• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niekto recept na Kebab?

11. decembra 2011 
:rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
/martin, pripominas mi jedneho "spasitela", co sa tu pred casom snazil mamicky presviedcat, aby detom podavali vyhradne surovu stravu.../
28. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kebab v ziadnom pripade nesmie byt z bravcoveho mäsa, a uz vobec nie z mleteho. Ktovie aky certifikat ta vyrobna mala, a od koho.... Ikke a jfzr byvaju v zahranici, takze urcite nemysleli centrum nejakeho mesta na Slovensku... A gyros a kebab su dve rozdielne veci. Kebab kupujem vylucne vo Wien, mnam.
28. nov 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preklepy nemaju nic spolocne s obsahom "rady" danych uzivateliek, ktore su absolutne v poriadku.
28. nov 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme rady, ze Martinovi sa preklepy nikdy nemozu ani len pri najmensom pritrafit - BRAVO
to, ze niekto pozna kebab iba via klubovy cestovny ruch niekde vo "vychytenom letovisku", alebo z tej "mudrej" bedne - kde sa propaguju rozne veci a aj zeuropeizovane recepty niecoho, co by Europan nikdy v povodnej forme nedojedol (tym myslim vyrazne silnu chut baranieho masa zintenzivnenu sposobom pripravy) - tak na to, myslim neexistuju ziadne tabletky, ani sirupy
len tak na margo - byvam v krajine, kde je pravych "kebabarni" viac ako pizzerii, pricom (ak sa nemylim), tak pizzeria je najrozsiahlejsi typ restauracie vo svete :slight_smile:

pricom nasa hadava diskusia nic neubera na lakavosti receptov, ktore tu prv hodili baby :slight_smile:
28. nov 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jzfr - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este, ci mi napada - kebab z mleteho bravcoveho - by sme mohli porovnat s bryndzovymi haluskami - ale namiesto halusiek - dame gnochci a namiesto bryndze bud fetu, alebo eidam - ved syr ako syr :wink:
28. nov 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martin, a naco sa Ty v kazdej reakcii este zvlast podpisujes :grinning: ? Inak vsetko v pohode :sweat_smile: ?
28. nov 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
28. nov 2007 o 16:10 • martin
28. nov 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
28. nov 2007 o 16:17 • martin
28. nov 2007 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
28. nov 2007 o 16:25 • blumchen
este by som vymazala tie Košice :grinning: , aby to teda bolo viac normal
28. nov 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by stacilo
laskavo sa drzte temy
28. nov 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, budeme sa snazit.
Ja kebab milujem taky faaaajny stavnaty a natrieskany:slight_smile:, len ako si doma urobit take fajne mäsko, ako Ti ho daju z tej ihly...?
28. nov 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo baby potrebujem poradit co vsetko potrebujem na vyrobu Gyrosu ja to poznam z nemecka a to tam volaju doner poradte nejaku stranku dik
2. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jedla kebab v senici na robotnickej ulici kusok od mastina páradny z kuracieho maska so super dresingom no mnam
:slight_smile:
22. aug 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok