Kuracie prsia na prírodno - recept na omáčku?

kikaaa444
7. jún 2019

Ahojte 🙂 kuracie prsia robím často no chcem spraviť obyčajne na prírodno s klasickou omáčkou akú dostanete v reštaurácií keď si napríklad objednáte kuracie s broskyňou. Chcela by som sa spytat či máte nejaké recepty ako dosiahnuť takú chutnú omáčku ? Alebo to majú praskove???

paulinoocka
7. jún 2019

@kikaaa444 to bude prpavdepodobne prirodna omacka, normalne ked dusis to maso, tak to vsetko co sa z toho pusti sa zahusti a z toho je omacka 🙂

tyrkysova_kobyla
7. jún 2019

@kikaaa444 ked robim maso, tak zvyknem podlievat bujonom, ak je riedka omacka, supnem trochu solamylu

gabuliacik
7. jún 2019

Alebo ak mas vyvar,podlej troska nim

kikaaa444
autor
7. jún 2019

Baby robím aj ja takto .. myslím že toto je základy spôsob ktorý by mala poznať každá kuchárka 🙂 no stále to nie je ono .. proste v tej restike mi tam pride pridané niečo ešte navyše asi to naozaj bude ten prášok :/ no ďakujem Vám aj tak 😘

vikusjk
7. jún 2019

@kikaaa444 v restauraciach bohuzial casto pouzivaju glutaman :( preto ma jedlo vzdy vyraznejsiu chut. Konkretne do omacky na kuracie s broskynou davam ja aj trochu broskynovej stavy, ale to len my mame tak radi :D

queen_mary
9. jún 2019

Tak konkretne z tejto omacky ma vzdy napina ked to vidim na tanieri 🤢

nyusika
9. jún 2019

@queen_mary
naivne som dúfala, že tento gastronomický zázrak sa už nikde verejne nepodáva..a tu sa dozviem, že som zlá kuchárka, lebo to nemám zaradené do repertoáru 😁😁

eliska13
11. jún 2019

@kikaaa444 to je silny vývar, bujóny, zahustene s múkou väčšinou ....najväčší humus

galioska
11. jún 2019

Naj si kura, prsia namarinovat cez noc a potom robiť omáčku, klasická zaprazka maslo, múka zaliať mliekom bylinky cesnak, síce ja tak nerobím ja skôr bbq ale moja ségra áno a je to chutné...