• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. januára 2017 
@janette4 som ho nemala dat kysnut? :grinning: no neviem ci by som odhadla kedy ho m,am vybrat.... :grinning: ,len vizualône nejako nic moc su a normal sa bojim ist kuk do pece :grinning: ako vyzeraju :grinning:
15. jan 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja Dik za tip :wink: Ja mrazim vacsinou na druhy den, tak celozrnny radsej este v den upecenia :slight_smile: Tieto chlebiky so svetlou a tmavou psenicnou su podla mna super aj na druhy den.
15. jan 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky Ti si herecka :grinning: Daj potom foto, ako sa podarilo :wink:
15. jan 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha preco herecka? :confused: :grinning:
15. jan 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky No ako sa tu smejes, ze spat budes, ked budes stara :grinning: A potom ako ti cesto vytlacilo dvierka :grinning: To v dobrom :wink:
15. jan 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja viem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. jan 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no perfis rozteky aj ked som dala len maslo, este popracujem na tvaroch,ale su mnamkove
15. jan 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopečené :grinning: a aj chutí mm,to je hlavné :wink:
15. jan 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka tak super,teším sa s Tebou :wink:
15. jan 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky krasny pudingos sa ti podaril, ozaj :slight_smile:
16. jan 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem dnes robiť prvýkrát knedľu, vybrala som si recept od @alami. Len som sa chcela opýtať, či to stačí robiť na programe "cesto" - či to vtedy dobre vykysne. Lebo moje pokusy o pečenie pečiva v rúre zlyhali v tom, že mi nevykyslo dobre cesto. Keď som skúšala robiť to isté cesto potom na základnom programe (samozrejme bez pečenia), tak sa mi vydarilo. Alebo keď je tam 1/2 kocky droždia na 450 g múky, by to malo vyjsť aj na programe cesto?
16. jan 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky veď ich máš kráááááááásne.a hlavne,že chutí.určite bude chutiť aj svokrovcom. :slight_smile:
16. jan 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu su buchty aj tie moje roznotvare rozky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem :sweat_smile:
16. jan 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 dakujem,hadam bude :grinning: ,uz mm siel odniest aj mojej mamke aj babke,je toho strasne vela :grinning: ,ale mne by sa tam hodili višne,niečo kyslé....
16. jan 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka vsetko sa Ti podarilo super :sweat_smile:
16. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DIEVCATA a ked pečiete chlebík v rure z 500 g muky,asi aký dlhý cas?akurat som dovarila zemiaky a pojde robit chlebík ...rada by som cesto do pekarnicky a chlieb do rury...
16. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky ja dávam z 500g múky ten najmenší 900g a trvá 3:20hod.
16. jan 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky jééj,až teraz som si to poriadne prečítala,že ho chceš robiť v rúre.takže nič. :grinning:
16. jan 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky niečo cez hodinu sa pečie, uvidíš aký bude
16. jan 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky myslim, ze @dusanab pisala takto :slight_smile:

"Prvý raz takto: 10 minút na 250 stupnoch s hrncekom vriacej vody, 30 minút na 180 stupnoch (niekde uprostred potrela vodou), potrela vlažnou vodou a piekla ešte +- 15 minút na 150 stupnoch. Vcera 40 minút na 180 stupnoch (prvých 10minút s hrncekom vriacej vody), potrela vodou, 5 minút na 150 stupnoch a potrela slaným mliekom, zas 5 minút na 150 a potrela slaným mliekom a posledných 50 minút na 150 stupnoch. Mliekom som nepotierala hned preto lebo som si hned nespomenula"

ja to mam skopirovane a ulozene

:grinning: a podla toho postupujem, tak snad pomoze aj tebe :slight_smile:

alebo na dame pisu nieco take, skus popozerat...

http://domacipekarny.dama.cz/rady.php?d=7
16. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prvá knedľa, ktorú som robila podľa receptu od @alami vyšla super. Aj svokra, ktorá pekáva knedle pravidelne, ale doteraz vždy bez pekárničky, si pýtala recept :slight_smile:
16. jan 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups, že svokra pekáva knedle, to bol preklep, nie pekáva, ale robí a potom parí :slight_smile:
16. jan 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...vianocka zo str. 285 je uuuuplne bozska....zatial moj najvydarenejsi pokus....
ale miesala som tam kusok polohrubej, kusok hladkej muky a dosypala som muku zlatku.....
16. jan 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka aká je to múka zlatka?Robila si tú,čo som dávala ja recept?
16. jan 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka presne tak, moje slová :wink:
Včera som piekla zas v rúre, kdesi som vyčítala že niekto dáva do cesta vodu zliatu po varení zemiakov tak som si včera odložila vodu keď som varila zemiaky na obed a chcela som vám referovať aký je rozdiel. Bohužiaľ som na to zabudla a ďalšia zmena bola aj to že som dala trochu polohrubej múky :pensive: tak snáď nabudúce :grinning: keď sa dostanem k notebooku dám aj fotky, konečne bol chlebík taký vysoký ako si predstavujem že by mal byť.
@janette4 zlatka je zmes múk, dostať okrem iného aj v Tescu, piekla som z nej chlebík a bol veľmi dobrý
16. jan 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab a keď dávate tú zlatku,nemusím už dávať hladkú?už je v tej zmesi namiešaná?alebo ju treba skombinovať ešte s hladkou?
16. jan 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 ja som dala čisto zlatku a bol dobrý chlebík. Už si nepamätá presne čo všetko tam je, viem len že hladká, polohrubá a ešte nejaká iná ale fakt neviem aká/aké
16. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 hej, presne tu som robila...je ozaj super...a tiez neviem, co vsetko v nej je, ja som radsej namiesala z viacerych...
ale zlatku mam rada, casto z nej robievam kolace, co sa inac pecu z polohrubej muky....a vzdy sa vydaria....
16. jan 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok