Čo s mäsom z polievky?

muchacici
12. feb 2024

Čaute gazdyňky 🙂

Mám dve kuracie stehná z polievky. Viem ich nejako dobre zúžitkovať? Čo z toho uvariť? Ďakujem

stellarstar
12. feb 2024

@muchacici daj do rúry

lasona
12. feb 2024

Do rizota daj

evka52
12. feb 2024

@muchacici 1. Spraviť k tomu paradajkovú omáčku a varené zemiaky alebo zemiakovú kašu 2. Slané palacinky plnené mäsom 3. Mäsová nátierka na chlebík so syrom

aniele
12. feb 2024

Kurací šalát (nastrúhať zeler z polievky, kukuricu... + čo máte radi + tatárku). Plnila som tým kompótové broskyne. Ak som pridala ryžu, bol kompletný druhý chod.

viestta
12. feb 2024

Ake maso? Kuracina do rizota aleo sprav kuraci salat s cestovinami. K hovadziemu sprav paradajkovu, chernovu, koprovu alebo horcicovu omacku s pyre alebo s knedlou

hipuska
12. feb 2024

Moja babka.zbierala.do mrazničky a potom z toho robila fašírky

muchacici
autor
12. feb 2024

Ďakujem za super tipy! 👌 @evka52 A ako presne robíš tú nátierku? To by bolo fajn urobiť hneď na jednoduchú večeru 🙂

muchacici
autor
12. feb 2024

@viestta Kuracie práveže. Z hovädzieho presne tak robím, ako píšeš ty 🙂

reanda
12. feb 2024

@evka52 tiez ma zaujala ta natierka 🙂

mikaelka1
12. feb 2024

Opiect na panvici s kebab korenim a do tortily

lindous
12. feb 2024

@muchacici ja robím nátierku tak, že mäsko natrhám/nakrájam na drobno (niekto aj melie, ja mám rada v pomazánkach kúsky) a zmiešanm s taveným syrom, trochou zmäknutého másla, lyžičkou tatarky, jarnou cibuľkou a nadrobno nákrajaným uvareným vajíčkom, soľ, korenie a červená paprika podľa chuti... ale som zvedavá aj na recept od Evky 🙂

hyta
12. feb 2024

Ja som včera robila pomazánku z uvareného kuracieho mäska. Trochu som ho pomixovala, pridala som cibuľku 2 struky cenaku, syrokrém v črievku, horčicu, petržlenovú vňať, soľ, korenie, kúsok masla. Natrela som pomazánkou hrianky a ešte posypala strúhaným syrom, len sa po večeri zaprášilo. Inokedy použijem varené kuracie tak, že urobím rizoto.

iwesska
12. feb 2024

Ja taketo maso osmahnem na sucho na panvici,aby bolo chrumkave, vezmem tortilu,natriem jogurtovo-cesnskovym dresingom na to masko,salat, salatove uhorky, syr,zaviniem do rolky a decka sa nevedia dojest.

danieli
12. feb 2024

My ho papame v polievke😊masko ocstim a vratim do vyvaru

oli18
12. feb 2024

Ved uvar k nemu zemiaky, daj uhorku, alebo kompot a mas dietny obed. Ved aj varene maso sa bezne je, nemusi sa z neho nic robit.

evka52
12. feb 2024

Tú nátierku robím podobne ako bolo spomenuté vyššie 🙂 mäsko rozmixujem s troškou masla a syrokrémom, pridám horčicu, soľ, korenie.

juliet86
12. feb 2024

rozmixuj maso rozmixu zemiak trochu oregana muky vajicko cesnak a urob z toho placky napr bryndzu k tomu

martinmmartin
12. feb 2024

obrat roztlac vidlickov na drobne pridaj majonezu a kukuricky z plechovky plus susenu salviu a mas gurmansku natierku

muchacici
autor
12. feb 2024

Ďakujem za super nápady! ❤️

pe_mi
12. feb 2024

@muchacici ahoj,ja robím vyššie spomenuté recepty a plus som začala robiť fašírky,namiesto mletého mäsa ,dám varené z polievky akékoľvek a sú z toho výborne jemne fašírky.keď už sme obžrati z rizota 😆

bylinka25
13. feb 2024

@muchacici Moja svokra ich vždy upečie v rúre, k tomu ryža, alebo zemiaky a je to.

cookie29
13. feb 2024

No ja mam slepacie... ale je to suche a tuhe, takze si neviem predstavit to napriklad este zapiect a pod. Asi len tu fasirku. Ako ich robite?