Miomat na polievky

27. feb 2023

Oplatí mi sa miomat iba kvôli polievkam? Používate ho stále alebo u vás zapadá prachom?

stormie
27. feb 2023

Za mna nie - polievky sa daju robit len kremove resp mixovane, dochutit az po dovareni, objemovo nevyhovujuce na smoothy a kase takze jeden spotrebic len na polievky co zabera miesto. To mozes rovno uvarit zeleninu v hrnci a rozmixovat rucnym mixerom

autor
27. feb 2023

@stormie hej veď tak to aj mne pripadá.

stormie
27. feb 2023

My sme v nom spravili smoothy presne 1x a bolo ho strasne vela aj ked sme naplnili na minimu ktore sa da. Kasa to iste - by som nou nakrmila este aj susedov. Chvilu som vyuzivala na polievky ked uz sme ho mali a potom isiel z domu

hederamonstera
27. feb 2023

Blbost s peknym marketingom. Polievku uvaris aj v obycajnom hrnci.

jajanka31
27. feb 2023

Ja používam ale dostala som z lidla za 50 eur.neviem koľko stojí miomat. Viac než 50 by mi uz prišlo veľa. Varím v ňom veľa kremovych polievok pre synčeka aj pre nás. Dá sa v ňom spraviť kaša aj omáčky. Smoothy som ešte neskúšala. Mam ho od novembra. A používam nahadzem doň potraviny a o 28 minút zapípa. Za mňa pohodlnejšie než v hrnci s mixovanim..a liter polievky nie je až tak veľa.. neviem aké minimum je na miomat. Ja som si naň zvykla, asi to je o zvyku.

babulkomale
27. feb 2023

Kedy premenovali smoothie na smoothy? Najdem to niekde?

stormie
27. feb 2023

@babulkomale ano presne o tom je tato diskusia 😂

ailiba
27. feb 2023

Ja ho mam na rastlinne mlieko. Pravidelne v nom robim ovsené... Ale ma fakt viac nevyhod... Napr. Nemozes regulovat mnozstvo. No, rastlinne mlieko je z neho dobre. Polievky tiez, ale tiez potrebujes len iste mnozstvo a fakt nechapem, preco musia byt len mixovane🤷‍♀️

susitko
27. feb 2023

ja som miomat velmi vyuzivala....kase,polievky,presnidavky...fakt super vec...ALE NEKVALITNA.akoze mala som 2 miomaty a treti uz nekupim.za tie peniaze to nic nevydrzi.neodporucam!!!obzeram sa po niecom podobnom ,ale inej znacky.

ljzozv
17. júl 2023

@jajanka31 prosím ťa ako robia v Tom mixéri kaše?