Kde kupujete bezlepkové potraviny?

veronikave
21. jan 2016
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

Ahojte baby, odkiaľ najčastejšie objednávate alebo kupujete bezlepkové potraviny? Ďakujem.

rybiatko123
23. jan 2016

Ja nakupujem v DMke, tam majú dosť veľký vyber no a kamarátka ma pekarnicku, kde chodím pre pečivo 🙂 potom aj v rôznych zdravých vyzivach. A ešte bioprevas.sk

zanett55
26. jan 2016
Používateľ zanett55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanett55.

Ahoj, ako kedy, niekedy kupujem priamo v nejakej zdravej vyzive, no najcastejsie objednavam z internetu "do zasoby"...manzel si minule objednaval nejake proteiny, a tam som tiez nasla dost bezlepkovych veci..http://4fitness.cz/bezlepkove-vyrobky-4celiak-c-28/... len pozeram, ze teraz to maju asi vypredane :/

heleng
28. jan 2016

@zanett55 jee tu stranku poznam, objednavam si odkial arasidove tycinky 😀 ale neviem ci su bezlepkove...

bykaterina
28. jan 2016

Dmka ma pudingy , amarant,... chlieb, cornflex,.. v tescu napríklad. Dnes nie je problem kupit aj v klasickom obchode tieto veci a mas to bez postovneho. u nas v speci obchododoch ze vsetko nevedia co by pytali ☹

maca215
28. jan 2016

@veronikave ak máš celiakiu tak najviac sa ti oplatí na recept cez lekáreň

zanett55
28. jan 2016
Používateľ zanett55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanett55.

@bykaterina to máš pravdu...no v Tescu som toho moc nevidela, asi záleží ako v ktorom

bykaterina
28. jan 2016

@zanett55 no u nas v hyper pri zdravej vyzive maju celkom toho dost

bykaterina
28. jan 2016

inak maju aj marlenku bezlepkovu 🙂

veronikave
autor
28. jan 2016
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

Ďakujem baby, nebolo to pre mňa, sestre nedávno zistili celiakiu, tak som sa chcela informovať. 🙂

bykaterina
28. jan 2016

@veronikave nech sa nebojí dnes to nie je také ako pred pár rokmi. Vtedy nebolo nič skoro

7macka7
28. jan 2016

Tesco, Billa, Hypernova, Kaufland vsade uz maju par kusov nejakych produktov....ja zväcsa objednavam cez www.nanacelia.sk su rychly...a som spokojna ....a ako mamicky pisu uz to nie je ako volakedy ze mi mama 90% robila doma...uz je vela produktov na trhu...