Pudingový a tvarohový krém do torty.

niika9
12. mar 2020

Ahojte, potrebujem radu 🤔 v sobotu mame oslavu a robím pudingovo tvarohovu tortu. Korpusy som si urobila už včera aby som toho nemala veľa. Dnes som rozmyslala spravit pudingovy a tvarohový krém a naplniť tortu, ale neviem či sa to do soboty nepokazí nakoľko tam bude mlieko a tvaroh by sa mal tiež po otvorení hneď skonzumovať. Viete mi niekto kto má s týmto skúsenosť poradiť? Ďakujem ❤️🙏🏼

deti95060810
12. mar 2020

nájdi si recept kde je konkrétna táto plnka. Ak nemáš skúsenosti nemusí to dobre dopadnúť....inak stačí plnku spraviť a tortu naplniť deň pred oslavou....a nezabudni dať do chladničky lebo inak sa ti môže pokaziť...

niika9
autor
12. mar 2020

@deti95060810 ja recept mám, mne sa jedna o trvanlivosť takej plnky. Či sa mi do soboty nepokazí

h2
12. mar 2020

@niika9 Do soboty určite vydrží (pri správnom skladovaní v chladničke, samozrejme). Ale potom by sa už v tú sobotu mala zjesť. Torta bežne tie 4 dni zvykne vydržať v pohode.

eriksonka1234
12. mar 2020

@niika9 ja by som to nerobila tak skoro, ani korpusy, torty robievam max. deň pred konzumovanim

niika9
autor
12. mar 2020

@eriksonka1234 lenze ja mám ročne dieťa a pri ňom nemôžem robiť deň vopred tortu, koláče, upratovať a ešte aj výzdobu 🤣 takze si to musím všetko pripraviť postupne

h2
12. mar 2020

@eriksonka1234 Aj ja robievam max. deň vopred. Ale preto, že rátam s tým, že torta sa v deň oslavy nezje a dojedá sa nasledujúce dni. Ak bude oslava veľká a je istota, že torta sa zje, niet sa čoho báť.

stefi_k
12. mar 2020

Ja si zvyknem rozdeliť robenie torty na 3 dni. 1 spravim si korpus nechám ho vychladnut poriadne, lebo s poriadne vychladnutym sa robi lepšie. 2 naplnim tortu a necham do dalšieho dna vychladnut a stuhnuť plnku. 3 ozdobim tortu. V pohode bude torta v sobotu treba ju poriadne zachladiť.

pupavocka101
12. mar 2020

@niika9 tortu si rozdel postupne, dnes si mozes urobit korpus, zajtra naplnit a to vydrzi to bude dobre 🙂

deti95060810
12. mar 2020

@niika9 pri jednom to zvládneš...mám 4.

pandora10
21. apr 2020

Davam do pozornosti tento kanal kde sa budu pridavat kazdy tyzden nove recepty na vyborne kremy a zakusky

https://www.youtube.com/watch?v=QSUqKAft6M8