Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
4. aug 2009

nie necakame 😀 ,kludne sa oblec na fotku 😀

a byvali ste v hoteli,ci ste si varili ći ako?

sunny_face
4. aug 2009

Boli sme v apartmane, bola tam izba na spanie, kuchyna a samozrejme kupelna. Varit som odmietla, takze sme papkali vonku a mala bola väčšinou na kupovanych hypikoch (ako to mam pomänovať tie zeleninovo-všelijako masove, ryžove a cestovinove skleňáky?). ale uvarila som jej aj cestovinky-najradšej ma uplne hole bez nicoho a samozrejme chleba a maslo atd.

sunny_face
4. aug 2009

Dobre ale uz idem do postele, zajtra sa ozvem a dufam ze pridam aj fotky

mukky
autor
5. aug 2009

mne sa nechce vobec spat,umyla som si vlasy nedavno,vyvesala pradlo...a surfujem 😎 ,rano budem opat otapena 😀 😝
idem zajtra ku kadernicke,doplnit melir,ale laka ma sa odfarbit uplne na blond,zdola si nechat tmave,tak ako mam a vrch odfarbit 😕 😀 ,ale sama si neviem farbit,tak to by mi musela vlasy farbit mama,no neviem neviem,ako sa rozhodnut...

mukky
autor
5. aug 2009

ahojte,spala som 2 hodky,este o piatej som "trucovala" 😀 😝 ,som vypila v noci kavu a asi ma nenormalne vzpruzila ci kyyyy chmaru 😝 😀 ,m spi po nocnej,tak som musela vstat rano,ani som ho nepocula kedy pisiel,vletela som do izby jak tajfun a on uz tam spal 😀 .maly vstal o 7.10 asi..u nas prsi a je dusno 😝 ,rozmyslam co s tymi vlasmi...no nic,idem zavolat mame,isto povie ze si mam dat len melir 🙄 ,ahojte

sunny_face
5. aug 2009

Bože Mukky ja ta obdivujem, že tak malo spis. Ja keby som nemala mojich 7-8hodin, tak som hrozne nevrlá a zlá. A to nechcem. Ja si už po 4 hodine ani len kavu radšej nedám, uspokojim sa meltou, ak mi pride nahodou chut.
Ináč dobreže spominaš kaderníčku, musím sa ísť objednať. Dovolenku mám za sebou, treba ostrihať čo slnko a more zničilo.

sunny_face
5. aug 2009

Ešte ma napadlo - pancake, ked budeš dávať kupovať tie komunistické topánočky, tak nech ti kamarád nekupuje 19 alebo 20, lebo oni majú iné číslovanie 19=13tky a 20=13,5. Skúsim zoskenovať tabuľku na to číslovanie a hodím to do albumu

sunny_face
5. aug 2009

Ahojky, nemáte nejaky dobrý recept s cuketou a tofu? Už ma nebaví len grilovačka alebo dusenie, brala by som nejakú plnenú tekvicu a tofu k tomu.

mukky
autor
5. aug 2009

sunny ahoj,no doobedu som si pospala s malym 3 hodky,takze nocny deficit spanku som ako tak vyrovnala 😀 Kavu som nepila 2 roky,pijem ju posledne 3 tyzdne asi,a v noci,mam take nejake chute na nu.
Dala som si melir,urobila mi ho pekny,tak ako vzdy,som spokojna,len som chcela menej podstrihnut,no neva.
Po kadernicke sme sli na zmrzku do nakupneho centra,poflakat sa trosku,na nakup..pekny den za nami.Co si dnes robila ty?

sunny_face
5. aug 2009

Ahojky Mukky tak si sa nam dnes vyparadila 😉 to bude mužíček zírať ?!

Ja som dnes len tak pomalinky chvilku po vonku, chvilku doma a skúsila som malej postiť Neberte nám princeznu a zabralo to. Poobede len otvorila oči hned lalakala a vypytovala deti, takze sme si dnes pospevovali cely den "O šaty..." A dnes bola v Maxe aj doba ľadová - chvilku som uvažovala, či by to mala zvladla, ale usudila som, že ešte nie, takže sme zostali pri princeznej Katke

sunny_face
5. aug 2009

Nikde nikoho tak sa s vami lučim a zase zajtra

sunny_face
7. aug 2009

Fíha tu je nejaký utlm. Halo!!!!

sunny_face
7. aug 2009

vam sa nejako nechce pisat, mukky hod do seba kavco nech to tu trošku žije

mukky
autor
7. aug 2009

chi chi chi

sunny_face
7. aug 2009

jeee cavky trosku to tu ozilo, co mas noveho

sunny_face
7. aug 2009

ja som dnes bezdetna, babka si zobrala malu tak cakam na tatina a ideme trosku do ulic. Dufam , ze si trosku uzijeme nocneho zivota

mukky
autor
7. aug 2009

ahoj 😵 nemam nove nic 😝 😀 ,samej sa mi tu nechce pisat 🙄

mukky
autor
7. aug 2009

fiha 😀 ,na noc bude prec?No mozno to aj ja raz skusim ,m som to nacrtla on suhlasil veeeeelmi ze dobry napad 😀

mukky
autor
7. aug 2009

a kde idete ?niekde do baru ci na veceru?opit sa?? 😀 😀 😀

sunny_face
7. aug 2009

Ja ti verim vcera som nakukla a ked som videla len moje reci tak som zase aj odisla a isla spat, Babenky maju asi vela robroty alebo dovolenkuju. No co uz aspon nakukneme co inde pisu

sunny_face
7. aug 2009

Asi vybehneme do baru, hodime nejako to pivko a pobavime sa. casy ked som davala redbull-vodka uz su za mnou, ale ja viem, ze sa este vratia 😀

mukky
autor
7. aug 2009

ja si idem dat velku kavicku a popozerat si dnesne serialy.Boli sme v optime na pitu,m nasiel potom 10 eur na zemi,super,len ten co ich stratil bude smutny 😢 ,potom som si dala zmrzku,sle sme do carfuru sa poflakat,potom sme sli ku prabvabke,potom k babke a o 21 sme prisli domov

mukky
autor
7. aug 2009

😀 😀 ,nevratia 😀 ..a ty nevies ze taka konbinacia je nebezpecna??? 😕 😕
ja som bola vinova,ale uz cez 2 roky som abstinent,takze je so mnou nuda 😝 😀

mukky
autor
7. aug 2009

v telke idu take hlupe filmy 🙄 ,same akcne chuj.....y 😠 ,no mozem ja zato a potom som stale na nete 🙄 😀 😀 ,tak by som si nieco pekne pozrela...
videla si tie video recepty co som podavala?asi ich dnes budem studovat..

mukky
autor
7. aug 2009

a aj tie tvoje linky o nocnikoch dnes este poriadne pocitam,mam cas..

mukky
autor
7. aug 2009

uz si v bare??? 😕
ci tutu mutu ???? 😕 😀

mukky
autor
7. aug 2009

sex v meste si este pozriem dnes asi 3 casti co som nevidela..

sunny_face
7. aug 2009

ja som redbullovala a vodkovala, len ked bola nejaka akcia a vedela som ze sa budem bavit do rana bieleho, ale niekedy to islo aj bez alkoholu-som diskotekovy tip co pretancuje aj poslene topanky-rada sa bavim na parkete.joj ako mi to niekedy chyba. vinkovala som len na domacich nastevach ale vacsinov ma vinko uspavalo, tak som to len tak jemne cuckala

sunny_face
7. aug 2009

Sex v meste obcas pozriem je to celkom zabava, ale rasšej mam take na zasmiatie-priatelia, alf a najnovsie 2 a pol chlapa ale to chodi cez obed. Kedysi som nedychal pri C.S.I. Las Vegas, ale vsetkeho privela skodi a uz ma to nebavi uz sa mi zda ze to prehanaju. Teraz si rano pozriem dennik zaslouzile matky, 1x neberte nam princeznu (dvd) a sups von zničit malu a potom zas az naobed pokracujem nejakymi sitkomami