• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
autor
dobre ranko,teraz som vstala :grinning: :zipper_mouth:
7. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukkymas dost,mozes ficat do rana :grinning:
ja som vysla z vane akurat
7. nov 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ne velmi,mm rano bude spat takze od 7 zarezavam :grinning:
7. nov 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem kuk tvoje nove foto ,zahliadla som na uvodnej stranke ze laurinka a to ty :grinning: a potom vas docitat
7. nov 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laura jaka zlata,uz riadne podrasta.sa zmenila v tvaricke,cela mama/pri tej chladnicke,ci skor v chladnicke/ :grinning:
7. nov 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som dnes fotila maleho ale take rozmazane su asi a nejak inak sa nahravaju fotky v tomto programe co teraz mame tak mozno potom skusim,len ci sa mi podari
7. nov 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha takze nemam co docitat len teba :unamused:

apna mi sme nastastie problemy so spankom nejake vazne nemali,savik je asi spachtos po mame :grinning: ,ja ked som bola tehu,mi nerobilo problem prespat cely den :sunglasses:

sa ma mm spytal ci nepojdem zajtra s nim do baumaxu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja len cez zuby ze hej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak som chcela dopisat ze maleho by som sa bala dat uz ku komukolvek aj mame :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ma sklamala ale povedala ze uz to neurobi tak jej verim :grinning: ohladom jedla,no a svokor povedal ze malemu ze prides k nam,ale bez mamy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,lebo som mu syr vytrhla z ruky ked mu dala svokra bez mojho opytania a este ho nejeme,neviem ci si neuvedomuju vsetci ze nadzgat decko vselijakymi sprostostami nie je pre neho dobre,skor mu len skodia,jak trafeni si vsetci niektori :zipper_mouth: este ze mm sa ma boji :grinning:
mama mu dala biely jogurt a dole bol sirup sladky a ze nechc to nema kysle tak mu dala zo 2 lyzicky sladkeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: hej som divna :grinning: ale nepopustim zo svojich zasad este :rolling_eyes: no a som ju sprdla a ze sa hnevam tak hze uz to neurobi :grinning:
7. nov 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel ma nocnu?a ako?
fakt na mna,dnes mama povedala,ze na p. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak uz druhy krat som dala malej olej do kupela a fajnu pokozku,aj sebe som teraz dala :grinning: :- :grinning:
a ty tvaricku nekremujes okrem toho co si pisala,ze ked idete vonku,tak ten vietor a zimu davas?
7. nov 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tha zase si isla do vane ci co?
ja som skoro od 17 tej spala,s prestavkou na maleho vecerne mliecko co som musela vstat a urobit mu a prebalit ho :zipper_mouth:
7. nov 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej nocnu
necvhapem druhej vete :confused:
ja viem,aj ja malemu kradnem olej ked sa sprchujem si davam na zinku a aj do kupela :grinning: ,no vidis,dobre je to,nie?aky si kupila?ja si dam tak aj na ruky,a potom na to trosku vody a ked sedi tak mu s tym pretieram telicko aj tvaricku
nekremujem,len ten winter nivea davam
8. nov 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no ty vies :grinning: ale prehanas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:moja mama by davala,asi to co by som jejnabalila nakazala,ale svokra by jej uz dala urcite vsetko pojest :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mukky a preco ides nim,kedcez zuby?uz sa to nejak pozitivne vyvija? :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis,len ja sa nudim,tak vypisujem,a to som toho dneska stihla dost,ale co mam robit teraz,stary tv,mala haja,a ja surfujem :grinning:
8. nov 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky a maly spal odpiatej s tebou?
8. nov 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj uz si niekedy piekla tortu?vazne rozmyslam,ze malej upeciem nieco na rok :grinning: :grinning: :grinning: no neviem,neviem,bo ja len take hrncekove recepty lubim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj mama do teraz davala vsetko len co ja som povedala ale asi mala zatemnenie nejake ci co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,apna raz povolim,druhy krat,treti a potom to uz bude na prd a maly bude jest chciet vsetko za radom a to eee,nemoze

nechapem druhej vete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apna • 1d • Včera o 23:58

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš manzel ma nocnu?a ako?
fakt na mna,dnes mama povedala,ze na p.
inak uz druhy krat som dala malej olej do kupela a fajnu pokozku,aj sebe som teraz dala :-
a ty tvaricku nekremujes okrem toho co si pisala,ze ked idete vonku,tak ten vietor a zimu davas?

ty co si opita ci co?ku komu chodim cez zuby??nic take som nepisala :grinning: nejak sa ti pletu pismenka,co si pila? :grinning: sampanske vo vani? :grinning:
8. nov 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
torty sa bojim :grinning: moja mama pecie fantasticke,naj torty som jedla najlepsie len u nej,u mm sesterky,jej babka robi suprove a raz bratranec mal svadbu a sme neboli a doniesol nam z popradu a ta bola uzasna,inac vela ich stoji aj z cukrarni za :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no tak urob len piskotu a ovocie,zelatina,pripadne do nej nejaky krem,ci trasenu tortu
ale ked si trufas na normalnu, tak drzim,skus si urobit na skusku jednu
8. nov 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maleho som dala pred 17 tou spinkat,spal skoro do 19 tej,som mu hodila hracky nech sa hra v postielke :grinning: ,som nevladala normal vstat a podriemkavala som ale pekne sa hral a o pred 20 tou prebalila,dala mliecko a o 20.09 uz spal :grinning: a ja tiez
8. nov 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mama mi dnes poslala fazulovu polievki na kyslo,holubkov,plno sisiek,hladna som :zipper_mouth:
no a ovocie pre maleho,zlata mama
8. nov 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak drzim palce tam malo byt :grinning:
8. nov 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skus nahliadnut tu,ale nekukaj dlho,az ked dopiseme :grinning:

idem si urobit kavicku,mam chut
8. nov 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky sak co nechape?
ze ako s manzelom?
a ze fakt sa na mna podoba,ze mama povedala dnes ze na stareho.
a ze preco s nim ides,ak sa s nim bavis cez zuby?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ty sak ty mas ukazkove dieta :slight_smile: ta kde by moja sa hrala hodinu v postielke a keby spala od piatej do siedmej,tak by spat sla asi o dvanastej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mnam fazulova,aj holubky
8. nov 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi vtipne :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pak lepsie pokukam,zatial len vsetko marcipanom potiahnute a to nechcem take,ta kde :grinning:
8. nov 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este raz mi preloz tu vetu ty koza :grinning:
ahaaa,uz chapem :grinning: :grinning: na teba lebo je stale v chladnicke ako ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ukaz mi fotku p a potom ti poviem ze na koho :grinning: :grinning:
lebo nechcem trcat doma :grinning: :grinning: a iste aj na nakup nejaky pojdeme ci pokukat obchody a taaaaaak :grinning:

hej,je ukazkovy :grinning: len ten krik a nervacenie :cry: :pensive: uz som pocula o tom obdobi vzdoru len musim este raz nastudovat,ale neva,mne je len luto ze ho hlasivky mozu boliet a hlava,ved ja ked kricim ta hlava ma potom jak boli :grinning: ale ne na maleho kricim,na velkeho :grinning:
8. nov 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta do bre :grinning: tha co ti je vtipne ta? :grinning:
8. nov 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre,uz daj pokoj :grinning: uz chapem aj ja :grinning: :grinning:

a uz komunikujete?

a co zajtra varis?ja idem pohladat,co upeciem zajtra
8. nov 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,sak nas zivot len o detoch,vareni,peceni...
8. nov 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru :grinning: len o tom :grinning:
ale obdivujem ta aj ine baby v takom veku ze su maminami,ja som mala vtedy ine zaujmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neviem ci by som bola pripravena na tykyto zivot
vam ssa laurinka postastila? :grinning: ci ste chceli?
tu je jedna mamina ma tusim 25 ak nie menej a ma hadam 4 deti :confused: ,obdivujem
8. nov 2009 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ap pozeravas ty bez servitky cez markizu archiv?
nevrav mi kto vyhra este poslednu cast nemam kuknutu ale dajak mi to stale blbne aj antik :rolling_eyes:
8. nov 2009 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok