Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

sharmana
18. nov 2012

včera: brokolicova polievka, vysmažany karfiol, varene zemiaky v šupke, opražené na masle, jogurtovocesnakový dresing
dnes: kuracia polievka s hrubymi rezancami, kuracia panvica, ryža 🙂

natal12
18. nov 2012

@danielaj ani ty nevieš zdobiť tortu krémom ?? 😀 ale hadám aj @rastulku viete vrecúškom urobiť okolo torty kvetinky 🙂

nakup
18. nov 2012

Ahojte mi v čera zeleninová polievka s brokami, lečky s kapustou domáce lečky a rezance na pondelok k hovädziej polievke a chorvátske rožky pizzové, syrové a nutelové ☹

nakup
18. nov 2012

@mata71 prosím ťa aká je to ryža v cestíčku

bobinkask
18. nov 2012

ahojte dnes u nás kurací vývar so slížikmi, dojedli sme kura na kapuste zo včera a skúsila som koláčik od @mysiatkoo ten korpus je perfektný, vláčny ten ananás je v tom super ,len ja som spravila iný krém: šlahačku som večer zvarila s bielou čokoládou nechala cez noc v chladničke a dnes som ju vymiešala do tuha a potom zmiešala s maskarpone...to bola mnamká už som zjedla asi pol plecha 😀 😀 😀

sebi123
18. nov 2012

my sme dnes dojedali zo vcerajsej oslavy - babka nas nabalila 😀 bravcove rezne a zemiakovy salat, pecena fasirka a opekane zamiaky a polievka z kosti... a foto torty oslavenkyne v priereze 😉

sebi123
18. nov 2012

a este ta foto 😅

akika722
18. nov 2012

dnes- hraškova polievka s hubkami
aaaaaaaaaa pizza-niekto tu daval tento recept tak sme skúšali http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=38550

rastulka
18. nov 2012

Moja torta len tak pre potešenie 🙂

blanocka
18. nov 2012

my dnes svieckova na smotane s knedlou 🙂

natal12
18. nov 2012

@rastulka to ako si robila tie kvietky? Mas vykrajovacky na marcipan??krasna je ta torta! 🙂 mozes piect na zakazky 😅

vodnarky
18. nov 2012

my dnes pecene kuriatko s ryzou a uhorkovym salatom a samozrejme,ze zeleninova polievocka nesmie tiez chybat.. 😉 tentokrat sme dezert nejako vynechali.. 😉 😀

rastulka
18. nov 2012

@natal12 Dakujem 🙂 su to obyčajne vykrajovačky ktore použivam na linecke pečivo 😉 Na martcipan si chcem objednat teraz 😉

lencyca
18. nov 2012

@rastulka krásna tortička,u nás torta len výnimočne na narodky,aj to už len menšiemu-starší už veru nechcel 😉

bobinkask
18. nov 2012

@danielaj dakujem 😉

mitka2007
18. nov 2012

aaa este som mala chut na sladke tak som upiekla Mramorovu babovku s dzemom...

nakup
18. nov 2012

a dnešný mexický guláš s ryžou a zeleninová polievka zo včera

abriela
18. nov 2012

@rastulka krasna torta. Na foto si ty s malou? Odkial ides objdenavat vykrajovacky? Skus popozerat u cinanoch maju super ceny okolo 2-3e. Ja mam plnu krabicu, niektore dokonca po 2 - od kamosky, alebo sama som si kupila, ale nejako ich ani nepouzivam.

lululka555
18. nov 2012

ahojte 🙂 my sme sa dnes necakane rano rozhodli ist na vylet ,obedovali sme vonku a kedze som mala nachystane kuracie prsia ,tak som urobila len veceru a bude aj na zajtra,kuracie sote ,dala som tam kysle uhorky a kukuricku a k tomu zemiakove placky. A peciem sacherovu tortu ,podla receptu,co sem dala nedavno jedna kocka link 😉

lululka555
18. nov 2012

@levandullka mnam,ake ich mas pekne 😝
@rastulka krasna,mnam 😝

levandullka
18. nov 2012

@lululka555 Dakujem 🙂. Si zlata 🙂. Ale to je len a len polovickina zasluha.. On vykrajoval, plnil a aj fotil 😀

natal12
18. nov 2012

@rastulka aha tak aké mám aj ja doma ale krásna je tá tortička máš fantáziu 🙂 a kde kupuješ farbivá ? máš tekuté či práškové ?

natal12
18. nov 2012

@abriela ahoj, ako píšeš že u činana maju vykrajovačky na marcipán no unas je ich dosť ale neviem v ktorom lebo každy ma textil 😅

abriela
18. nov 2012

@natal12 musis len hladat. U nas su niekde kutiky, kde maju aj domace potreby. moj prvy nakup u cinana bol za 20€ na nete by to vyslo za 70€.

abriela
18. nov 2012

U nas dnes - polievka zo vcera sosovicova a rychly obed (20 min) z titanoveho hrnca - kuracie stehna a zapekane zemiaky. Kolacik - kuba torta - piskota, parizska slahacka banany.

rastulka
18. nov 2012

@lencyca Dakujem 🙂 Aj ja večšinou pečiem rezy,ale mala chce vždy tortičku 🙂
@abrieladakujem 🙂 Nie,to je dcerka Veronika 🙂 Fakt? Pozrem sa 😉 Včera som sa pozerla na jarmoku ale boli o 1,5-2 eura drahšie ako tu v bazari 😒 Chceme kupit spolu s kamoškou tak ušetrime na poštovnom 😉 😀
@natal12 🙂 Ja mam len tie praškove 😉

natal12
18. nov 2012

@abriela no pokukám no len aby sa hned nepokazili 😀

natal12
18. nov 2012

@rastulka v škole na praxi sme mávali tekuté-gelové 🙂 inak ty pečieš aj na objednávky ?

rastulka
18. nov 2012

@natal12 Nie,nie 😉 Len rodinke 🙂

natal12
18. nov 2012

@rastulka aha, ja ani nechcem lebo bi som sa hanbila 😀