Novinky v diéte GCFC

daska58
6. jún 2011

milé maminky, moj syn drží dietu GCFC, o ktorej doktor Urge- inak velmi príjemný človek- tvrdí, že nie je taká náročná. Prosím vás o typy na výrobky, postupy, potraviny či polotovary, lebo my ešte iba začíname a potrebujeme sa zorientovať. Poteším sa aj príspevkom a novým poznatkom a receptom, ako by sme si všetky mohli ulahčiť život a hlavne aby naše deti tu zmenu až tak nevnímali. dakujem 🙂

daska58
autor
6. okt 2011

@valika_val ATEC test autizmus som zadala a toto vyrolovalo, hned som dala preklad, aj ked nie je ohromný
inak chleba --- dávate kvasnice, spýtaj sa maminy, ty asi nevieš, alebo už aj áno??? 😉
dajt recept cica

valika_val
6. okt 2011

@daska58
halo, ja som uz par mesiacov v teme o autizme tu na MK 😀 aj ten ATEC test sme si robili, mne vyslo dost velke cislo (vyse 60)... tak prid k nam pokecat.
a recept ti nedam, lebo som sa 3x mamy pytala, 3x som si to zapamatala a znova zabudla 😀 😀 ale podla toho, co pisu na obale - akurat ze dava olivovy olej a menej soli? no spytam sa jej este raz a zapisem si! 😀 a kvasnice - neviem. co sa nemoze?

urgemu ze treba doobeda volat, opakovane, on dvihne.
my sme nedavali moc, ved je to daleko. ale ideme zaciatkom novembra k janosikovej.

daska58
autor
6. okt 2011

@valika_val ahojky, 6O sa mi nezdá celkovo je 180 najhoršie, kde ste si to robili, tu na MK? Kvasnice sa nemožu a ani kvasny ocot. JANOšíLKOVá je super, len je velmi zaneprázdnená, my sme boli 2x. Dala mi nádej, podla nej sme neni auti, jej sa zdal v pohode. Velmi mi pomohla, vie aj poradiť vo veciach okolo

valika_val
7. okt 2011

@daska58
no ved ten test je volne pristupny, kocka z MK mi dala link, my sme to s muzom spravili - kazdy zvlast a vysli nam podobne cisla.
no a co sa tyka dr. j., tak ked vam to takto povedala (a 2x ste u nej boli!) tak nie je o com 😵 😵 😵 😵 😵

daska58
autor
14. mar 2012

@valika_val ahojk, ako postupujete? My sme skončili ako dysfázia, hurá. Zapojili sme sa do projektu MB12. Je to neskutočné, syn síce mrchavý ako diabol a zle zaspáva , ale rozpráva a opakuje ako iný človek. Vďaka Bohu, vedci ešte stále žijú a nie sú všetci na facebooku. Inak aj dietka zabrala myslím podstatne. Už sme celkom zvyknutí, ale mna to ešte stále rozplače. Už aj starší syn je celiatik, takže máme dvoch bezlepkáčov a je to trošinku lepšie. Chlebík nepečem, kupujem , nedokážem to a nemám ani nervy s tým bojovať, Ale torty sa mi daria aj krémy do nich. držím palcea čakám, že sa aj vy máte s čím pochváliť. Index od Urgeho z moču z 800 na 120!!!!!!!!!!

valika_val
14. mar 2012

@daska58 napisem ti a hlavne sa ta chcem milion veci popytat! dakujem ze si sa ozvala 😵 a GRATULUJEM!!! 😵 😵 😵