Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
12. jan 2010

som bola unavená tak som si išla po 21 hodke lahnuť k malemu ale predsa neprespím celu noc 😕 😀 😝 ,to nejde..ešte mám plno vecí na pláne 😀 ,upratať hračky a net 😀 ,film idem kuk a asi nejake suťaže zahrať

apna
12. jan 2010

aha...
no sak skus toho suseda,sviecky mas... 😀 😀 😀

mukky
autor
12. jan 2010

aj šampanske mám čo mm nevypil na silvestra,aj pivá nejake kvalitne silné,aj peny rozne do kupeľa 😀 😀 😀

apna
12. jan 2010

no vidis 😀 😀 mohla by to byt zaujimava noc 😀 😀

apna
12. jan 2010

mukky co drzis sa dietkou?ja dneska nic moc.. 😝
pojdem ja pomaly spat,dufam,ze mala sa nebude budit.ked bude na brusku mozno ju to bude boliet 😒

apna
12. jan 2010

dnes tu bola kamoska z roboty s malym,laura sa vytesovala a tak,jasne ze bol plac kvoli hrackam a potom is sadla na svoje miesto a on si sadol ku nej a ona ho normalne bila s obidvoma rukami 🙄 dostala po ruke trochu,pokricala som,take slzy ronila,tak mi bolo luto jej,ale nezobrala som ju,nech si pamata 🤐

apna
12. jan 2010

tak rozmyslam nad nou,tak ma to napadlo 😔

apna
12. jan 2010

mnam take pecene zemiaky

mukky
autor
12. jan 2010

joj apna,laurinke daj pusinku 😔 ,ja mám vsetko odpratane z obyvačky..vyzerá to gadžovsky 😀 😀 😀 ale čo už 😝 ,ani obyvačku nejdem kupovať kym nebude aj druhé a nepodrastie 😀

nebude mať jazvu dufam?? ☹ ☹ ☹ si viem predstaviť ako si sa bala 😢 ,čo si varila a co si jedla sladké?ja sa drýím ale som si aj ja dala sladkost lebo som musela ale este pojdem na stacionar,zatial len to kilo dole ale sa to rozhybe iste

apna
12. jan 2010

cukete som nejak neprisla na chut.. 😝
co varis zajtra malemu?

mukky
autor
12. jan 2010

super zemiaky,nie??ja si ich robievam v supke varene s maslom a solou,mlieko,mnam,lepsie jak maso 😀
budem robit rezne a mrkvovo kapustovy salat ked dojde moj sa tak tesim,mnam 😀 som nerobila na silvestra sme boli prejedeni ryby..

mukky
autor
13. jan 2010

ja som mu dnes varila cestoviny kolienka s petržlenom a cuketou..mám nedoplatok za plyn 700 sk 😀 😝 ,som nikdy nevarila takmer denne 😀 ,maly sa má,starý len závidí 😀
mám hrachovu polievku,źajtra co budem jest som fukla do novej temy co dnes varite? 😀

apna
13. jan 2010

no neviem,p vravi,ze bude 🤐
,y tu mame stol so stoliclami,lebo kuchyna je len taka mala,ze linka a uz nic viac.. a ten stolik po tv a gauc...
no co uz,este dobre,ze len tak 😝

apna
13. jan 2010

este dobre ze len 700sk 😀
ved aj o stareho sa staras..
idem kuk

mukky
autor
13. jan 2010

hej dobre,hlavne ze zasivat netrebalo ☹ ☹ ,som dala nove fotky

apna
13. jan 2010

aha,no torteliny a tke veci ja nemusim 😝
ja som dnes robila taky shepards pie-angl.jedlo,myslim,ze pan uz spominala,kasa so smotanou a zltkami na spodok janskeho,medzi to udusene mlete hov. s hreaskom,mrkvou,parad.,papr.cibulou,ja som dala parad.pretlak aj,navrch zas kas a aposypat syrom,zapiect...dobre,ale nic prevratne 😝

mukky
autor
13. jan 2010

ja mám rada cuketu,aj baklažán a podobne...bud zapekané alebo vyprázane,patizon,tekvicu,,v cesticku,mnam 😀
na veceru som mala jogurt 😝 ,na olovrant ovoccie a na obed polievku a graham rožok a umieram od hladu 😝

mukky
autor
13. jan 2010

mnam,som sa pytala ap ja na recept tak presny postup ak budes mat cas tak zajtra poprosim,alebo si kuknme nejake recepty..a malej co si varila ci budes?

apna
13. jan 2010

na zajtra mu ostalo este,ale jeho velmi take sr...ky neberu tak neviem ci zje 😝
mala mala polievku s mas.haluskami a ja s nou,aj na zajtra mame..ja som to dnes riadne posrala sladkostami 😝
mam este karfiol,tak mu vyprazim ten tyzden so zem. a salatom a este hlavku kapusty,tak aj halusky si urobim niekedy..

mukky
autor
13. jan 2010

ja zboznujem ukrajinske pelmene...ako torteliny a mozes aj velke urobit take kapsy a potom sa to vypraza v oleji

apna
13. jan 2010

maso mi uz ide hore krkom,sice ja vela ho nejem,ale furt lenmaso varit,ten tyzden bude bezmasity 😀 😀 😀
a p ma vymeni 😀 😀

mukky
autor
13. jan 2010

no my malo jeme maso ,raz za 2 tyzdne,raz za tyzden..ja varene nechcem denne lebo to neschudnem nikdy a mm je vdacny stravnik on nepotrebuje jest maso denne..ved vieš..chudák tyzden jedol rizoto 😀 😀 😀 😀 tak vela som navarila a ja len 2 krat som mala 😀 🤐 a neviem nahodou ci este neni v chladnicke 😀 ale aj kapustnicu mal,zamrezenu z vianoc..

apna
13. jan 2010

ja som robila kasu zemiak.klasika,ale namiesto mlieka som dala smotanu a dve zltka+maslo,maso som urobila tak ako bolonska omacka,len som tam pridala hrasok s mrkvou....myslim,ze original sa to robi len take dusene bez pretlaku to maso,ale ja som dala...opytame sa pan.. no a som to dala do skla, najprv kasa,nato maso,zas kasa,dala zapiec asi na pol hodky a pred koncom syr...ale som myslela,ze ta kasa bude nejaka ina,tuhsia,ale nie,neviem,nema to vyznam pre mna vrstvit-to sa rovno mohla dat na tanier kasa s omackou 😝

mukky
autor
13. jan 2010

ked sme spolu zacinali zit,tak nechcel varene,len suche...salamky,syryky tavene,tvrde,pastety...a posledne roky denne varene by rád 😀 😝 som mu povedala ze asi jeho mama nevarila tak dobre ako ja ked dovtedy nechcel varené 😀 😝 🤐

ale mozno to ma suvis so stitnou zlazou,nema rad teple jedlo...a vtedy nebral lieky tak nemal rad asi vobec teple 😝 a v teple ho bolela stale hlava

apna
13. jan 2010

mukky ty sa mas..aj ja chcem takeho muza 😀 aj nemusi mat stale maso,ale raz za 2tt by asi nezvladol 😝 on nebude jest take somarinky...ja tiez nemusim varene vzdy..ani on nemusi mat navarene kazdy den,kludne bude jest parky,salamu,vajicka atd..ale aby jedol dlho to iste,nehrozi...pred vcerom som robila privarok zemikovy nakyslo s klobasou a tam je este...som myslela,ze dnes zje..cosi 😝

mukky
autor
13. jan 2010

😀 ,mnam ja take lubim a mozem tak dojdem dojesť 😀 ale musi tam byt ta smotana,podla mna zbytocnost,nie??mlieko staci,..kuknem recept niekde

zvojho je lepsie satit ako ziviť 😀 😝 dajaky je vyberavý,mamka ho asi rozmaznala 😀

denne chce mat varene?a 3 dni on nejzje to iste ani co ma rad?

apna
13. jan 2010

mukky daj pokoj svokre 😀 😀 😀 mne zas moj furt vravi,ze svokra ma naucila vsetko...ke ddaco chuti mu a sa pytam,dobre je?a on sa povie a povie?a kto ta naucil? 😀

aj tvoj m ma problemy so stitnou?som nevedela..

apna
13. jan 2010

a on sa smeje a povie.....tam malo byt 😀 😀

mukky
autor
13. jan 2010

si ma predbehla v odpvediach 😀
neboj,by ho presla vyberavost keby mal varit on...by sa uspokojil soi vsetkym 😀
ved hadam ked zacnes robit ho prinutis varit a pratat to co ty,ved aj ty budes chodit do prace 😀 😀