• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. januára 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: a je fakt dobra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca mam tu, co som davala link na predoslej strane :wink:
5. feb 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca :aha :grinning: ja som trosku mimo obraz :grinning:
6. feb 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nikto nepeciete? :fearful:
8. feb 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čakám na pekárnu, má prísť cez víkend, "požičiava" nám ju svokra, som vyžobrala a teraz je to tak, že ak sa mi bude páčiť, tak nám zostane :grinning:
8. feb 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som podobnym sposobom prisla k odstavnovacu :grinning:
8. feb 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju budem mat az v aprili, tak pekne skusajte receptiky a ja uz si vypytam len tie najvydarenejsie :sweat_smile: :grinning:
kili, bianca to mate prakticke :grinning:
8. feb 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuska :najlepsie sa naucis na sebe.Ja som napriklad piekla bez hnetacieho haku :sweat_smile: No proste sa to taz muselo stat,ale na stastie som na to prisla skoro a vsetko bolo ok :dizzy_face:
8. feb 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dlho uz mas pekarnicku? kolko receptov si poskusala?
8. feb 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekaren ma od Januara a vyskusala som toho uz vela a som strasne spojkojna.
8. feb 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, strasne sa uz na nu tesim aj ja, uz aby bol april - no mozno ju vyzobronim skor :grinning:
8. feb 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zobron zobron.Je tu super vecicka,ktoru miluju aj moje spolupracovnicky,lebo mi vzdy napisu co im mam upiect a potom mlaskaju celu nocnu :grinning:
8. feb 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááá peču :slight_smile:
zatiaľ nie chleba ale tú pudingovú bábovku, tak som zvedavá a sa teším čo s toho bude.
9. feb 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky!!! Mate niektora skusenost s domacou pekarnou Tesco BM 08?? Oplati sa ju vobec kupit?
11. feb 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tie vase recepty fakt vyzeraju super ale kedze nemam doma taku pekaren na chlebicek chcela by som sa spytat ci a daju niektore s tychto chlebikov upiect aj v klasickej elektrickej rure moc dakujem
12. feb 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekárky, tak konečne sa k vám idem pripojiť aj ja :slight_smile: už mám pekárničku nejaký ten týždeň a pečiem o sto-šesť :wink:
13. feb 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Aj my sme vcera prvy krat piekli v nasej novej pekarnicke, ale pre zaciatok sme skusili polotovar , kde staci dodat vodu a netrpezlivo sme cakali, ale oplatilo sa, chlebik sa vydaril. Tak hor sa do klasickych receptov. :grinning:
13. feb 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikka22 urcite sa da upiect aj v rure, akurat to miesanie bude trosku tahsie :unamused:
13. feb 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monikka22 - náš rodinný recept na domáci chlieb pečený v rúre:
1kg hladkej múky (nie špeciál ale tej v zelenom obale, asi T612 na nej píše)
1 PL soli
1PL rasce
2 veľké zemiaky - v šupke uvarené a postrúhané, alebo popučené
kvások
7 dl vody
zmiesime, necháme vykysnúť, vytvarujeme bochník, potrieme vodou a pečieme 1 hodinu na 150°C
13. feb 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kvasok - co pod tym myslite?
13. feb 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drždie trochu popučíš v ruke - nadrobíš, dáš do trochy vlažnej vody s troškou kr. cukru. necháš na teplejšom mieste podkysnúť
13. feb 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. dobre :slight_smile:
13. feb 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem... chcela by som aspon skusit i taky domaci chlebik udu doma aj papat a potom by sme si kupili taku pekarnicku ak mate este recepty na chleba ktory sa da aj v rure budem moc rada..
13. feb 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúšali ste niekto v pekárni spraviť sekanú? ja sa na to chystám dnes, ak máte nejaké tipy, tak napíšte, alebo ma rovno zastavte, ak je to katastrofa :grinning:
14. feb 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mame doma pekaren na chlieb z tesca a chcela by som vyskusat pivny chlieb, ale nemozem zohnat recept :unamused: Skusali ste ho uz niekto? Potesil by ma recept :slight_smile:
25. feb 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v pekarni dnes piekla fit chlieb.maju ho teraz v Kauflande v akcii za 29sk.Je super :wink: vyskusajte
25. feb 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domacipekarny.dama.cz/rady.php?d=159 Velmi dobre rady a pomocky, video a receotiky. :sunglasses: :sweat_smile: :wink:
26. feb 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2008 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
som tu prvy krat a este sa len chystam kupit si domacu pekarnicku, tak sa snazim zozbierat co najviac info.
Najviac by ma asi zaujimalo, kde v BA si mozem kupit tu hotovu zmes, som studentka, byvam na intraku. Predajni cez net som nasla kopec ale radsej by som si to kupila niekde priamo v predajni. Dakujem za radu :slight_smile:
6. mar 2008 o 18:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok