Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

boza
5. okt 2008

ahoj pekarky. Chcem kupit pekaren a chcem od vas poradit na co by som mala klast doraz pri vybere. Mam vybratu Kenwood. Nikde na nete nie je podrobny nakres.

jajax
5. okt 2008

ralanka skoda ze nebyvam v okoli Martina.rada by som sa pridala,lebo mame hroznu spotrebu muky 😖
a je to na nas aj vidiet 😀 😅

misicka455
5. okt 2008

Záleží kolik vás je a co od té pekárny čekáš.Určitě bych vybrala nějakou, která má nastavitelné hmotnostní stupně jako, že si můžeš udělat chlebík kilovej nebo poloviční. Lepčí na hnětení je pekárna se dvěma hnětacíma hákama, ale já mám jen jeden a taky to jde. Určitě odloženej start i když si myslím že tohle už taky všechny pekárny mají. Kdybych si měla znova vybrat volila bych Eta harmonie.

misicka455
5. okt 2008
misicka455
5. okt 2008

já mám tuto :http://www.domaci-pekarna-shop.cz/?p=productsMore&iPro...

a maximální spokojenost 😉

boza
5. okt 2008

chcem v nej piect hlavne chlebik z celozrnej muky miesanej, cize psenica pohanka ovos atd.

boza
5. okt 2008

misicka presne tie

boza
5. okt 2008

pri ponuke su vsetky zatvorene a ja by som chcela aby bol chlieb obdlznikovy a nie kocka

jajax
5. okt 2008

boza tie pekarne maju v podstate skoro rovnake funkcie a programy,nie su tam velke rozdiely.ak chces podlhovasty chlieb musis kupovat s dvomi hakmi-mne sa tiez paci viac.

jajax
5. okt 2008

pozerala som na dame tie kenwood,maju vsetky jeden hak.navyse je problem u nas nieco na to zohnat(nadoba,haky).

boza
5. okt 2008

no vidi a take veci vobec neovladam

boza
5. okt 2008

lepsie povedane to som sa rozhodla len pred par dnami a nebol cas na behanie po obchodoch

boza
5. okt 2008

to chces povedat ze tie haky sa kupuju castejsie?

misicka455
5. okt 2008

Tak ty vypadají super, šla bych do nich 😉 Maji hodně funkcí a tři velikosti chleba 🙂

jajax
5. okt 2008

ked pouzivas pekaren ozaj casto tak sa moze vydrat teflon.my sme mali uz velmi opotrebovane a uvazovali sme o kupe,ale sme museli pekaren reklamovat a dostali sme novu.ale zas jej davam zabrat,ja robim aj pecivo doma a pouzivam ju aj desat krat do tyzdna 😲

misicka455
5. okt 2008

já peču tak 2x týdně , ze začátku skoro každý den a už jí mám rok a zatím je všechno dobré 😉

jajax
5. okt 2008

misicka asi nie ste taki chlebovi ako mi a ja aj dost porozdavam 😉

jajax
5. okt 2008

muz si precital,ze pecies 2x tyzdenne a zhrozil sa ze co by sme jedli 😵 🤐

misicka455
5. okt 2008

no to teda ne 😀 Já hodně ze začátku 😀 😀 ted teda taky ¨, ale už to není tak často.

misicka455
5. okt 2008

😀 😀 😀

misicka455
5. okt 2008

sem tam koupím kupovanej 😉

misicka455
5. okt 2008

netrpíme hlady 😀 😀

jajax
5. okt 2008

verim ze nehladujete,ale moja rodina uz kupovane nechce.mam par velmi dobrych recptov na chlieb a niektory sa zje hned po upeceni polovica.od zaciatku tohto mesiaca som pouzila pekaren uz 9!!! krat 😀 😀
to je vazne hroza,aki sme rozozr... 😠

misicka455
5. okt 2008

pisni nějaký osvedčený recept 😉

misicka455
5. okt 2008

Já peču z dámy.cz tam jsou moc dobrý recepty

jajax
5. okt 2008

ja tiez mam najviac receptov z damy,ale teraz robim od kolegyne kvaskovy(zemialovy)chlieb,krory je ozaj super.recept je tu na 81 strane.pivo davam svetle,ocot obycajny a kvasok nedavam.ale je to ozaj uzasny chlieb.aspon ho vsetci chvalia.
dama je najlepsia stranka s receptami,len teraz ked to -neviem preco-upravili tak sa tam dost zle hlada.ale namaha stoji väcsinou za to.

jajax
5. okt 2008

este ma napadlo,mam super recept na vianocku.najdes ho tu na 14-tej strane.
miesto dvoch zltkov mozes dat jedno vajce a rozhodne ju pec na zakladnom programe-na sladkom velmi vykysne 😎

misicka455
5. okt 2008

Jo po té uprAvě mám taky trošku problém se tam orientovat.

misicka455
5. okt 2008

Chlebík zkusím 😉