Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
13. júl 2009

Mne malu tiež zobrali, ale preto že tam bol prievan a dostala nejaký zápal,tak som ju chodila kojiť, keď mala v hlavičke zapichnutú ihlu kadiaľ jej dávali nejaké látky. Bol to zdrvujúci pohľad.

mukky
autor
13. júl 2009

sunny ☹ ☹

chlieb vo vajicku inak 😎 :na jednu alebo obe strany sa chlebik natrie tavenym syrom,pricapne sa tam sunka platok,a vo vajicku s cesnakom sa namaca a sup na panvicu s troskou oleja...taka obmena,ale asi poznate..

lumistri
13. júl 2009

sunny.. au chudatko malinke.. ja by som plakala 😢

mukky nas tiez ma tatrovku, ho do nej posadime a vozime, a drzi ani sa nepohne a skeri sa 😀
cela izba zahadzana hrackami.. sa mi to nechce ani ukladat bo rano to bude take iste.. vsetko povytahuje..

lumistri
13. júl 2009

raz som skusala pokrajat nadrobno cibulu, pomiesat so syrokremom a tak som namacala do vajca.. to bola fajnotka, ale v panvici paseka, bo sem-tam odkveclo z chleba.. 😀

sunny_face
13. júl 2009

Vidiš Mukky a preto sa radšej vážim raz za týždeň, aby som nemala šok z prehreškov 😅 Teraz som za ten týždeň dala dole 1kg-stačí na začiatok. Radšej ma to idem pomaly

sunny_face
13. júl 2009

Joj o upratovaní ani nehovorme.Tu pohromu, čo každy večer pred spaním ukladám si viete určite predstaviť.

lumistri
13. júl 2009

ale ked mam starsi chlieb tak nastruham syr, nakrajam sunku na platky, dam tam jedno bambino, a trochu tatarky aby sa lahsie roztieralo, natriem na chlieb a sup do rury na chvilu, dobrotka, mm strasne miluje, minule mi padla sanka, bo si to na obed rozkazal 😝 😀

sunny_face
13. júl 2009

Tak ste ma navnadili, v piatok kupujem chleba a všetko potrebné a v sobotu ma tato raňajky mňamky.

mukky
autor
13. júl 2009

sunny hej aj my same hracky 😝 😀

ja sa prave preto radsej vazim denne 😀 😀 za tie 3 tyzdne som sa konecne najedla..teda mala som obed a podvecer 2 kusky torty a pol kila hore..ale aj dnes som si dala obed normal ale na veceru uz len jablcko..

lumi aj ty si asi cibulova ako panca 😀 ,ja lubim poprazenu na kocky na pirohach zmemiakovych,mnam 😀

babke som robila plnenu tekvicu...a vsetci chceli ochytnat..keby som vedela ze bude tak chutit urobim viac...ale babka neje maso tak som robila so sojovou drtou a pecenymi cuketami a syrom..

mukky
autor
13. júl 2009

lumi fajneee.sunny 😀

ked ofrfle jedlo vas drahy urobte co ja..ved som pislala v jednej teme 😀 ,ale to boli okolnosti blbe a ja som sa naser..la slusne povedane a suuup s tym celym do zachoda a na,teraz jedz a si var co chces 😀 😀 😀

sunny_face
13. júl 2009

Joj dievčata však sa mi zbiehaju slinky, píšete tu samé dobroty.

mukky
autor
13. júl 2009

ja pokial som nezalozila tuto temu som ani nemyslela ze viem tpolko receptov ci viem co to ukuchtit,ale teraz vidim ze asi mi to ide 😀 😀 ,ja sa len tesim trosku a nie chvalim.. 😀 🤐

sunny_face
13. júl 2009

Mne sa tato téma veľmi páči. Nikdy som si nemyslela, že budem intrernetová maniačka a ako rýchlo sa stalo.

lumistri
13. júl 2009

kludne sa pochval.. sak vies ze si inspiracia 😀
a vies kde hladat.. aj to je dobre 🙂

sunny_face
13. júl 2009

Ináč ked som pozerala na mimibazáre tie recepty, tak musím uznať že tie žienky sú veľmi šikovné. Najradšej mám recepty aj s fotkami ako sa ma postupovať.

lumistri
13. júl 2009

sunny ja tiez, sa ma muz pyta co to tu furt obzeram.. nastastie je teraz v robote tak mam klud, a minuly tyzden chodil spat s kurkami, tak som mala tiez klud.. iba cez vikend sa nedalo, teda dalo, kebyze chcem ale sme robili romantiku.. nemyslite hned na nemravne veci.. film sme pozerali a tak 😀 😀

mukky
autor
13. júl 2009

ak by ste sa nahodou nudili tak nieco pre inspiraciu 😀 😀 ,sunny ja som ale hnusna,nie??? 🤐

http://www.akosatorobi.sk/video/186/Pizza

dievcata napiste par jedal ktore mate radi...a ake sladkosti trebars, 😀

sunny_face
13. júl 2009

Fajne romantika musí byť. Také chvílky mam najradšej.

sunny_face
13. júl 2009

Fíha ďalšia stránka s receptami a presnými postupmi-zas mam čo lúskať

sunny_face
13. júl 2009

Ja sa priznám ja som skôr cez dusené jedlá-mám rada všelijaké soté, podusené zeleninky ale v podstate zjem všetko, okrem strúčkovej polievky brrr.

mukky
autor
13. júl 2009

to co je ta romantika???? 😀 😀

aj ja mam najradsej recepty s postupom a obrazkami ci video recepty..ale skoda ze som nemala net pred maleho narodenim ked som mala furu casu 😀 😀 😀

aj mne sa tato tema paci.. 😀

sme si sadli,nie?? 😵

mukky
autor
13. júl 2009

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

aj toto mam v plane a veela inych jedal..a tieto jej recepty sa mi velmi pacia..je to SUPER link,tak nech sa paci

lumistri
13. júl 2009

ja som tiez rada ze som vas nasla 🙂 obrazkove recepty su fajn.. a ked vidno aj viac, poobzeram 😀
mukky ma tiez peknu kuchynsku linku 😀

ja som mala net aj predtym, v robote aj doma, ale nechodila som dako moc, len maily a vlaky.. to len teraz zavislacim 😀

mukky
autor
13. júl 2009

a tohto chlapa milujem,ale pssssssssssst 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=iq5QoTGcwlg
mukky
autor
13. júl 2009

lumi dakujem,sa ani nepytajte co stala 😝 ,pred porodom sme komplet kuchynu prerabali,mali sme strasnu,brrrr...aj balkon bol otrasny..fuuj..no ved postupne vsetko..byvame 3 roky v poslednom byte..

mukky
autor
13. júl 2009

ja mam net len od decembra,a pozrite kolko prispevkov 😀 😀 😀 ,ale po nociach zvacsa..ved viete..a na net chodim len ja,manzel tu len plati faktury 😀 😀

lumistri
13. júl 2009

my mame tiez novu, ale uz by som si ju urobila inak 😝
by ma muz zabil, kebyze to cita 😀 😀 no ale proste clovek sa uci, a teraz by som ju trochu inak dispozicne riesila.. no co uz, pockam zo dvadsat rokov a vsetko bude 😎 😀

lumistri
13. júl 2009

mukky toho spevaka abo toho bradateho co tam bezi?

mukky
autor
13. júl 2009

lumi spevaka 😀 😀 😀 ,je to kosican,ma kraasny hlas,aj live

lumi ja som taak vela spekulovala co a ako v kuchyni a ta nam pomohla co navrh robila..

lumistri
13. júl 2009

som nevidela celu, len maly co je pri nej.. ale pekny kombinacia 😀
inac celkom fajn hudbicka.. pochval chlapca, ked poznas osobne 😉