Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
7. nov 2009

vetram mrnuskovi spalnu ,okno dokoran,som vypla radiator,horucava 😝

taky je zlatucky moj bobacik,dnes krical mama mama ked zbadal chlieb a ja som mu dala a potom ho dojedol v obyvacke a bol tam s mm ja v kuchyni a on za skloma pri dverach a krical mama,mama juj som umierala od lasky,aj mm sa smial

apna
7. nov 2009

vies,ja neviem,co to na nas prislo,najprv som uzivala hak,potom som prestala a sme sa chranili sem tam inak,som furt bola nestastna,ked som dostala menzes,ale ja neviem,ci to fakt som bola,nestastna ci co.a tak nejak,na mna prislo,ze chcem,ale strasne dlho nic,viac ako rok asi a uz som myslela dakedy,ze ani nebudem moct,som pretym furt mala zdrav.problemy.
ale ja ani neviem,ci fakt som bola presvedcena,ze chcem,p chcel.jak blazni.pokusali sme.
no ale potom som sa zamyslela a som som si uz dala predpisat hak,som si povedala,ze mame casu a tak,no ale menzes som uz nedostala 😀 😀

servitku pozeram normalne,v tv,mame slov.programy.

a ty tak mu vetras,ked tam spinka?ja iba pred spanim.ho otuzujes,hej?a co este v ramci toho otuzovania robis?a to od narodenia?

mukky
autor
8. nov 2009

som kukla do vyfuku na fotke 😀

mukky
autor
8. nov 2009

😀 tak mile no,dvaja blazni co nevedia co chcu 😀 😀 😀 😀

ja som nechcela,.som sa bala porodu a co s nim budem robit a podobne,som nemala skusenosti vobec ziadne ani deti v rodine

od narodenia mu vetram ked tam spinka,dokoran okno na par minut kym chodim spat,aj pred spanim,aj ked ho ulozim a este nespi,jedno ci v zime ci v lete,kym idem spat aj 4 krat mu otvaram dokoran potichucky
a ked sa sprchujeme tak takou vlaznejsou vodou rychlo to posledne splachnutie

apna
8. nov 2009

boe ani nepravda,ze take malicke boli babatka... 🙂

jasom sa porodu vobec nebala,som myslela,sak co,vydrzim a teraz ked si spomeniem,je mi zle a do revu niekedy.uz nechcem.ale nechcem,aby mala bola sama ☹

tak to super,ja som rada niekedy spala aj ked kosa bola s pootvorenym oknom bez topenia,ale p by najradsejna peci spal asi,len by topil len.tak kompromis,nekurime,ani okna neotvarame.ani malej som nikdy pocas spanku nevetrala.a to je fajn,nech si zvyka,ale uz mozno neskoro,ked nie je zvyknuta.ale ved je poprikryvana,tak asi by to neuskodilo,ale pre istotu,az ked bude zdrava.
sak dobre mas napady mukky,este daj dajake.,s tym olejom do vody super 😀

mukky
autor
8. nov 2009

pridem o 15 min

apna
8. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19786&ord...
asi tento som zatial nasla,vsetko mam,len neviem ci mam broskyne,ale malo by byt ok,aj ine ovocie nie?

mukky
autor
8. nov 2009

neslo mi poslat prispevky 😝

mukky
autor
8. nov 2009

fajny,ja robievam pudingovy ,mnam

mukky
autor
8. nov 2009

skusam tie fotky davat 🙄 nejde mi to

apna
8. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17368&ord...

mnam to moze byt fajne nie?ale p tvaroh nemusi,ale uz tolko krat ani nezistil,ze v niecom bol 😀

aj ja robiem ale trochu iny,bez ovocia a iba coko puding davam,navrchslahacku s kyslou

mukky
autor
8. nov 2009

mi volal mm 😀 lebo som az nedavno zapla telefon bol vybity a on volal a sa nedovolal a keds zapnem telefon tak mu pride sms 😝 😀

apna
8. nov 2009

hej no tak zavola zas,vidis,chybas mu 😉

mukky
autor
8. nov 2009

idem mu zavolat ze jak sa tote fotky davaju,kolegoviua jeho si asi vzdy myslia ze dajaka milenka mu vola po nociach 😀

apna
8. nov 2009

😀 😀 😀 zisti a pridaj foto

mukky
autor
8. nov 2009

hej chybam,ric palovu 😀
ze co maly 😀
a ze videl daco v letaku ale nemozem to tu napisat lebo to tajne 😀
potom kuknem recepty

co robis zajtra?kde chodis von na prechadzky len ci kde?mas tam kamosky?

mukky
autor
8. nov 2009

zas mi volal neviem co chce 😀 😝 mi nezdviha 😝 😀

apna
8. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16632&ord...

mukky sak to len finta,ze maly,sak vie,ze uz davno spinka vas spachtos malicky 😀 takze!!!!

zajta prosim pekne budem kuchtit,pol dna stravim v kuchyni jak dnes,ale neva. a ked mala bude dobra,tak ju necham so starym a idem na jacksona.huuurrra .sa velmi tesim.
teraz nechcem s malou vonku chodit velmi,takze sedime doma.kamosku mam,hej jankando,co sem tam napise a chodime spolu von alebo ona tu a ja tam,byvame v susednych bytovkach.a furt v ramci prechadzky ideme na nakup alebo len tak.ale mam tu kde chodit,mam family tu..uz nechc je mala zdrava nech ideme vonku konecne

mukky
autor
8. nov 2009

😀 aj ja si myslim,.asi ho to stve ale nepovie nahlas ani si to neprizna 😝
idem sa kuknut ci mi to ulozilo bo ma trafi slak ☹

apna
8. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16214

no vidis a ty sa vytesujes skodoradostne co? 😀 😀
daj vediet ci si pridala

mukky
autor
8. nov 2009

chu.a som pridala 🙄 😠
neviem na to prist jak to dostat z mobilu tam 😠

este jak dlho tu budes?

apna
8. nov 2009

idem kuk,ta este sedim,nehce sa mispat sakra uz kolko hodin.
co uz ti mam dat pokoj? 😀 😀 😀

apna
8. nov 2009

mukky ja sa do takych veci vobec ale vobec nerozumiem 😝

apna
8. nov 2009

ta kde,nic nie je zatim

mukky
autor
8. nov 2009

teraz mame iny program a neviem ako to treba urobit 🙄
ok ap uz pojdem este sa s tym pohram a idem mkuknut bez servitky,este kavu mam tu a lacna som a vyspata 😝

mukky
autor
8. nov 2009

tak zajtra doobedu mozno tu trosku budem,teda skor rano alebo vecer potom

apna
8. nov 2009

ok,caves,ja este pokukam tiez nieco

mukky
autor
8. nov 2009

uz som to calkom dodzubala 😠