Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
28. jún 2009

jeej,mala je zlatucka,no vidis,si sikovna,album je na svete 🙂

apna
28. jún 2009

no tak som este daco pridala a idem dat sprchu a spat.keby nebolo treba tie fotky zmensovat 😝

apna
28. jún 2009

aj maly je zlatucky,jake fajne vlasky,dlhe,a licka baculate

mukky
autor
28. jún 2009

fiha,tak ty si bola dlhsie hore ako ja 😀 ,ja som isla o 2.3o si lahnut,a zaspala som asi o 3.30 🙄 ,manzela som vyhodila vedla do izby 😀 ,potrebovala som vela miesta na prehadzovanie sa 😀

mukky
autor
28. jún 2009

laura je okana ako moj maly,budu par? 😀 😀

po kom je taka pekna sneda?ja som svetla a aj maly je taky svetlusik,ja som na kupku nebola uz asi 10 rokov pomaly 😝 ,koli faldam 😀 ,a ani opalovanie mi teraz nerobi dobre...neznasam teplo,vonku je taky hic,idem varit a az podvecer pojdeme s malym na prechadzku,ale doma mame prijemne,v spalni je super chladok,maleho som tam nechala sa hrat v postielke,ale strajkuje 😀

hlasim ubytok na vahe 0,6 kg za 2 dni 🙂 🙂

apna
28. jún 2009

mukky,ze budu par 😀
laura je trochu taka po ocovi a teraz este ma aj opalenu tvaricku,take ma fajne licka.ja tiez bleda,ale chodim do solarka teraz.
dnes taka bola zla,fnukala az riadne revala,co ona nezvykne,tak ze az slzy jej padaju.chcela spinkat a nijak jej dobre nebolo.nakoniec na brucho sa prevratila ,dvihla sa na ruky a tak revala a jej spadla duda,tak zohla hlavku,dala dudu do pusy a hned zaspala na brusku prvy krat tak.

dnes sme spali do desiatej,boli sme na nakup,teraz az varime,maso som dala bravc.na platky do janskeho,poliala a takou pprik.pomzankou,co svokra robi a dam tam mraz.zeleninu.a zemiaky ku tomu.

mukky tak za dva dni super,drzis sa ,ked odolavas sladkemu,ja cez vikend vzdy porusim,nechapem preco nevydrzim.

dneska ma chlop sere,nic nechce robit,to je na nervy
tu je fajne vonku,tak aj slnko ,ale nie velmi teplo,fuka trosku,uz sa tesim na horucavy doma,dufam,ze bude fajne

mukky
autor
28. jún 2009

my sme dnes ani neboli von,je horuco a maly teraz vstal,nevadi..

fajne si varila,..ja uz len dnes ovocie budem,ja bko a broskynu,obed som mala syty,no a bez sladkosti ☹ ,ale zajtra mam meniny,povedala som manzelovi nech mi kupi najvacsi dezert tatiana ci iny fajnovy,a na piaty dn diety si mozno dam 4 kusky 😀 ,a mozno si nedam a buddem len na nu pozerat 😀

na stacionari som bola dnes zatial len 4 minuty..este pojdem vecer,manzelsa isielvon bicyklovat,uz sliape vyse hodiny,blazon 😀 😀 a do kopca..od maleho narodenia nebol ani v posilovni ani na bicykli a pribral 4 kg,on je aspon na sport,ja nie 😝

apna a manzel je povodom slovak ci nie ak mozem vediet?Mala sa ale ponasa na tea v tvaricke,nie? 🙂

mukky
autor
28. jún 2009

apna a do desiatej ste spali od vecera 😕 ,ci ako?
som pozerala este raz fotky,take krasne satocky ma,a ten kompletik s nohavicami je super,s tymi kockami..na chlapcov nie je vobec taky vyber oblecenia ☹ ,ale ja mam toho strasne vela od svagriny z chorvatska,mi posuva po chlapcoch,velmi mi pomohla s oblecenim...chuderka od vcera je v nemocnici aj s malinkou co sa narodila pred dvoma tyzdnami..svagrina ma po cisarskom nejake komplikacie,museli ju cistit a plno veci..mala horucky,a vselijake zapaly ☹

mukky
autor
28. jún 2009

a na fotkach vyzeras dobre,som myslela ze si silnejsia podla kil co si pisala.. 😎

mukky
autor
28. jún 2009

kde ste vsetky 😕 😕 ,co nejde elektrika 😀 😀

apna
28. jún 2009

caf,
mala az teraz zaspala,to je des,nechapem okial ma tolko energie.ale uz sla spat okolo osmej,pila mi na rukach mlieko,zaspala a ked som ju polozila akoby elektrika do nej vosla,smeje sa,kope.....a az teraz zaspala a taka je,len na ruky sa taha,dviha ruky a zarevana je,zlosti sa ,neviem ci jej nepojdu zubky,vsetko kuse.

poobede sme mali navstevu,potom sme sa boli na chvilku prejst,aj mp som vytiahla s nami 😕

ty sa super drzis,ja dnes zeriem doslova,kolace,teraz sme si pomastili chlebiky s maslom a cibulou,mnam ,jaka pochutka.no odzajtra uz uz musim bez prehreskov,lebo ideme domov,za 2tt,aspon trosku keby slo-kilo,dve...
ja neviem,mne jak pride vikend,tak to neviem ,co je so mnou
i ja lubim dezert tatiana,hlavne ten orech 😀

a o siestej vstala,vypila mlieko,trochu pokecala a spali sme dalej

tu maju strasne zlate veci na deti a hlavne na chlapcov,take ako na dospelych,aj na deti.ale ja lubim aj take typicke detske ako bolo niekedy,nemusi byt moderne.

je mi luto svagrinej,nemoze si uzivat baby,ale trapia sa v nemocnici.a kde v chorvatsku ziju?ona je slovenka ci chor.?ci ako?

joj,taka som prezrata nervy mam na seba,ale ja som taka,ze ked porusim,tak si poviem,ze sak co uz,som porusila,tak ladujem uz vsetko.ale to by som nemusela

mukky
autor
28. jún 2009

ahojky,no drzim sa,ale hlava ma boli uz treti den vecer,co nemam sladke.a nejem ho..a ja si tabletku nedam.ale musim vydrzat ,ved kukni do temy kde chodim,tam sa podporujeme 😀
svagrina je sestra manzelova,byva pri madarskych hraniciach nedaleko..more maju tusim 2 hodky cesty autom..nazov si neviem spomenut 🙄 ,malu ma ale pri sebe..som jej dnes pisala tak uz nema bolesti..

ten chlieb s cibulou opis 😀 😀

apna
29. jún 2009

cafte ladies,
dnes tu je kraaaasne,pojdeme vonku,mala spi,vstane,napapa sa a mozeme ist.dnes nevarim nic,mm ma odvcera,ja som dala jogurt,potom si dam cottage a potom len zeleninu.vcera som to prehnala
mukky,hej citam tam sem tam ako chudnete,dnes uz mas kilo,super,prve dni ide najlepsie.ty mas volu teda,ked odolavas sladkemu.ja som zvykla pisat do tej druhej temy,a asi zacnem zas,lebo sa mi lepsie darilo,ked som pisala 😀

malej robim pohanku prvykrat,so zeleninou,uvidim ako jej pojde 😝

mukky
autor
29. jún 2009

apna ty spehun 😀 😀 😀

a co sa neozves? 😀 v teme?
mna boli hlava od vcera 😝 ,ani von nejdem,neskor dam malemu postielku na balkon a budeme tam..je horuco,asi budem nusiet zobrat ibuprofen 😝
spali sme spolu doobeda s malym skoro 4 hodiny,myslela som ze ma to prejde,no nepreslo au 😖 ,aj menstr.mam dostat 😝

a co si si dala fajne sladke vcera?Nech ticho zavidim 😀 ,ci len cibulu? 😀 😀

mukky
autor
29. jún 2009

pancake uz mam o teba obavy,kde si? 😢 😕

mukky
autor
29. jún 2009

lumistri a ty si kde?

mukky
autor
29. jún 2009

ja prave obedujem,tak si to vychutnavam 😀 ,maly mi vsetko vyhadzuje z postielky,vsetky hracky,si mysli ze stale mu ich budem nosit 🙄 😀

pancake
29. jún 2009

boze baby vy ste toho tolko popisali a ja nemam kedy to precitat. ale precitam.len idem upiect tvarohovy kolac, ten struhany a umyt riad.takze tak za hodinu som tu. 😠 😠

mukky
autor
29. jún 2009

pan ahoj 🙂 a komu ty stale vypekas tie kolace? 😀

pancake
29. jún 2009

ja peciem iba raz za tyzden, dam do chladnicky a P. to ma namiesto ranajok a obcas ku kave na cely tyzden. no a ja samozrejme vsetky konceky a dobnem tiez. ale som to vzdala. veru nemusi byt kazdy tyzden kolac,nie? ved v sobotu bude torta /maly ma narodky/ tak nech vydrzi 5 dni bez sladkeho. a ja sa nemusim trapit v kuchyni. aj tak sa mi zda ze na mna akosi magneticky posobi tak kuchyna. ked zleziem dole a zbadam dvere do nej, tak uz z nej nevylezem. 😝 😝 😝 😝 😝
asi dostavam alergiu.
a ty si co varila a porabala?
ja som robila take zemiaky zapecene s mletym masom a zaliate vajckami a to mame aj na zajtra a parizsky salat ,,co kuchyna dala,, lebo je tam aj kukurica. 😀 😀 😀

no a bola som sa prejst aj v obchodaku ale nic som si knekupila. chcem teplaky. ale poriadne. ja si kupm 5toro teplakov rocne a ziadne mi nevyhovuju. zase som vcera troje vyhodila/upratovala som si skrinu/ a prisla som na to ze ziadne nemam. jedny sice mam ale uz su vyprane. nike a cierne obtiahnute. su velmi pohodlne a aj dobre vyzeraju.su cele cierne len na bedrovom klbe maju malu bielu fajku. dobre je ze nie su cisto bavlnene, ale su pol na pol s elastanom. no a uz druhe take iste nemozem zohnat.

no a este som kupala krpca a musim ist umyt po nom tu spust co zostala.
a klopala som teraz u suseda kupil si nove volvo, blazon a dnes ho umyval pred domom a zabudol vypnut svetla. asi zabieha 😀 😀 😀 😀
no a ty co nove? ak mi pojde net /lebo blbne/ tak si vas precitam komplet co ste napisali.

mukky
autor
29. jún 2009

pan tak si precitaj spatne,idem sa trosku venovat manzelovi..a ako malemu sama umyvas vlasky?nas nechce lezat ani zaklonit hlavku,my ho kupeme stale spolu,len dnes ho manzel kupal sam,som sa nemohla nahynat koli mojej bolavej hlave,isiel mi vyskocit mozog 😝 a este som aj menstru.dostala 😝

pancake
29. jún 2009

apna odkaz pre teba z 25.juna 😀 😀 😀 😀 😀 :::: tie knedle parim iba dokedy nie su horuce. polozim na ne ruku a ke palia tak su o.k. 😉 😉 😉

a je super ze tvoja mala je taka sikulka. ako sa tie deti rychlo ucia, co? kazdy den nieco ine. aj moj maly uz je mudry ako radio. zobudi sa rano o piatej a reve v tej postielke dokedy ho nezoberiem k sebe do posele a tam za 5 sekund spi dalej. ako ho to odnaucit??? 😢 😢 😢 😢 😢

ja kaslem na diety, lebo som skusala tu kavovu tu na konikovi a schudla som pekne a potom som to krasne pribrala a este aj na viac.kedysi som si povedala ze sa zacnem krotit az ked budem mat 60, no a nastal ten cas, len sa mi stale nechce. boze ked mne tak chuti..... vsetko. aj teraz papkam ten moj domaci parizsky salat s pecenou bagetkou.mnam

a kura pecene nejem. lebo po prve nelubim ani ja ani p, a po druhe to neviem robit, a po tretie uz som par krat kupila cele grilovane ale zjedli sme suche prsia a zvysok vyhodili. ja by som to kridlo nezjedla ani za boha. neviem preco. slaninu zjem, ale kura nie. a to viem varit uplne vsetko. svieckovu, maso kapusta knedla.....uplne vsetko. aj domacu knedlu... ale kkura som este nepiekla cele. par krat ze stehna. ale aj to bola bieda. nikto to nechcel jest.
ja z masa kupujem iba: brav.kare, kuracie prsia, mlete maso a to je asi tak vsetko.ja este aj to kuracie tak vypitvam ze z neho ostane len polovica.

boze uz som vas dociatala a tolko som chcela napisat a zabudla. som

mukky tebe gratulujem k meninam a vasim deturencom k narodeninam. vidim ze vsetkky mame rovnako stare deti.

aj ja by som chcela este jedno babo, ale asi uz aj hned. ja chcem maly rozdiel medzi nimi. ale skor sa bojim po tej financnej stranke. jedno skor uzivim ako dve. jedno sa mi zda malo a dve vela. co mam robit???

pancake
29. jún 2009

mukky to aj mna dnes bolela hlava ako hovado. a tiez som dostala mens. to bude asi z toho. ja este idem do sprchy a pockat toho p.
tak zatial cao babyyyyy 😀 😀 😀

apna
29. jún 2009

cafte,
pan tento tyzden ranna?a co robis?v kt.ste meste?a kde maly,ked vy pracujete?
mukky vsetko naj k meninam 🙂

my sme dnes sli ku segre,tam som bola cely den,az po nas prisiel p po praci,tak nedavno sme prisli.mala konecne zaspala.joooj uz sa mi tu tak nechce byt,by som uz najradsej isla prec aj zajtra.inak,i ja mam menzes,i segra 😀
neznasam,ked p rob i poobednu,cely den tu sama,este ,ze mam malu 😉
uz v septembri mam ist do prace a ja tak nechceeeem,neviem si to ani predstavit.ak,tak iba na par hodin alebo asi skor iba na vikendy,lebo p nerobi cez vikendy,tak bude s malou.ale ja tak nechcem.ale kazda koruna dobra a uz som dostala posledny krat matersku,este mozem zostat tri mesiace domaale zadara 😝

sme stiahli ten film z stv1 oo jacksona,tak mozno pozriem,ale neviem,nejaka som unavena

pancake
30. jún 2009

apna cauko
som z coventry. 2 hodky od londyna. pracujem pre tesco vo warehouse.tyzden rannu a tyzden poobednu. vikendy som tiez doma. ibe jeden v mesiaci pracujem.
ja som tiez mala 9 mesiacov platenu matersku , a potom sa pomylili a napisali mi dopis, ze mozem zostat doma este 3 mesiace a PAY. to PAy sa pomylili, tak som teda zostala doma a po piatich tyzdnoch mi povedali sorry to bola cchyba. nie je to platene. tak som doteraz od nich tahala prachy a dali mi. museli. mala som to na papieri. nic im ine nezostalo. ale po tych piatich tyzdnoch uz som musela nastupit do prace.a maly ma v sobotu rok, tak aj tak by som uz isla. no takze to neriesim. a moj P, tiez tam pracuje kde ja, ale na opacnej smene. takze ja robim rannu a pridem domov, sme spolu 15 minut a ide do prace on. na striedacku. takze sa nevidime cely tyzden. iba ked si volame dva krat denne. a cez vikendy.
mala som z toho strach, ale da sa to zvladnut.
v robote mi sef vravel ze mam dat maleho do nurs. ale ja nechcem. je podla mna moc maly. keby vedel povedat ze chce jest, pit, a vedel by povedat ze teta bola na mna dobra, alebo zla,.... tak nech sa paci dam ho tam. ale skor ako nebude rozpravat tak nie.
boze zase som sa rozpisala.

este musim ist upratat tu spust po malom, a upiect pizzu na zajtra pre P. na obed.
tak este nakuknem.
a ty si odkial? a kde pracujes??? 😕 😕 😕

apna
30. jún 2009

ahojte 🙂
konecne mala zaspala,tak citam.dnes cely den nespala,az od piatej do pol siedmej,to som rada,ze celkom"skoro"zaspala.sa okupkala,vypila mleckop a haja.
dneska dajak mi nefajne,hlava ma boli,boli sme vonku trochu,ale taka bola zla,fnukala,nechcela sediet v kociku normalne.
ja som dnes nic nevarila,normalne to nejak zanedbavam,to bude asi tym,ze uz sa blizi holiday,tak uz by som len nakupovala a balila sa.
a bordel mam.............nic sa mi nechce

pan ja som v bradforde,pri leedsi.a ja robimpre morrisons,kde sa vyrabaju pre nich veci,ja som n departmente,kde sa robia kolace plnene ,mozno vies a vazim ich,meram,zapisujem ci je vsetko ok vaha,peciem,a zapisujem ci je vsetko ok.

no ale ked nastupim tak asi budem na linke a to ma zabije,fuuuuj.mne sa tam tak nechce.
neviem ci by sme my tak zvladali,na striedacku,asi nie.ak,tak ja pojdem iba na vikendy.

mukky,kde si? 😕

mukky
autor
30. jún 2009

tu som 😎

apna
30. jún 2009

mukky jaka strucna 😀 😀 😀

mukky
autor
30. jún 2009

aaale,surfujem a sankujem sa 😀

mukky
autor
30. jún 2009

idem umriet od horucavy 😝 ,ale okno si neotvorim ani za frasa,sa bojim chrobaka nejakeho co by mi tu vletel,som mala dost ked mi dnes dnu vletela vcela 😝 😀

ale konecne nam uz v piatok idu namontovat plastove okno aj so sietkou 😵

mam uz v spalni aj v detskej davnejsie,este obyvka zostala a do kuchyne n etreba plastove,zatial..tam mame aj balkon