Máte niektorá tento kuchynský robot?

mess123
23. aug 2020

Ahoj ženy, som tu nová takže neviem kam patrí tento príspevok, jediné čo som našla kam by sa to hodilo je toto. Dúfam Vás s tým nebudem obťažovať ale zaujíma ma či niektorá z Vás má presne tento robot viď foto a aké má s ním skúsenosti, či to vymiesi aj nejaké tvrdšie cesto kysnuté alebo odpalovanú hmotu na veterniky. Viem je to iba 600W takže skôr na také zriedkavé a slabšie pečenie krémy a podobne. Lenže som ho dostala na narodeniny a som zvedavá na vašu skúsenosť. Ozaj prosím iba tie ktoré majú tento istý robot alebo poznajú niekoho kto ho má, ženy ktoré chcú písať že má malú výkonnosť podľa všetkého tak ďakujem to viem aj sama ale skôr ma zaujímajú osobne skúsenosti keďže to čo je uvedené v papieroch niekedy nemusí byť pravda ak je kvalitný motor. Ďakujem za všetko dopredu dúfam sa nejaká ozvete. ❤️

nika82
23. aug 2020

popytaj sa v skupine Lidl maniacky

h2
23. aug 2020

@mess123 Tu sú naňho recenzie z českej heureky:
https://m.heureka.cz/kuchynske-roboty/silvercre...

rachel36a
23. aug 2020

Ano, ulakomila som sa nan kvoli cene...je to smejd...kysnute cesto, ani nejake tuhsie vobec nevladal vymiesit...nastastie sa mi pokazil v zarucnej dobe a vratili mi peniaze...kupila som si potom 1300w Etu

besnavila
23. aug 2020

Myslim ze mam uplne ten isty...a ja som spokojna..akoze v drvivej vacsine v nom robim len kremy a piskotove cesta...ale vymiesi mi aj kysnute cesto, ale pozor nikdy viac ako 500-700g muky donho nedavam..predsa nie na moc velke davky stavany, nie je to ziadna eta....ale inak na mensie davky je fajn ))) zalezi od toho ake velke davky a huste cesta robievas...

miskooo1987
23. aug 2020

@mess123 600w ani keby si chcela, ti nespraví kysnute cesto, alebo nejaké tuhsie(pite, linecké...) na take potrebuješ 1200w a viac... a to musí byt na to stavaný... proste ak to má plastové prevody, tak aj 1200w ti to spraví len párkrát, kým sa to polame...

lenuliatko84
24. aug 2020

Za tu cenu to musi byt smejd.nebud lakoma a ku si nieco poriadne

mess123
autor
24. aug 2020

@lenuliatko84 dostala som ho k narodeninám ako som vyššie písala.

lenuliatko84
24. aug 2020

@mess123 necitam si komentare len odpovedam na prispevok

mess123
autor
24. aug 2020

@lenuliatko84 je to písané v príspevku

mess123
autor
24. aug 2020

@lenuliatko84 a nechcem byť drza keďže narodeninové darčeky by sa nemali reklamovať ani nimi nejako pohrdat tak si ho musím nechať.