Letné stredomorské recepty pre celú rodinu

adka455
31. máj 2015
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

Ahoj vsetci, viete nejaké zdravé, rýchle a kreatívne cestovinové recepty. Dajte inšpiráciu. Musím sa priznať, že som už lenivá variť stále tie isté, ktoré mám v zásobe a keď som počas týždňa veľmi zaneprázdnená som rada, že večer padnem do postele. Poprosím teda niečo rýchle a zdravé. Ďakujem za každý nápad. 🙂

marthuska
31. máj 2015

Uvarene cestoviny a: oprazit cibulu, pridat cesnak, maso na kocky, mozarela alebo struhany syr eidam, parmezan, kecup alebo paradajky na kocky, oregano bazalka sol a korenie
Alebo bezmasite: nastruhat mrkvu na hrubom struhadlo, cuketu na kocky, opiect, pridat koreniny ako hore, syr
Alebo baklazan, cesnak, cibulku, paradajky, na olivovom oleji opiect, pridat syr a koreniny
Alebo: tuniak, cibula, cesnk, por, kukurica, trochu smotany, mlet rasca, bazalka oregno

adka455
autor
31. máj 2015
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

Dakujem veľmi pekne @marthuska, su to super recepty, urcite niektore z nich vyskusam. 🙂 😉

simca663
31. máj 2015
Používateľ simca663 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simca663.

Ja som vcera robila taketo fajnove cestovinky. Pouzivala som nove fusilli od podravky, potom pasirované paradajky, obycajne paradajky, urobila som z nich omacku, talianske korenie a sardinky Eva, na vrch som postruhala skvely parmezan. Bola to perfektná mnamka, oblizovali sme sa az za usami :D.

happymamina
31. máj 2015

Mnam @simca663, to vyzerá skvelo, myslim, ze takyto rychly recept vyskusam cez tyzden, ked sa mi nebude chciet vyvarat.

vevesh
31. máj 2015

Ja oblubujem aj taliansku klasiku - uvarene spageti, a na olivovom oleji oprazime 3-4 struciky nakrajaneho cesnaku cesnaku, pridame cili, po Minute spageti, poprazime 1-2 minutky a posypeme parmezanom - rychle, jednoduche a chutne , len nevhodne na "partnersky vecer " 😎

marthuska
31. máj 2015

Alebo aj moju bolognsku zmes vyskusaj: na opecenej cibulky dusim aj dve hodky mlete hovadzie, sol, korenie, bazalka, oregano. S bazalkou susenou opatrne, ak sa prezenie, mne osobne to nechuti. Pridam aj na malinke kococky pokrajanu mrkvu. Paradajky resp pomodoro. Varim, miesam sem tam. Prikryte. Fantazia.