Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
28. júl 2010

Bože dievčata,ked vas čítam až mi je do plaču.Deturence malinke a takto sa musia trapit. Ale ja verim v pozitivne myslenie,tak ho teraz presmerujem na vas a verím, že bude vsetko v poriadku a vsetko sa napraví.

Mukky v Chorvatsku bolo super- rano pláž, potom okolo obeda odpočinok domov a večerne korzo so zmrzlinou. Proste super.Nepotrebujem Egypt, Tunisko ani ine drahe destinacie toto mi uplne staci.

lussy23
29. júl 2010

@alami @mukky - To je strašné ,ako sa musia tie maličké deti trápiť. 😔 Dúfam, že všetky štiry deti, ktorých príbehy sledujem budú v poruiadku a zdravé. ☹

alami
30. júl 2010

@mukky no ako? myslím na vás, daj vedieť, keď budete doma

mizulienka
4. aug 2010

@mukky to mi je luto, ze mate take problemy...drzim palce, aby ste to co najskor zazehnali...len ma napadlo, ked som bola tehotna, tak som pila psylium, to je na upravu stolice...ale nie som si ista, ci to mozu aj male deticky...skus sa poradit...je to prirodna vlaknina. Kombinovala som to tiez s lanovymi semiackami...tak vyskusajte, mozno pomoze 😉

ivana2301
28. sep 2010

Ahojte mamičky - kuchárky.Viete mi poradiť?Ideme mať krstiny a budeme robyť menšie posedenie teda obed.Chcem urobyť zemiakový šalát a vyprážané bravčové rezne.Lenže rezne si chcem urobyť deň vopred.(nakoľko nás bude 24 ľudí a v deň krstu by som to nezvládla pri odsávaní a pri staraní sa o dcérku)Takže ak vie niekto radu ako špecialne rezne pripravyť alebo uskladniť, aby neboli na druhý deň gumené a zleé.Alebo akým spôsobom ich prihrievať aby mali vynikajúcu chuť ako hned po dovarení?Dá sa to docieliť? 😕 prosíím radte gazdinky

viena
4. okt 2010

Ahojte, tak ja celkom dobre recepty a napady nachadzam na stranke http://www.recepty.pozri.sk
..chodim si tam obcas pre inspiraciu na vikendovy obed 🙂
teraz tam prebieha zaroven aj nejaka sutaz receptov (to ak radi sutazite a zaroven kuchtite... 😉 )
http://recepty.pozri.sk/sutaz

cestovatelka
22. okt 2010

Ahojte, neviete mi prosím niekto poradiť recept na Rakusku tradičnú dobrotu Germknodel. Parenu buchtu zvladnem skôr mi ideo tu vanilkovu polevu resp. Krém ktorým sa polieva. Vopred ďakujem🙂

andika10
5. júl 2011

vie mi poradiť niekto postup na syroví dressing. diky

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibajeho
12. máj 2012

@alena22 ahoj zaujal ma ten tvoj recept na pernik, ako dlho ho peces a na kolko stupnoch prosim ta 🙂

lumistri
23. máj 2012

@mukky
@apna
@sunny_face
zeny ako zijete? spominam na stare casy, ked sa mi este dalo ponocovat.. 😀

kittykocka
30. máj 2012

Ja sa inspirujem tu...
mamincinyrecepty cz
ekucharka cz
foodstyle cz

ibajeho
2. jún 2012

Toto bola vcelku dobra tema, preco sem uz nikto neprispieva?

ibajeho
13. jún 2012

Baby chcem sa spytat ako dlho vydrzi kompot? Iba rok ci aj viac? A co sa da spravit z dzemu? Ako myslim ked ho nechcem len natierat na chleba ci palacinky, ci pridavat do kolacov. Mame vela dzemu achcem ho nejak vyuzit, dalo by sa z neho spravit trebars dren alebo zmrzka? Skusal to niekto???

ikke
13. jún 2012

@ibajeho kompot aj tri roky, dokonca aj viac. teda ak je dobre uskladneny - v tmavsej a nie prilis teplej miestnosti.
z dzemu dren urcite nespravis, kedze v dzeme je vela cukru a menej ovocia, dren je naopak iba ovocie, niekedy s troskou cukru. zmrzlinu si tiez neviem velmi predstavit... ale dzem ti tiez vydrzi roky, takze na par sezon zastav produkciu a rob vela palaciniek a kolacov... 😅

hospodiova
21. jan 2024

Ahojte
Chcem sa vas opítat, môžem jest listkove cesto?
Neuškodi to plodu alebo babätku?