona a kapustovy salatik 🙂
fattamorgana
18. nov 2012
@levandullka tieto. neskutočné sú. ale ich je veľa, dávala som 1/2 do mrazničky http://varecha.pravda.sk/recepty/bryndzove-piro...
mysiatkoo
18. nov 2012
@danielaj @ibajeho http://www.apetitonline.cz/recepty/1080-obracen... paci sa... do smotany som dala este vanilkovy cukor...
lienka2
18. nov 2012
dnes brokolicova kremova polievka s oprazenym chlebikom, pecene kurca naporcovane, ,pecene zemiaky, ryza, deti mali jablkovy kompot, manzel calamadu a ja cviklu 🙂 a dezert margot rezy, bude aj na zajtra 🙂
ivanajelinek
18. nov 2012
My dnes cesnakovu kremovu polievku(ostala este zo vcera), a dneska som vyskusala bravcovu panenku plnenu slivkami a ryzu, a urobila som aj mrkvove muffiny 😉
nelly3
18. nov 2012
madarsky gulasik a bylinkova knedla 😉
levandullka
18. nov 2012
Náš dnešný obed a zároveň aj naše prvé domáce bryndzové pirohy 🙂
kikaneu
18. nov 2012
ahojte 🙂 my sme dnes mali boršč a ako druhé zemiakovú kašu s hovädzím na cibuľke a šampiňónoch......manžel sa oblizoval až za ušami 🙂 fotiť sa mi nechcelo 🙂
miruss
18. nov 2012
My dnes rajčinová polievka, ryža a zapekané kuracie prsia plnené mozarelou a obalené v anglickej slanine, k tomu domáci hruškový kompót. Dezert mafiny.
maminka3
18. nov 2012
Ahojte...my sme dnes mali jahnaci vyvar so zeleninkou....druhe jedlo jahnacie masko v takej rajcinovej omacke, varene spolu s paradajkami, paprikou a zemiakmi k tomu priloha hrozienkova ryza. Kolacik este bude idem za chvilu dokoncit jablkovy....dobru chut vsetkym
nelly3
18. nov 2012
@levandullka
mnam🙂
stellamaris
18. nov 2012
u nas bola hraskova kremova polievka a bravcove mäsko na vine a cibuli 😉
slnieckoma
18. nov 2012
U nas gulašik a karfiol a zemiacky s vnatkou 🙂
liviadanova
18. nov 2012
@danielaj Idem na to 😃 ešte by som chcela vedieť na koľko stupňov ich pečieš, ako dlho a do akej výšky košíčka mám dať cesto. ďakujeeem 🙂
rastulka
18. nov 2012
@natal12 Neblazni žena,take zle to nemože byt 🙂 😉 Mala si vidiet moju prvu tortu :-N Inak ja robim vždy radšej viac plnky a ak zostane šupnem do mrazničky 😉 aj teraz tak robim tortu 😉 Upiekla som menši korpus plnku mam orechovu z mrazničky a zostala mi ešte aj potahovka MMF 😉 Večer hodim foto 🙂
natal12
18. nov 2012
@rastulka ja a žena ? :-N skor slečna.. tvoju prvú aká bola ? a teraz pečieš niekomu či len tak na papanie ? 🙂 keď tak hodím ako vyzerá v reze .
rastulka
18. nov 2012
U nas dnes klasika 🙂 Nedelna kuracia polievka,pečene kura,zemiakova kaša a kompot 🙂 Včera som piekla 2 davku cokkies,ale kedže je doma ticha domacnost tak sa radšej motam v kuchyni :-x pečiem dievčatam tortu :-N
natal12
18. nov 2012
@rastulka niekedy ked sa budem nudiť spravím upečem korpus spravím plnku a potahovku z cukríkov a uvidíme aká bude tá :-N
rastulka
18. nov 2012
@natal12 Hihi,bola potreta len tak plnkou a zdobit tortu s kremom neviem do dnes :-N
natal12
18. nov 2012
@rastulka to komu si robila ? ja viem zdobit krémom cez vrecúško tie kvietky a také 😃 ale písat nie možno bi som vedela kebyže mám najtenšiu špičku 🙂 pre mna bi bolo možno lepšie zdobiť potahovkou len neviem či sa mi vydarí :-N mne ked sa niečo nevydarí hned nervačim !! 😃 ale piect ma baví 😉
kikatko
18. nov 2012
kuracie štvrtky naj ablčkach s medom, ryža a hranolky
danielaj
18. nov 2012
@liviadanova pečiem na 200 st. a dávam tak do 3/4 košíčka 😉
natal12
18. nov 2012
@rastulka teba tiež bavi piecť ? mna neskutočne ja bi som aj kazdy den ale zas potom bi sme mali moc kíl 😃 ale na vianoce sa teším to pečenie 🙂
danielaj
18. nov 2012
@rastulka ani ja dodnes neviem zdobi´t tortu s krémom 😃 😃 😃
danielaj
18. nov 2012
u nás dnes slepačia polievka, pečené kuracie stehná na pive, dusené bravčové karé v gulášovej omáčke, ryža, marhuľový, malinový a višňový kompót 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli