Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Letné stredomorské recepty pre celú rodinu

adka455
31. máj 2015
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

Ahoj vsetci, viete nejaké zdravé, rýchle a kreatívne cestovinové recepty. Dajte inšpiráciu. Musím sa priznať, že som už lenivá variť stále tie isté, ktoré mám v zásobe a keď som počas týždňa veľmi zaneprázdnená som rada, že večer padnem do postele. Poprosím teda niečo rýchle a zdravé. Ďakujem za každý nápad. 🙂

marthuska
31. máj 2015

Uvarene cestoviny a: oprazit cibulu, pridat cesnak, maso na kocky, mozarela alebo struhany syr eidam, parmezan, kecup alebo paradajky na kocky, oregano bazalka sol a korenie
Alebo bezmasite: nastruhat mrkvu na hrubom struhadlo, cuketu na kocky, opiect, pridat koreniny ako hore, syr
Alebo baklazan, cesnak, cibulku, paradajky, na olivovom oleji opiect, pridat syr a koreniny
Alebo: tuniak, cibula, cesnk, por, kukurica, trochu smotany, mlet rasca, bazalka oregno

adka455
autor
31. máj 2015
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

Dakujem veľmi pekne @marthuska, su to super recepty, urcite niektore z nich vyskusam. 🙂 😉

simca663
31. máj 2015
Používateľ simca663 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simca663.

Ja som vcera robila taketo fajnove cestovinky. Pouzivala som nove fusilli od podravky, potom pasirované paradajky, obycajne paradajky, urobila som z nich omacku, talianske korenie a sardinky Eva, na vrch som postruhala skvely parmezan. Bola to perfektná mnamka, oblizovali sme sa az za usami :D.

happymamina
31. máj 2015

Mnam @simca663, to vyzerá skvelo, myslim, ze takyto rychly recept vyskusam cez tyzden, ked sa mi nebude chciet vyvarat.

vevesh
31. máj 2015

Ja oblubujem aj taliansku klasiku - uvarene spageti, a na olivovom oleji oprazime 3-4 struciky nakrajaneho cesnaku cesnaku, pridame cili, po Minute spageti, poprazime 1-2 minutky a posypeme parmezanom - rychle, jednoduche a chutne , len nevhodne na "partnersky vecer " 😎

marthuska
31. máj 2015

Alebo aj moju bolognsku zmes vyskusaj: na opecenej cibulky dusim aj dve hodky mlete hovadzie, sol, korenie, bazalka, oregano. S bazalkou susenou opatrne, ak sa prezenie, mne osobne to nechuti. Pridam aj na malinke kococky pokrajanu mrkvu. Paradajky resp pomodoro. Varim, miesam sem tam. Prikryte. Fantazia.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli