Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

summer_103
21. nov 2012

Ahojte, poradte mi prosim co spravit s jednym uvarenym salkom - zostalo mi z torty a mam ho neotvorene v chladnicke. Mate nejaky dobry receptik na kolacik, alebo nieco nepecene? Dakujem 🙂

rosannar
21. nov 2012

@summer_103 uvariť a zjesť 😀 ... ja sa chystám na vianoce robiť rafaelo so salkom http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34062

nelinka0401
21. nov 2012

Ahojte,dnes dojedáme zo včera.nestihli sme pojesť,museli sme letieť do mesta,malému pánkovi kúpiť nové čižmičky lebo tie čo mal si nechce ani za svet obuť. tak sa hádže až sa mi zajde....tak si bol vybrať.no máva s nami už od mala.. 😒 .tak a teraz si idem dočítať čo ste stihli navariť ked som tu nebola 🙂

summer_103
21. nov 2012

@rosannar uvarene je, tak uz len zjest ale to sa nezlucuje s mojim planom schudnut do vianoc 😀 dakujem za receptik, pozriem.

summer_103
21. nov 2012

@rosannar ten receptik poznam, ale zial robia sa z nevareneho salka.

rosannar
21. nov 2012

@summer_103 no to hej...tak sprav šuhajdy 😉 alebo ak nie tak fakt zjesť...ved nikto nemusí vedieť že si ho zjedla 😀

womankc
21. nov 2012

@levandullka zver sa do rúk odborníkovi pokušiteľovi na sladké zázraky 😀

womankc
21. nov 2012

@danielaj prešívanú deku poznám, toto je skôr na štýl štedráka, ale naozaj je vynikajúce , ale teda aj dosť hutný a sýty isto budeš spokojná

gianni
21. nov 2012

na dnes včera robený vývar z husacích chrbtov,ešte sme z toho pozberali aj kopec masti a tarhonové rizoto...

abriela
21. nov 2012

@summer_103 marlenka bez valkania

summer_103
21. nov 2012

@womankc to je zaujimave, ukladam a dakujem 🙂

summer_103
21. nov 2012

@abriela juuj Gabi tak tu som raz robila a neskamaratili sme sa 😀 hladam radsej nieco menej narocne na cas a nervy 😉

kikatko
21. nov 2012

dnes sa nevarí- idem s kamoškami do mesta na obed- pozvali sme sa na obed a potom na nakupy- je nás 5 báb a 3 máme za 3 dni sviatok- meniny a 2 krát narodky 😀

martinkatinka
21. nov 2012

Dnes len dusená baby mrkvička a k tomu hranilky z rúry - nie sú vyprážané, len pečené na papieri s lyžičkou oleja a osolené ... mňam - a mužovi ostala krkovička s porom a smotanou - to mi tu poradili super recept!

lululka555
21. nov 2012

ahojte 😉 ja dnes polievku nevarim,mame zo vcera a urobim len spagety s nejakou omackou smotanovou so slaninkou,hraskom,syrom,vajickami. 🙂 takze rychlovka

slavka1307
21. nov 2012

Mamičky, prosím Vás, ako sa robí slovenská ryža ? Nie tarhoňa, ale slovenská ryža - to iba uvarím ako cestovinu ? Tak píšu na obale, ale pýtam sa. Ďakujem.

ifkael
21. nov 2012

@summer_103 konak :D

Salco, vodka, rum, vanilkovy cukor.

leanax
21. nov 2012

my dnes máme na obed rascovú polievočku so zemiakmy a vajíčkom natvrdo a druhý obed mäsko na horčicovej omáčke a zemiaková kaša, alebo ryža... ešte sa rozhodujem 🙂

ibajeho
21. nov 2012

@slavka1307 ano ako cestovinu. Ale pocula som ze niektore to robievaju ako tarhonu. Tak asi je to na tebe 🙂

ibajeho
21. nov 2012

Kedze tu na mna dneska vsetci hadzu bobky SPYTAM SA ESTE RAZ. Idem robit mufiny a namiesto krystaloveho cukru by som chcela(musela) pouzit trstinovy. Je to problem? Bola by som rada keby mi poradili take co pecu a maju skusenost s tym, v hocijakom recepte nielen v mufinoch. Dakujem 😉

gelinka75
21. nov 2012

@ibajeho ja pouzivam malo cukru a v poslednej dobe davam vsade trstinovy, sladkost je porovnatelna s bielym cukrom 🙂

womankc
21. nov 2012
ibajeho
21. nov 2012

@gelinka75 dakujem, ja viem ako chuti a prave to ze mi chuuti viac a je zdravsi tak ho kupujem. Ale pytala som sa preto lebo neviem ci to moze v konecnom dosledku nieco sposobit cestu a nepodaria sa mi tie mufiny vies. Mas s tym skusenost?

womankc
21. nov 2012

@ibajeho ja to opekám ako tarhoňu, je to chutnejšie

ibajeho
21. nov 2012

@womankc to sa pytala slavka nie ja 😀

womankc
21. nov 2012

@ibajeho ja si myslím, že to problém nebude, budú možno viac také ako keby medové, to je feeling toho trstinového cukru, ja by som sa toho absolútne nebála

womankc
21. nov 2012

@ibajeho la pardón mierno som sa netrafila hehehehh 😀 . xixix tak pošli ďalej

ibajeho
21. nov 2012

@womankc dakujem pekne si zlata, ty vzdy poradis. Odtteraz sa pytam a otravujem uz len teba. 😀 no bolo ti to treba??? 😀 😀 😀

ibajeho
21. nov 2012

@slavka1307 vraj ked sa to pripravuje ako tarhona tak je to chutnejsie 😉