Môžem nahradiť feta syr bryndzou?

1. júl 2022

Ahojte, robím cuketove placky, v recepte je feta syr. Mám len bryndzu, nivu, čo by ste tam dali miesto feta syru? Ďakujem.

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sona96
1. júl 2022

Ja to robievam placky aj s bryndzou, aj s nivou. Samozrejme tej nivy tam nedáš toľko ako by sa dala fety.

marianarem
1. júl 2022

Ja ked som prvykrat ochutnala Fetu, tak som tam citila nieco z bryndze. Podla mna v plackach je to v pohode zamenitelne, v haluskach alebo s greckom salate nie 🙂

autor
1. júl 2022

Ďakujem žienky, už máme aj zjedené😅🙂obávala som sa tej chuti, ale bolo to veľmi dobré, aj rodina si pochutnala..dala som bryndzu, ale nabudúce vyskúšam aj feta syr🙂 pekný deň všetkým!

simona1306
1. júl 2022

parada 🙂 ja kludne do placiek pacnem vsetko, co doma najdem, ci je to bryndza, niva, parmezan, feta syr, balkansky alebo cottage. Proste, co mam v chladnicke ,to tam dam. Rovnako aj do fasiriek. Jedlo je od toho aby sa experimentovalo a nachadzalo nove, nezvycajne chute 🙂

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
1. júl 2022

Tak toto vyzerá mega chutne,máš recept ?

autor
1. júl 2022

@simona1306 👌 súhlasím a placky sú v tomto super, človek tam zamaskuje aj to, čo deti bežne nejedia🙂mne ostalo pol kocky bryndze a nevedela som čo s ňou tak som ju tam šupla a fakt to chutilo dobre..boli šťavnaté a chutné 🙂

autor
1. júl 2022

@evica17 nech sa páči