Poznáte dobré recepty na Pesto?

lyongirl
15. máj 2010

Ahojte "konikárky", zaujímalo by ma, či doma v kuchyni používate nejaké pesto, poprípade aké je najlepšie a k čomu všetkému sa hodí. Uvítam aj nejaké recepty.
Ďakujem 🙂

henikav
16. máj 2010

ahoj lyongirl, ja mam rada len zelene pesto uplne jednoducho s cestovinami a parmezanom. Cervene mozem, ale nemusim, cize ak mi ho niekde ponuknu zjem, ale ja ho doma nepouzivam

latvia
16. máj 2010

tiez pouzivam len zelene pesto, je vyyyyyyyborneeeeeee 🙂 🙂 🙂 tiez na cestoviny so zeleninou a kuracim masom, ale tiez nim potieram rybu ked ju davam piect do truby

lyongirl
autor
16. máj 2010

ďakujem za odpovede, ja som kúpila bazalkové a všade na nete som snorila do čoho ho použiť a rozmýšlala som aj o inom, len som nevedela ako to chutí...

henikav
16. máj 2010

bazalkove je zelene, cervene je z cerstvych a susenych paradajok a iste ti bude chutit a budes ho kupovat pravidelne

lyongirl
autor
16. máj 2010

🙂

uankab
16. máj 2010

jasne, pesto je mnamka 🙂 ... uplne super je s cestovinami, s talianskym rizotom, alebo na ciabatte (spolu s rajcinami a mozarelou).. mnam mnam 😉

lyongirl
autor
21. máj 2010

ahojte, tak dala som si pesto/bazalkové/ s cestovinami, no zatiaľ som mu nejako na chuť neprišla, bolo to také čudné 😀 , ale aj na olivy som si dlho zvykala a teraz len tak samé zlupnem hocikedy...

gabri_ella
25. máj 2010

Cauko, my sme robili cestoviny s pesto, ale tiez som tomu nemohla prist na chut. Tak som sa rozhodla, ze do hrnca pridam sol a peper a trochu masla a uz to malo lepsiu chut. Chutilo to tak dobre, ze cela chlapska cast nasej rodinky nam nenechala vobec nic v hrnci. 🙂