Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

titkovamiriam
25. nov 2012

ja nevarím nemam pre koho 😠 budem piect pri Marplovej perníčky 😀 😀 😀 😀 😀

kikatko
25. nov 2012

chlap si robí zajaca s cibulou a slaninou, my s malou kura na zemiakoch a čalamadu, polievka je klasika- slížova s kopou masa

kikatko
25. nov 2012

@mysiatkoo ako sa robia tie zemiakové čudá?

janicka11
25. nov 2012

@kucminka to som rada snáď budú chutit

mia258
25. nov 2012

@katja78 na predchadzajucej strane som pisala receptik, pozri si 🙂

katja78
25. nov 2012

@mia258 - pozerala som, asi zbrklo, tak kuk ešte raz, vďaka.. 😉

macka23
25. nov 2012

Vtacikov varim uz asi od 10tej a stale je maso tvrde jak kamen 😀 /hovadzie/

mia258
25. nov 2012

@katja78 nemas zaco, potom daj vediet ci chutila 😉

maartinkaa
25. nov 2012

@macka23 a nemas tlakovy hrniec? ja hovadzinu varim len tam 😉 a po pol hodine je makka, ze sa az rozpadava,,,,

macka23
25. nov 2012

@maartinkaa nemam ☹ ale uz dlhsie premyslam, ze si zaobstaram. 😠 musim najst nieco vhodne na indukciu.

gelinka75
25. nov 2012

dnes mame kuraci vyvar s pecenovymi haluskami, fasirky pecene v trube so zemiakovou kasou, cviklovy salat a este som robila tvarohove pagaciky 🙂

chloe001
25. nov 2012

SO- Fasirky, opekane zemiaky, horcica.
NE- Opekane kuracie prsia, zemiakovy salat. 😝 🙂 mnamiky bolo...

nelly3
25. nov 2012

pecene kura na kyslej kapuste a zemiakoch - zemiaky, kysla kapusta a kura (rozporciovane ), na vrch som poukladala este slaninku 😉

nelinka0401
25. nov 2012

ahojte,tak dnes pre zmenu polievka z bažanta s kopou zeleniny a sížimky.mäsko na šťave so zeleninou na masle a tarhoňa.prvý krát som robila a vydarila sa 🙂

erni
25. nov 2012

tak tu je vysledok,je trochu ina ako som planovala...je to vlastne mrkovovoorechovy korpus a krem je z mascarpone a kyslej smotany,tak kaloricky vyvazena 🙂

erni
25. nov 2012
lencyca
25. nov 2012

ahojte,dnes kuracia polievka so slizami,kuracie sote v zemiakovej placke,kapustovy salat 🙂

mysiatkoo
25. nov 2012

dnes uplne ze mnam - polievka zo vcera a bravcove kocky so sampionmi a zapecenymi bagetkami a tvarohovo-malinova torticka (piskota, malinove zele a tvarohovo-smotanovy krem)

bubo1104
25. nov 2012

dnes polievka s viac druhov zeleninky a s haluškami , druhé : zemiaková kaša aj hranolky + vyprážaný lanšmit v 3 obale , ďalšie som robila pre muža na týždňovku tarhoňu + kuracie krídelka , štvrte na marináde v rúre + tarhoňa . A akurát som dopiekla mramorovo - ovocný koláč s posípkou od danielaj . Dala som 3 druhy ovocia , taký mix : jablká , nektarinky a slivky a je naozaj fajnovučký

tortelinka
25. nov 2012

@mysiatkoo ta torta vyzera uzasne, receptik by nebol?

zklimekova
25. nov 2012

dnes sme nevarili, nemáme doma tatka a babka nás pozvala na obed a nabalila aj na zajtra 🙂...mali sme hovadziu polievku s rezancami, knedľu a sviečkovú....na také symbolické sfúknutie sviečky som malej spravila bábovkového maca, pretože bábovku miluje 🙂 a dnes má dva roky ...oslava s tortou sa odkladá o týždeň, keď už budeme mať doma aj tatka 🙂..sviečku sme fúkali na viackrát, lebo sa jej to veľmi zapáčilo :D

mysiatkoo
25. nov 2012

@tortelinka piskotove cesto - ja som robila zo 4 vajec -tzn 4 lyzice hrubej muky, 4 lyzice cukru, lyzica vody, pol PDP... zltky s cukrom, s vodou, potom pridat sneh... a uvarila som 2 sacky mrazenyx malin - prepasirovala cez sitko aby neboli kostky, do toho sacok zelatiny (jemne mleta Dr.Oetker podla navodu), to som naliala na korpus(nexala som si kusok na ozdobenie), dala na 20min do mrazaku a na to som naliala zmes : 2kysle smotany+1makky tvaroh+1 vanilkova activia + 2 vanilkove cukre - tiez k tomu treba zelatinu, aby sa to neroztieklo a vrx je ozdobeny tou malinovou... a mm skonstatoval "tak take este budes piect", takze zmizla ryxlostou blesku 😀

ibajeho
25. nov 2012

@efci ahoj prosim ta tie recepty na fotky co si tu pridala nedas? Sice pochybujem ze som jedina kto si ich pyta, takze ak uz si niekomu pisala tak si to najdem. Len som troska pozadu s citanim kedze vcera som sa sem vobec nedostala a dnes uz je tu zase plno stran novych tak nestiham 🙂 dik

luciferova
25. nov 2012

@macka23 ja varim v tlakaci Silit, ale na indukciu ti bude pasovat aj ine, popozeraj 🙂

bellada
25. nov 2012

slepacia polievka, zelene kari podla Nigelly Lawson s ryzovymi rezancami, jablkovotvarohovy kolac
http://www.dobre-recepty.sk/detail/10926-jablko...

katkas1
25. nov 2012

vcera kuracie stehna s ryzou a dnes kuraci vyvar, bravcove masko na sampinonoch zapekane so syrom s ryzou, americkymi zemiakmi a ladovym salatom a ako dezer marhulove kocky a svokra doniesla kinder bueno, kedze mame s mm meniny

katka512
25. nov 2012

Baby poradte mi nejaky stavnaty dobry kolac z jablk nic sucche a ani bublanina 😝 😝 dakujem 😵

abriela
25. nov 2012

@katka512 nepecena rychlovka, aj ked ja ju robim ako jablkovu tortu s piskotami
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=43248#dis...