• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recept na tortu za 5 minút

18. júla 2009 
takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme :slight_smile: ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou
7. okt 2007 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
loren, tak to uz len z prče vyskusam :grinning: :wink:
7. okt 2007 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loren moze namiesto mandariniek aj ananas? :wink:
7. okt 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iha, to trasenie...ako na to? Si to realne neviem predstavit...a je to potom huste?
7. okt 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to tiez vyskusala s prce vcera a ono to ide fakt normalne zavriete hrniec a trasiete hore dole asi 1 min.a je to riadne huste ,neviem ci moze bit ananas?
7. okt 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: baby, a tie pudingy tam hodite take neuvarene? a nezgrčka sa vam to tam? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
8. okt 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto je dobré :grinning: to vyskušam :wink:
8. okt 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano také neuvarené pudingy, a je to bomba :dizzy_face: fakt odporúčam, a dajte tam aj tu vodu z mandariniek, lebo ja som zliala lebo som mala strach že to bude riedke, ale tá vodička tam nenarobí zlo...

je to dobrota nad dobroty...
8. okt 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to mnam ja si to robievam pravidelne, dokonca som mala dnes na ranajky :dizzy_face: . Ja davam namiesto korpusu piskoty. A creme Ole sa nezgrci, pokial ho miesas poriadne, trebars aj mixerom, alebo slahacou metlickou, trva to 2 minuty a puding je hotovy a je mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
pasi, vyskusame na stretku - triast mozu chlapi :grinning:
ok :wink: ale budeme potrebovat 20l hrniec :grinning:
8. okt 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to je v preklade "smotanova" torta???
...a aku texniku "trasenia" mam zvolit???...staci zapojit len ruky...alebo mam s tym skackat cela???...otazocka...kedy sa vam ..najkvalitnejsie trasu ruky???... :grinning: ...ak mozem odporucit ja...najvacsi trasuci efekt som zazila ..ked som na 12posxodie trepala v jednej ruke 12kg dieta a v druhej nakupnu tasku z Billy..."Parkinson zaruceny"!!! :sweat_smile: :grinning:
8. okt 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este jedna alternativa bez slahacky - 1 kyslu smotanu rozmiesat s pol sackom vanilkoveho cukru :slight_smile:
8. okt 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je to lepsie zamiesat v mixeri? :fearful: a potom tam pridat tie mandarinky? :sweat_smile: ja si to nejak stale neviem predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi by som si to mala prestat predstavovat a radsej to vyskusat :grinning:
8. okt 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie baby nerobte to inak nemusi sa to podarit ,tak ako som napisala :slight_smile:
8. okt 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podarila sa :grinning:
mo zdrava pochutka to asi nebude, ale zato chutila velmi :sunglasses: :sweat_smile:
15. okt 2007 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, čo je to za puding?hľadala som ho v Tescu a akosi nič, alebo som ho prehliadla? :dizzy_face:
16. okt 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si prehliadla, je to taky puding, co sa nevari :slight_smile:
16. okt 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam, mňam, práve som to dopapala, ale zdalo sa mi tej masy na ten jeden korpus trošku veľa a dala som na to tú kys. smotanu s vanil. cukrom. SUPER!!! :slight_smile:
19. okt 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dorobila tortu
ved ten krem zjem a na korpus nič nezostane ale nemala by som byť taka pažrava :grinning:
23. okt 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu, este som sa k tej torte nedopracovala :grinning: , ale vikend to isti
23. okt 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak torta uz padla za obeť cez vikend vyskusam s kyslou :grinning:
24. okt 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate foto torty niektora?
25. okt 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dneska som ju "upiekla" :grinning: mnam a fakt je to torta za 5minut :grinning: aôe zjedena :grinning:
25. okt 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, si sa ani nepriznala, sak sme na stretku mali...one
25. okt 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piect
25. okt 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čerti ešte bude :wink: dufam :sweat_smile:
25. okt 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka - a do tretej ruky este triast tortu :grinning: , my maminy sme neuveritelne sikovne a vynaliezave, zvladneme vsetko.. :sunglasses:
aj ja vyskúšam receptík!!dakujem za tip!! :dizzy_face:
25. okt 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja vam ponukam vybornu alternativu: ten puding ole cokoladovy a do toho zamiesat nie mandarinkovy ale malinovy kompotik :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :wink:
26. okt 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bol napad mojho priatela :grinning: by sa so mnou pohadal do krvy, kebyze si prisvojim tuto jeho velkolepu zasluhu :confused: :grinning:
26. okt 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do krvi :pensive:
26. okt 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Tvoj príspevok