Dobrá a kvalitná termoska

bubla97
26. sep 2021

Ahojte mamičky, vedeli by ste mi odporučiť nejakú naozaj kvalitnú termosku, ktorá udrží dlho teplú tekutinu? Sme na UM AR a tú, čo mám doma (obyčajnú antikorovu) mi teplo neudrží... Malý ma 2 mesiace a nemôžem s ním pomaly nikam na dlhšie ísť, čo máme hneď vodu studenú a um sa mi dobre nerozpustí... 🤷 Najideálnejšie nejakú 0,5 l, čo by sa vošla do tašky na kočík. Ďakujem pekne 😉

tinkavvv
26. sep 2021

Esbit

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wodanka
26. sep 2021

@bubla97 pura, tescoma

avanka
26. sep 2021

@bubla97 ZAJO má teraz novinku..termosky,čo udrží 12 hodín tekutinu horúcu...a áno verím tomu,nakoľko je to super značka

evka111
26. sep 2021

@bubla97 urcite Tescoma, maju aj 0,5 l , Tescoma sa nam osvedcila, drzi velmi dlho horucu vodu

malinovka333
26. sep 2021

ja tymto nerezovym neverim, mali sme aj drahe znacky, aj outdoroove, aj vselijake a nic, najlepsia je aj tak so sklenenym vnutrom

bubla97
autor
26. sep 2021

Ďakujem všetkým , popozeram... Ešte som natrafila na takúto, s tou niekto nejakú skúsenosť nemá? Ja totižto ani nepotrebujem, aby držala úplne horúcu vodu, ale teplejšiu... Totiz to mlieko AR po zarobeni má 7 minút stáť a následne sa môže konzumovať. Takže potrebujem aby mi nejaký čas -minimalne 4 -5 hodín držala teplotu tak 50 stupňov, čo mi po zarobeni potom klesne na pitelnu teplotu...

amelie2017
26. sep 2021

Ja som akurat vcera kupila detsku od suavinex, a super udrzala vodu teplu. Naliala som ju tam okolo 13. a este vecer bola rovnako horuca. Naschval som ju nechala celu noc a este o 10. bola voda taka tepla, ze keby zarabam um, musim priliat aj studenu vodu.

st_277
26. sep 2021

@bubla97 Ja mam Elodie, horuca voda vydrzi 6 hodin, potom postupne zacne chladnut, cize tepla voda vydrzi dalsie 3 hodiny, co je ideal 🙂

zuzikak
27. sep 2021

S touto co ukazujes skusenosti nemam ale tak ako pise @amelie2017 - ja som mala horucu a doplnit studenu na dosiahnutie zelanej teploty nie je problem. Nemyslim, ze najdes termoaku, ktora ti dlhodobonudrzi rovnaku 50 stupnovu tepolotu. Skus zmiesat 😉