Môžem dať na koláč čokoládu, ktorá nie je na varenie?

6. mar 2023

Môžem dať na koláč čokoládu ktorá nieje na varenie?

zanta3
6. mar 2023

Uplne v pohode, ja davam hocijaku, aku doma mame 🙂

zuzubb007
6. mar 2023

Ja davan mliecnu vzdy, lebo muz doslova neznasa varovu a akukolvek tmavu cokoladu

vikusjk
6. mar 2023

Jasne, ze mozes. Moji maju radsej mliecnu, tak ja vzdy davam Milku, alebo inu mliecnu coko, ktoru mame doma

bylinka25
6. mar 2023

Pravdaže môžeš, ja keď niečo pečiem, dávam hocijakú, len nie tú bielu, ale ak je to aj pre sestru, vtedy musím dávať tú viacpercentnú, 80 a viac.

mamkalentedkova
6. mar 2023

Bežné som polievala.pernik roztopenými čokoládovými figúrkami z Mikulasa alebo z Veľkej noci 🤣.Deti to nikdy nejedli .

babina_33
6. mar 2023

Mozes, co by si nemohla :D Otazne je, ci sa ti ta poleva realne podari, lebo mne sa viackrat asi nepodarila ako podarila :D Len som mala na to nervy. Osvedcili sa mi take tie hotove cokoladove polevy v sacku, ktore len vlozis do vriacej vody, potom vrecko otvoris a vylejes na kolac🙂 Uplne bez roboty.

zuzuliennka1
6. mar 2023

ano a podla mna je to aj lepsie, lebo ta coko na varenie, ked stuhne - a ide sa krajat, ano mam noz namoceny v horucej vode a vsetko - ale polame sa to.
davam uplne v pohode mliecnu

cukricek4
6. mar 2023

@mamkalentedkova toto presne robievam aj ja 😀 ono sa to tak zakazdym nejak nakopi a nikomu to nechuti len tak jest samotne, tak aspon takto sa to vyuzije.

mamkalentedkova
6. mar 2023

@cukricek4 presne tak 🤣

226lenka
6. mar 2023

Áno, kľudne. Ja čokoládu na varenie ani nekupujem, dávam na koláč len horkú

pukina
6. mar 2023

inak cokolada na varenie je strasny hnus, minule som mala u mamy chut na nieco sladke, tak som si z nej odlomila, a to je tak nechutna a mastna hmota, ze by som to hned smarila do kosa 😀 pri peceni ju nikdy nepouzivam, vzdy radsej klasicku horku alebo mliecnu.

dilino
6. mar 2023

Ja použivam na koláč polevu len s mliečnej čokolády a klasického masla.

lubkavargova1
6. mar 2023

podla toho ako ju budes temperovat