Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

majdus
29. feb 2016

My dnes hovadziu polievku a falosnu polovnicku omacku s ryzou....vsetko zo vcera 🙂 🙂 okrem slivkoveho kolaca s makovou posypkou...ten som dnes nasla na nete a veru som ho nerobila poslednykrat 🙂.

katuliena82
29. feb 2016

Obsypane zemiaky (uvarene a potrasene zemiaky zmiesane so surovou kyslou kapustou a zaprazenou slaninkou a cibulkou) mnaaaam

katuliena82
29. feb 2016

@majdus ako robis prosim tu makovu posypku?

zabkazelena007
29. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

@majdus falosnu polovnicku omacku? to je aka?

betka239
29. feb 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

dnes som to odbavila madarskym gulasom 🙂

cobisko
29. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

kocky vam nezostal obed zo vcera? 🙂

qidko
29. feb 2016

@cobisko mne ano a preto cely den lezim lebo som chora a zaroven vdacna ze nemusim stat pri hrncoch🙂

cobisko
29. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

@qidko aspon ze tak, uz som sa citila ako zla mamina, ked som dnes nic nove nevarila 🙂

qidko
29. feb 2016

@cobisko ja v pondelok malokedy varim 🙂 doje sa z nedele 🙂 ak je malo tak co chladnicka da to je overene🙂

stanusa89
29. feb 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

Pondelok je super den a este lepsi je ked sa v nedelu vsetko nezje a dojedame vsetko dnes🙂

misela36
29. feb 2016

Tiež v pondelok nevarím.a zajtra bude falošná guľášová polievka a langoše.Utorok:perkelt a halušky.Streda:maď.guláš,chrenová omáčka,knedľa.Štvrtok:peč.kuracina a pyré.konečne aj polievka,asi cesnačka.Piatok:buď špagety alebo granadír.Sobota:francúzske zemiaky.Nedeľa:u svokry.Snáď som niekoho inšpirovala.

sima410
29. feb 2016
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

A co ste mali babule na veceru??

zuzka56
29. feb 2016

@sima410
chlebík vo vajíčku a bielu reďkovku

slimstar
29. feb 2016

Pečené jablká s ovocím recept http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/1670-pec...

martinabreza
29. feb 2016

@cobisko mne ano varim na dva dni aj cez tyzden jeden varim druhy upratujem a tak dookola.

simonnka2014
29. feb 2016

@sima410 mozarela,rajcina nakrajana 🙂 a zajtra spravim jablkovy kolacik,bude sladke na vecer pri tv 🙂

lenuss84
29. feb 2016

@erika1111 prosim napis ako robis gordon blue a presne z coho.vyzera super.vdaka

katuliena82
1. mar 2016

a dnes ryzovy nakyp s marhulami 🙂 poobede upeciem metenik (slany posuch s kyslou kapustou)

usmiateslniecko
1. mar 2016

Zeleninova polievka s krupicovymi haluskami a restovane kuracie pecienky s ryzou, cvikla

lovelly26
1. mar 2016

u nas paradajkova polievka a spaldove palacinky 🙂

qidko
1. mar 2016

U nas dnes;Ryzoto,gazdovska polievka

jukov
1. mar 2016

dnes mliečna šošovicová polievka, dukátové buchtičky s vanilkovým krémom

tajka1986
1. mar 2016

Ja varim vzdy a zasadne na dva dni. No snad nebudem stat pri hrnoch kazdy den 🙂?! Varim len pre dcerku,muz schrume nieco "suche" z chladnicky ked pride vecer z prace a ja "klasicke" jedla nejem. Tento tyzden mame zeleninove rizoto,spenat s volskym okom zemiaky,kuraci perkelt s haluskami. Polievky-kysla sosovicova,vyvar s pecenovymi haluskami a rascova s vajickom 🙂

zuzuk22
1. mar 2016
miriam11
1. mar 2016

karfiol s vajickom, pecene zemiacky, calamadu a zeleninovu polievku s haluskami.

qidko
1. mar 2016

@tajka1986 klobuk dole Ked vies co budes varit cely tyzden ja rano vstanem a rozmyslam co by to mohlo byt🙂

martinabreza
1. mar 2016

trudka4 na aký
@trudka4 na aký rozmer plechu robýte koláč

jarka800
1. mar 2016
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

dnes som spravila aj ja sladky obed a to ryzovy nakyp 😉

lucya87
1. mar 2016

Dnes sme upiekli spaldovy chlebik a na skusku jeden mensi s opekanou cibulkou a slaninkou.

zsoja
1. mar 2016

@lucya87 vyzeraju dobre, mozem ta poprosit o receptik?