Poraďte priestor na detskú oslavu v Prešove

hviezdickka
8. apr 2017

Ahojte, dievcata. Poradte prosim priestor na detsku oslavu k 1. roku synceka v Presove pre cca 20 ludi. Nikdy som na detskej oslave nebola, takze ani sama neviem, na co sa zamerat.

Jedine co viem je, ze maly urcite 2-3 hod neobsedi na mieste - to asi ziadne dieta. Chce chodit a lozit. Takze klasicka restauracia nie je vhoda. Robia sa taketo oslavy aj v detskom kutiku? Vobec netusim, ake su moznosti. Bola by som rada, keby som si tam mohla doniest vlastnu tortu, chlebicky a nejake obcerstvenie plus tam by nam navarili nejaky obed. Oslava v byte nie je u nas mozna, takze skutocne potrebujem nejake priestory.

Dakujem za pomoc.

biokozmetika
8. apr 2017

ahoj, v bublinke pri stanici sa dá ale tam ti neuvaria obed (dá sa akurát pizza a panini 😒 ) a možno by si ich presvedčila na vlastné chlebíky (s tortou nemajú problém) a potom viem, že robia aj v wonderland (je to trošku od ruky smerom na sigord ale ževraj tam aj navaria a ak vás je 20 tak by ste mali reštiku aj s kútikom asi samy pre seba)no a potom máte to nové v korale, že sa najete v reštike a koláčik a posedenie si spravíte v detskom kútiku, ktorý je hneď vedľa (ta reštika je fajn len je trošku drahšia) tak nech sa oslava vydarí 😉

hviezdickka
autor
9. apr 2017

to nevadi, ze by nebol klasicky obed si myslim. takze v bublinke varia pizzu a paniny? a co to je? som pozerala na internete pise, ze detske ihrisko. to si tiez myslim, ze s tortou nebude problem, skor tie chlebiky a nejake misy

ide o to, ze by som chcela aj ja nejako prispiet na tu oslavu. keby sme ju robili u nas v byte, tak by som robila pohostenie a nerada by som sa toho pohostenia vzdala, ze niekoho zaplatim, nech to spravi. tesila som sa, ze spravim chlebicky a misy a tak a som z toho sklamana, ked mam prist do restiky a zaplatit niekoho a ja nebudem robit nic

ten wonderland vyzera dobre, akurat je to od ruky ako sama pises, tak to asi nie. musime porozmyslat

koral viem, ze je nejake nove OC v PO ale nebola som tam. takze tam ist normalne do restiky a vedla potom sa presunut do kutika? a do kutika by som mohla doniest tortu a nejake chlebicky? ja totiz vobec neviem, ci sa takto v detskom kutiku da robit oslava, ze donesies si tam svoje jedlo 😀

dakujem

biokozmetika
9. apr 2017

ani bublinka nebola nadsena ked som im navrhla, ze si vezmem chlebicky ale mozno sa tam nieco zmenilo, ved urcite vyskusaj zavolat a dohodnut sa s nimi. Panini je zapecena bagetka s niecim (sunka-syr, kuracie maso atd...) viem, ze ked som tam bola na firmenu akciu pre deti tak deti dostali aj sisky. najlepsie si tam zavolat a dohodnut priamo s nimi🙂 a ten koral je super len drahsi (platis vstup aj za dospeleho nielen za deti ale kutik je obrovsky- rocna ani nevyuzije podla mna)

tomascin83
4. sep 2018

Vrelo odporúčam na krstiny alebo inú rodinnú slávnosť reštauráciu Korimanka. Nachádza sa blízko Prešova uprostred prírody pri rybníku. Súčasťou reštaurácie je rozprávková farmička pre deti, detské ihrisko, trampolína, šmýkačka, detský kútik a taktiež majú aj prebaľovací kútik pre bábätka 🙂 Majú chutné jedlo a krásnu výzdobu. www.korimanka.com