• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
Lúčim sa s vami a idem do hajan, majte sa krásne
15. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sunny :frowning2: tie kravinky su ale mile :grinning: :grinning:

potom daj recepik na ten napojik
15. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo sunny, ja by som muza najradsej odvelila do zavodnej jedalne a ja by som si len nieco male uvarila, polievocku pre maleho a pre mna, abo tak.. ale asik to nepojde, lebo moj drahy manzel by zabudol chodit aj na tie obedy :grinning: alebo by sa vyhovaral ze ma vela roboty :slight_smile:
15. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi a ma aj volno manzel potom ked ma kolotoc?
15. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma volno cez vikendy.. teda niekedy, minulu sobotu robil, ale teraz ma volny vikend.. sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
15. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny bru noc :wink:
15. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi tak to je fajn ked ma volne vikendy..

my este mame 2 rezne z nedele :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,som dnes posledne 4 vyprazala..ja ked urobim rezne ci fasirky tak obalim len tolko kolko spapame,ja ohrievane velmi nelubim,oj ale som panska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moj nema rad ohrievane.. dokonca aj polievku robim len tak aby sme akurat na obed mali..
15. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac som dnes zazila sok, mi svokra povedala ze ak by som tu pracu dostala a nemala by som kde dat maleho ze bude ona chodit :frowning2: :confounded:
no som z toho na prasky.. skoda ze tu nie su ziadne jasle.. ak sa nebude dat dohodnut, ze popri materskej, radsej odmietnem potom tu robotu.. mame velmi odlisne vychovne metody :unamused:
15. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som ja madar??!! ked si to takto spatne citam, no hrozny slovosled.. :grinning:
15. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi tak to chapem...a ty kedy by si chcela ist do prace..ja 3 roky aspon chcem byt doma,teda uz len 2 a potom dalsie babo ak bude tak opat budem s nim doma..musis ist pracovat alebo chces?Ci to je ta praca na doma?Vy tm asi nemate vela podmienok na pracu,nie...dnes to je vsade tak s tou robotou :unamused:
15. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi ja pisem ako hotentot skrizeny s madarom tekze bud v pohode ako pises..a to som mala najradsej diktaty :grinning:
15. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co, ani moc nemusim.. celkom vyjdeme z muzovho platu.. moc si nevyskakujeme, ale ani nehladujeme, a aj obliect a obut si mame co.. :grinning:
horsie je ze mame hypoteku, a to by som bola najradsej, keby sme to mali cim skor z krku a nie az v dochodku, na a na druhej strane mi uz zacina trochu hrabat doma, a citim ze blbnem, hlupnem a leniviem :frowning2:
ale uz som si celkom zvykla ze nemusim vstavat, a ponahlat sa a podobne veci.. najradsej by som chcela nieco na doma :grinning:
15. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len aby ste mi rozumeli.. :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak na doma ,to by bolo fajn teda...urcite nehlunes,ani nelenivies :grinning: ,my hypoteku nemame,ale poziciek mame dost..dohromady vsetky seky co mame je dost penazi..no ale co uz ...v dnesnej dobe som stastna ze mame svoj byt
15. júl 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak toto slovo co som tam napisala je teda riadna konina :grinning: ,nehlupnes tam malo byt..asi tu je nejaky skriatok
15. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo aj ja som rada ze sme na svojom, sme byvali so svokrou, ale ked som zistila ze som tehotna, hned som zacala panikarit, a hnala som muza do toho aby sme si zohnali nieco vlastne.. jooj aka som spokojna teraz :dizzy_face:
15. júl 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme tak postupne..najprv sme byvali v podnajme v garsonke ,potom sme mali 1 izbovy,potom 2 a teraz 3 izbovy a som spokojna..i ked 4 izbak by bol lepsi..

tak to je super ze manzel sa chcel osamostatnit,a nechcel ostat doma s mamou..
15. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on moc nechcel :grinning:
ale postupne som mu vysvetlila svoje dovody, a dal na mna, a pochopil preco som to tak velmi chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning:

a svokra byva v dome,ci?A svokra nemas?
dobre si mu vysvetlila :grinning: :wink:
15. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokor zomrel ked mal manzel 14, svokra byva v 4 izbaku, ked sme odchadzali bola sama a teraz tam byva frajej sesternice mojho muza :grinning:
15. júl 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, :grinning:

lumi uz pojdem,,si pokukat este co to..
15. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok
tak zajtra
a bru noc :pensive:
15. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..maly mi dnes spal do 8,krasa..to sa este hadam nestalo..

je strasne horuco,asi aj u vas...ideme o chvilu spinkat,potom varit a pojdeme sa tulat..tak vecer pa
16. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som chvalabohu nemusela riešiť bývanie, lebo môj mužíček sa veľmi rýchlo snažil osamostatniť a mal už kúpený byt, keď sme sa dali dokopy. Dovtedy sice byval u rodičov a pomaly prerábal, ale potom ked sa nam pošťastilo s Luckou, tak sme sa tam nasťahovali. My splácame leasing ešte rok a pol a budeme odbremenený.

Píšem recept na to mojito: 8-10 lístkov mäty, 1/2 limettky, 2 lyžičky trstinového cukru, veľa podrveného ľadu a zázvorová limonáda (nahariť ju môžete sódou)

a ak chcete mať alkoholické, tak atm pridajte 0,4dl bieleho rumu :dizzy_face:
16. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nahradiť ju môžete sódou - ach tie písmenka :grinning:
16. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si kupila caro.. tak si idem urobit, dufam ze mi to bude chutit.. :grinning:
16. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyskúšaj a daj vedieť. Ja si niekedy večer viem dať meltu-zvyk z cias ked som kojila a nemohla piť kávu.
16. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem aj kavu, nescu s vela, vela mliekom.. ale maximalne dve za den.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiha moj clovek jedna rano a druha naobed ked mala spi. Cez vikend si davam s tatinom niekde v kafečku chutovku kafe late
16. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok