zanett55
Používateľ zanett55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanett55.
zanett55
28. jan 2016

@bykaterina to máš pravdu...no v Tescu som toho moc nevidela, asi záleží ako v ktorom

zanett55
26. jan 2016

Ahoj, ako kedy, niekedy kupujem priamo v nejakej zdravej vyzive, no najcastejsie objednavam z internetu "do zasoby"...manzel si minule objednaval nejake proteiny, a tam som tiez nasla dost bezlepkovych veci..http://4fitness.cz/bezlepkove-vyrobky-4celiak-c-28/... len pozeram, ze teraz to maju asi vypredane :/

zanett55
29. dec 2015

@lucka22ka súhlasím maximalne, ja som si takto pred rokom povedala ze stacilo a idem trosku zmenit to ako zijem, dlho som hladala nejaky eshop, nakoniec som nasla biocare, nahadzala do kosika kopec veci na detox, na chudnutie, atd no proste kopu a isla som na to po hlave a uz mam 15kg dole

zanett55
25. nov 2015

Tiez mame bezdotykac a neviem no, mne vyhovuje...-a dost sa cudujem ze tolko ludi hovori ze to nemeria presne..ja som to kontrolovala aj s klasickymi a nelisilo sa to velmi