• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recept na vianočné medovníčky

17. decembra 2014 
V Lidli,tam je teraz na tie farbi akcia za 56.- či ako,su tam 4 farby :dizzy_face:
5. dec 2007 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag aj taky dobacky receptik ti dam,,, rozpusti si v citronovej stave lentilky aku farbu chces, a potom pridas do polevy :wink:
5. dec 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este take tie perlicky co sa davaju na torty ..co sa daju spapat .. tak tie rozpucit na malilinke kusocky a dat do cukru v ktorom sa obaluju napr. vanilkove rozteky :wink:
5. dec 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa budu tie rohlicky krasne trblietkat pri vianocnom stromceku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2007 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmmm? :dizzy_face:
5. dec 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

co kosicanky uz ignoration ??? :grinning:
5. dec 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dakujem
erika ten domac recept moze byt dobry :wink: . A kolko lentiliek by tam malo ist aby to malo nejaku farbu a mam tam dat celu lentilku, ci iba ten obal?
5. dec 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag kolko len chces :wink: ked chces polevu cervenu nahadz tam lentilky cervene a ked vybeleju vyber ich a potom supni stavu do polevy - cervenu. :slight_smile: alebo modru alebo zelenu atd :grinning:
5. dec 2007 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, tak to skusim :wink: , este raz vdaka :slight_smile:
Ozaj a kolko by mali byt v nadobe? Lebo minuly rok sme ich robili prvy krat a neboli tvrde, ale nebolo to uplne ono ako od babicky
5. dec 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie klasicke by mali byt asi 2-3 tyzdne tusim, ale ja robim tie hned makke takze ich nemusim davat do dozy :slight_smile:
5. dec 2007 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme ich robit tento vikend tak staci ked dam do vnutra polku jabka?
5. dec 2007 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze ano.moja babka davala tusim do 5 litrovej flase polku alebo cele? uz neviem :sweat_smile:
5. dec 2007 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK. si poklad :slight_smile:
5. dec 2007 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme robili tie hned mäkké, sú vynikajúce, mňam, len mám obavy či vydržia do Vianoce, všetci sme sa do nich hned pustili :grinning:
9. dec 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi- pri takej spotrebe radšej peč hneď dve dávky :grinning: :grinning: :grinning: . ja som tak pekávala a aj tak som musela ešte dorábať-tak rýchlo sa pojedli :grinning:
9. dec 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka, ja ich schovám, robili sme aj medvedie labky, ešte budeme piecť aj linecké keksy, orechové rohlíčky, kokosové guľky a plnené košíčky, je toho dosť, preto nerobím väčšie množstvá :grinning: ja tomu neviem odolať a potom by som sa po Vianociach nezmestila do dverí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. dec 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, ja prave preto peciem az tak max.tyzden pred vianocami, vacsinou 2-3 dni :grinning:
9. dec 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo zvykneš piecť ty?certi, ja tento rok len asistujem, lebo mám ekzém na ruke a pri takýchto prácach sa mi vždy zhorší. tak pečie manžel a on má voľno len cez víkendy :grinning: :grinning: kedysi som aj ja tak piekla, ale asi starnem alebo čo, lebo už toľko naraz nevládzem :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. dec 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robievam dost kremove veci (striedam to), suchym ma zasobuju vacsinou nasi a segra, aj svokra. my si to tak vymiename medzi sebou, aby bolo vela druhov
9. dec 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám radšej krémové veci, ale u nás pečiem len ja a tieto suché keksy sme mali každý rok, pripomína mi to detstvo, tak to robím hlavne kvôli deťom :slight_smile: ale nejaký zákusok urobím :wink:
9. dec 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sviatky sa blizsia ideme piect
prosim prosim ak ma niekto nieaky dobry recept na medovnicky ktore mi nestvrdnu ako minuly rok budem vdacna :grinning:
a co este take peciete na vianoce??
10. dec 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik, recept máš na 1. strane, včera sme ich robili, sú super :grinning:
10. dec 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dakujem urcite vyskusam nie ze by som nieako vypekala no sem tam nieco napeciem da sa to aj zjest najradcej robim teramisu a na ranajky babovku :grinning:
10. dec 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte robím kokosové guľky, tie sú jednoduché :slight_smile:
10. dec 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi a ktore ste robili lebo tam je receptov viac a nestvrdnu velmi lebo pred rokom sme si mohli zuby na nich vylamat take boli tvrde ale deti mali radost ze mohli vyzdobovat hehehe
10. dec 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie z 500g múky :slight_smile:
10. dec 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik ja som robila tie od Bibinky pred tyzdnom a pol a este su makke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ste zlaticka urcite ich vyskusam a este mi hodte sem nieaky dobry recept a hlavne nieco lahke pre blondavu hlavu :grinning:
10. dec 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrikk- písala som jeden recept na linecké kolieska v podobnej téme -super jednoduchý- dáš hladkú múku + palmarín ev.heru + práš.cukor v pomere 3:2:1(napr.300g,200g,100g) a plus jeden žĺtok.vymiešať-vyváľať-vykrojiť pekné tvary- šup do rúry - upiecť(5min na 200st.)-natrieť lekvárom a zliepať po dva ks.je to mňamka :grinning:
10. dec 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrikk, nam medovnicky vzdy stvrdnu, ale davame ich do krabice papierovej na balkon a vyberame vzdy len na tacku, co sa idu jest a ked sa vnutri "oteplia", su kraaasne makkucke...:slight_smile:)) a ak ostanu vnutri a stvrdnu, dame ich opat na balkon....a potom su opat makkucke :slight_smile:))
16. dec 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok