• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
hmm.. latte mnam mnam.. ale teraz v lete ladovu si davam.. musim nahovorit draheho aby ma niekde pozval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra ma prilezitost, tak by to nebolo len tak :grinning:
16. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jaaaj ty si tu zaviedla slovko romantika :sunglasses: Mal by sa chlapec posnažiť nepozve on pozve iný :wink:
16. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, kiezby :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes bol iny výpek, normalne sme sa dostali von až okolo 17hod.a aj to bolo ešte neznesitelne.Chýbajú mi tie krasne 25C dni
16. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je tak nehorazne teplo, ze by som si sla najradsej sadnut do kupelky.. tam byva vzdy najchladnejsie..
sme dnes boli von a ked sme sa vratili maly mal po rukach same potnicky.. :frowning2:
16. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte romanticky :grinning:
16. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este na nas zautocil roj komarov.. som cela dostipana.. svine male drze :angry:
16. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chceli sme leto, tak ho mame.... Akurat pozreram mimibazar-akcie.Kupuješ takto cez net?Ja som zatial objednavala len 2x a bola som spokojná
16. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si 3xzatukam na drevo už asi 2 roky som nebola poštípana žiadnym hmyzom - chválabohu asi už nemám sladkú krv.Dufam, že to nezakríknem...
16. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie.. musim vidiet, citit, omakat :grinning:
ale viac-krat ma to pokusalo, ale nakoniec nic z toho..

seva mukky.. som myslela ze az neskor dojdes.. :slight_smile:
mi mozes prezradit ako si to caro robis.. nech to nepokakam na prvykrat :confused:
16. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež som nad tým ohrňala nos, ale potom som videla ako sesternica behá šťuká a sonduje, tak som si povedala, že to skúsim a v pohode.
Ahoj Mukky
16. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim ze vas to teplo zničilo, tak sa s vami lučim a zajtra som tu zas
16. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bruu sunny :slight_smile:
16. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte druhy krat,ja som nedavno vstala,som bola nejaka mrtva,som si lahla s malym o 20 tej,hned jak sme prisli z mesta..a to som mala dnes cely den spavy,ale tehotna by som byt nemala :confused:

lumi nieco mi uslo?O com si pisala v prispevku o 21.52? :grinning:

caro ..dam si 2 lYzicky,cukor,u mna umele sladidlo,zalejem horucou vodou a este dam mlieko,bez mlieka ani kavu nemam rada..

suuny aj ty si o com pisala?Co ja nevidim prispevky ci kyyy chmaru :confused: :grinning:
16. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale mozes si to aj zaliat len teplym mliekom a cikor do toho,a k tomu chlebik ci rozok s masielkom,mnam,miesto kakauka ,to som v dectve zboznovala ako bielu kavu...aj dodns to lubim
16. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky si vcera tusim spominala ze dojdes az po 22. hod., tak som len ostala prekvapena :slight_smile:
so sunny sme debatili o kupe cez internet..
idem si urobit to caro..
16. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, fajne to vonia ale este teple.. zajtra skusim cisto len s mliekom.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rozok si nejdem dat.. sme si nakoniec na obed objednali pizzu, a teraz som dojedala dva kusky co som predtym nezvladla :grinning: a uz nic nechcem bo som sa vami inspirovala a idem si dat pozor na to co jem..
aspon dnes, zajtra ma to mozno prejde :grinning: :grinning:
dnes som videla takuuuu chuduckuuu mamicku az som sa snazila si nahovorit, ze to urcite nie je jej dieta.. a len kocikuje kamoske :grinning:
16. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja neviem co je s tym netom :angry: ,som odoslala prispevok a vypadol konik celkom :rolling_eyes:
16. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, to neviem.. :unamused:
16. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi aj moja sestra ma par kil aj s topankami :grinning: ,ale to ta skola ju vyhladovala,ale aj chce byt stihla,ale mne sa to na nej nepaci,ona mala peknu postavu,aj rici aj cici od puberty,ale nemala tok a nebola tucna..
16. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridem o 15 minut,idem uvarit drobcekovi na zajtra obed..
16. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused:
16. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes musim ist skor spat a vobec sa mi nechce...rano idemem do toho madarska,musim este ist pokukat letaky asi 3,ale vsade su akcie do 16 teho a novy este som nenasla :rolling_eyes:

musim dokupit nutrilon a aj plienky,neterke darceky,aj malemu...a este 3 krpcekom v chorvatsku co ma svagrina,uz viac menej mam ,ale stale sa mi to zda malo..

no a potraviny a aj radost si nejaku urobit a kupit po com dusa pisti :grinning:
16. júl 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, tak toho mas dost..
caro bolo fajn.. ja idem tiez do hajan.. ma tie tepla zabiju :frowning2:
tak bru a zajtra sa uvidime ak nebudes grogy :grinning: :pensive:
16. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam dilemu..aku kupit yajtra autochladnicku?Normalnu alebo tu elektricku co sa v aute nabija?hmm,rozdiel v cene je asi 700 sk..chcem malemu navarit ,zamrazit daco a zobrat na dovolenku.
16. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pijem obrovsky hrncek kavy nesca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ,take chute..ja neviem co so mnou je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

zajtra asi po 22 hodke tu dokvitnem..a urcite dnes nezaspim,som nervozna pred cestou a veelmi sat esim
16. júl 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes mali v tescu uzasne zlavy na hracky a detske oblecenie,viac som nestihla..tak som zvedava ci budu aj v madarsku..lebo ma trafi..az do 70 percent,no nekupte...ale malemu uz nechcem kupovat oblecenie..a v sobotu uz musim mat darceky pre neterku kupene..
16. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inac je FAJN takto si pisat sama so sebou,aspon si po sebe STIHAM CITAT PRISPEVKY :sunglasses:
16. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co spite?? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
mne sa nechcem a aka som hladna ani nehovorim
17. júl 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok