• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
Mne malu tiež zobrali, ale preto že tam bol prievan a dostala nejaký zápal,tak som ju chodila kojiť, keď mala v hlavičke zapichnutú ihlu kadiaľ jej dávali nejaké látky. Bol to zdrvujúci pohľad.
13. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sunny :frowning2: :frowning2:

chlieb vo vajicku inak :sunglasses: :na jednu alebo obe strany sa chlebik natrie tavenym syrom,pricapne sa tam sunka platok,a vo vajicku s cesnakom sa namaca a sup na panvicu s troskou oleja...taka obmena,ale asi poznate..
13. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny.. au chudatko malinke.. ja by som plakala :cry:

mukky nas tiez ma tatrovku, ho do nej posadime a vozime, a drzi ani sa nepohne a skeri sa :grinning:
cela izba zahadzana hrackami.. sa mi to nechce ani ukladat bo rano to bude take iste.. vsetko povytahuje..
13. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som skusala pokrajat nadrobno cibulu, pomiesat so syrokremom a tak som namacala do vajca.. to bola fajnotka, ale v panvici paseka, bo sem-tam odkveclo z chleba.. :grinning:
13. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidiš Mukky a preto sa radšej vážim raz za týždeň, aby som nemala šok z prehreškov :sweat_smile: Teraz som za ten týždeň dala dole 1kg-stačí na začiatok. Radšej ma to idem pomaly
13. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj o upratovaní ani nehovorme.Tu pohromu, čo každy večer pred spaním ukladám si viete určite predstaviť.
13. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked mam starsi chlieb tak nastruham syr, nakrajam sunku na platky, dam tam jedno bambino, a trochu tatarky aby sa lahsie roztieralo, natriem na chlieb a sup do rury na chvilu, dobrotka, mm strasne miluje, minule mi padla sanka, bo si to na obed rozkazal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ste ma navnadili, v piatok kupujem chleba a všetko potrebné a v sobotu ma tato raňajky mňamky.
13. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sunny hej aj my same hracky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja sa prave preto radsej vazim denne :grinning: :grinning: za tie 3 tyzdne som sa konecne najedla..teda mala som obed a podvecer 2 kusky torty a pol kila hore..ale aj dnes som si dala obed normal ale na veceru uz len jablcko..

lumi aj ty si asi cibulova ako panca :grinning: ,ja lubim poprazenu na kocky na pirohach zmemiakovych,mnam :grinning:

babke som robila plnenu tekvicu...a vsetci chceli ochytnat..keby som vedela ze bude tak chutit urobim viac...ale babka neje maso tak som robila so sojovou drtou a pecenymi cuketami a syrom..
13. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi fajneee.sunny :grinning:

ked ofrfle jedlo vas drahy urobte co ja..ved som pislala v jednej teme :grinning: ,ale to boli okolnosti blbe a ja som sa naser..la slusne povedane a suuup s tym celym do zachoda a na,teraz jedz a si var co chces :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj dievčata však sa mi zbiehaju slinky, píšete tu samé dobroty.
13. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pokial som nezalozila tuto temu som ani nemyslela ze viem tpolko receptov ci viem co to ukuchtit,ale teraz vidim ze asi mi to ide :grinning: :grinning: ,ja sa len tesim trosku a nie chvalim.. :grinning: :zipper_mouth:
13. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tato téma veľmi páči. Nikdy som si nemyslela, že budem intrernetová maniačka a ako rýchlo sa stalo.
13. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne sa pochval.. sak vies ze si inspiracia :grinning:
a vies kde hladat.. aj to je dobre :slight_smile:
13. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč ked som pozerala na mimibazáre tie recepty, tak musím uznať že tie žienky sú veľmi šikovné. Najradšej mám recepty aj s fotkami ako sa ma postupovať.
13. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny ja tiez, sa ma muz pyta co to tu furt obzeram.. nastastie je teraz v robote tak mam klud, a minuly tyzden chodil spat s kurkami, tak som mala tiez klud.. iba cez vikend sa nedalo, teda dalo, kebyze chcem ale sme robili romantiku.. nemyslite hned na nemravne veci.. film sme pozerali a tak :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak by ste sa nahodou nudili tak nieco pre inspiraciu :grinning: :grinning: ,sunny ja som ale hnusna,nie??? :zipper_mouth:

http://www.akosatorobi.sk/video/186/Pizza

dievcata napiste par jedal ktore mate radi...a ake sladkosti trebars, :grinning:
13. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fajne romantika musí byť. Také chvílky mam najradšej.
13. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha ďalšia stránka s receptami a presnými postupmi-zas mam čo lúskať
13. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa priznám ja som skôr cez dusené jedlá-mám rada všelijaké soté, podusené zeleninky ale v podstate zjem všetko, okrem strúčkovej polievky brrr.
13. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to co je ta romantika???? :grinning: :grinning:

aj ja mam najradsej recepty s postupom a obrazkami ci video recepty..ale skoda ze som nemala net pred maleho narodenim ked som mala furu casu :grinning: :grinning: :grinning:

aj mne sa tato tema paci.. :grinning:

sme si sadli,nie?? :dizzy_face:
13. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8366

aj toto mam v plane a veela inych jedal..a tieto jej recepty sa mi velmi pacia..je to SUPER link,tak nech sa paci
13. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez rada ze som vas nasla :slight_smile: obrazkove recepty su fajn.. a ked vidno aj viac, poobzeram :grinning:
mukky ma tiez peknu kuchynsku linku :grinning:

ja som mala net aj predtym, v robote aj doma, ale nechodila som dako moc, len maily a vlaky.. to len teraz zavislacim :grinning:
13. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tohto chlapa milujem,ale pssssssssssst :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=iq5QoTGcwlg&feature=related
13. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi dakujem,sa ani nepytajte co stala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pred porodom sme komplet kuchynu prerabali,mali sme strasnu,brrrr...aj balkon bol otrasny..fuuj..no ved postupne vsetko..byvame 3 roky v poslednom byte..
13. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam net len od decembra,a pozrite kolko prispevkov :grinning: :grinning: :grinning: ,ale po nociach zvacsa..ved viete..a na net chodim len ja,manzel tu len plati faktury :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez novu, ale uz by som si ju urobila inak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
by ma muz zabil, kebyze to cita :grinning: :grinning: no ale proste clovek sa uci, a teraz by som ju trochu inak dispozicne riesila.. no co uz, pockam zo dvadsat rokov a vsetko bude :sunglasses: :grinning:
13. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky toho spevaka abo toho bradateho co tam bezi?
13. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi spevaka :grinning: :grinning: :grinning: ,je to kosican,ma kraasny hlas,aj live

lumi ja som taak vela spekulovala co a ako v kuchyni a ta nam pomohla co navrh robila..
13. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nevidela celu, len maly co je pri nej.. ale pekny kombinacia :grinning:
inac celkom fajn hudbicka.. pochval chlapca, ked poznas osobne :wink:
13. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok