Oslava počas rozvodu

ivett311
16. sep 2016

Mamicky!
Poradte mi co mam robit. Mam 9 mes.syna a s manzelom sa rozvadzame. Manzelova teta bude oslavovat narodeniny, bude to velka oslava a manzel chce zobrat aj maleho na cca 2-3 hod. t.j. do 9hod. lebo este kojim maleho. Podla Vas mam to dovolit alebo nie? Syncek este nebol bezomna nikde..som zufala 😞😞😞

monicka9
16. sep 2016

Nemožeš isť na oslavu s nim? Aby si mohla byt so syncekom.

ivett311
autor
16. sep 2016

@monicka9 nechcem tam ist.

nikawero12
16. sep 2016

@ivett311 ja tomu teda nerozumiem - ešte stále ste manželia, ale manželova teta pozvala na oslavu len tvojho muža a teba nie?

ivett311
autor
16. sep 2016

Pozvala aj mna len tam nechcem ist

nikawero12
16. sep 2016

@ivett311 no ja by som na tvojom mieste išla hlavne kvoli synovi, keďže ho kojíš. Ale zase na druhej strane, nič hrozné sa nestane, keď nebudeš pri synovi 2-3 hodiny, veď ti ho predsa nikto nezje.

katarinamarkova
16. sep 2016

@ivett311 o chvílu bude mať rok.....najvyšší čas ho pustiť aspoň na prechádzku bez mamy na hodinku s babkou, dedkom, ockom tetou, ujom.......kludne aj na tie 2-3 hodinky na oslavu 🙂
keby si nekojila, tak ti poviem, prečo ho ockovi nedáš na celý deň......kedže ho asi chceš uspať mliečkom, tak ok, chápem.
ale ono to raz musí prísť, že budeš pár min. vzdialená od svojho dieťaťa.....koniec, koncov bude v tom momente s jedným zo svojich rodičov.

monicka9
16. sep 2016

@ivett311 aha chapem.. Ak chlapčiatko vydrží byt bez teba tak ok nech ho ocko vezme na oslavu😊

ivett311
autor
16. sep 2016

On je tazky pripad..nevie sa starat, nevie kedy je smadny hladny kedy ho prebalit a ked place tak je uplne nervozny..

stefi_k
16. sep 2016

Nech si zvikne, že sa musí starať aj on. Do budúcnosti to budeš jak riešiť keď sa pokaká ta bude utekať za tebou ?

pribinak
16. sep 2016

@ivett311 no ved na tej oslave snad nebude sám, bude mu mat kto pomoct s dietatom a druha vec nech trénuje a učí sa ako sa starať
Lebo ved ked sa rozvediete bude sa chciet zrejme stretávať s detmi

monicka9
16. sep 2016

@ivett311 no mas na vyber... Bud pojdes s nim a budes v klude ze syncekovi nic nechyba alebo teda ak nechces ist budes doverovat muzovi ze to zvladne bez teba..

stary_ujco
17. sep 2016

Myslím, že ona chce počuť tú tretiu možnosť. Že si ma dieťa nechať a otca poslať samého...

mihula
17. sep 2016

@ivett311 a čo tak ho zverit na starost starým rodicom?Myslim,že stara mama to zvladne a zachvilu bude synovi pomahat,ked bude sudom urcene stretavanie sa otec,dieta

mirkava
17. sep 2016

@ivett311 Ja by som nedala...

radkamikic
17. sep 2016

Tiez sa priklanam k nazoru nech ide dieta s otcom a starymi rodicmi ....par hodin to isto zvladnu a aspon to bude ukazka ako to bude dalej ....preto ze partneri si nerozumeju a rozvedu stale ostanu rodicmi....syn bude rast a otec so zrejme najde k nemu cestu...muzi niekedy nevedia co s babom alekeddorastie

radkamikic
17. sep 2016

Nedopisala som......ked dorastie tak sa stane s chlapca pre otca ten skym sa da nieco podniknut

tenerifka
17. sep 2016

@ivett311 Ked ho chce manzel zobrat, nevidim v tom najmensi problem. Nemyslim si, ze je taky neschopny a nepostara sa o vlastneho syna par hodin, ved keby si nedoveroval, tak by ta o to nepoziadal. Nerobme z chlapov uplnych debilov, velakrat veci nevedia spravit nie z neschopnosti, ale z pohodlnosti

mihula
17. sep 2016

@mirkava a keby ti hviezdy posepkali aby si dala 😀

ebi88
17. sep 2016

@mihula xD

rodinapre
10. okt 2016

@mirkava
patríš medzi ženy ktoré si riešia komplex cez deti , že ho nedajú otcovi? To nie je ten najrozumnejší spôsob , naopak ak má otec záujem už od mala byť s dieťaťom tak ho treba v tom podporovať a ukázať prípadne ako na to. Nie každý chlap má tú možnosť a najmä chuť , ale ak si otec a dieťa na seba navyknú od mala tak to bude lepšie aj pre matku , aj keď su rozvedený!!!Ako rodičia môžu byť super!!!

ivett311
autor
10. okt 2016

Syncek bol na oslave..

rodinapre
10. okt 2016

@ivett311 a prezraď aj pre ostatných či to dobre dopadlo 🙂

ivett311
autor
10. okt 2016

@rodinapre no bohuzial nie.

rodinapre
10. okt 2016

@ivett311 neboj , zvyknú si na seba , možná to dlhšie potrvá , držím palce 🙂