Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
14. aug 2009

Su mrazené, bývyjú v tých boxoch, ktoré sa otvárajú zhora. Tu štrudlu vyskúšam, už som ju tam zbadala.
Ani si nemala o tych lentilkach hovorit-ja ich mam velmi rada, to ked tato niečo prepiskne, tak už vie že zaberajú 😉

lumistri
14. aug 2009

pan dobreeee 😀 😀
to mi tak pripomenulo ze si musim zase pozriet lord of the dance.. ja to milujem 😵

pancake
14. aug 2009

sunny oni su ti anglani vsetci taky tucny. to bol shift manacher na A smene. 😝

mukky a ta strudla je najlepsia ked ju nechas uplne vychladnut a potom nakrajas. ale ja krajam kazdy druhy zarez. zda sa mi to tenke.
ked som pazrava a krajam ju hned teplu, tak mi vsetok tvaroh vytecie. 😝 😝 😝

sunny_face
14. aug 2009

Bože baby zas mi teču slinky
Lumi tiež ich mam rada a musim sa posnažiť a rypkať do tatu, že ked tu niekedy budu (na Slovensku) nech na nich ideme

mukky
autor
14. aug 2009

baby ak sa budtete nudit.....ale az ked odidem si to kuknite hej,nie teraz 😀

ja zvacsa nakupujem podla tohto....napr avivaz len silan,vyhral v teste...sampon a kondic nivea

ma to teraz napadlo lebo lidl krem tusim na vrasky tam vyhral,len som ho nikdy nenasla 😕 ,a podobne...

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/test-maga...

lumistri
14. aug 2009

sunn to ja uz hucim do mojho dva roky jak velmi chcem ist..
ale vzdy nam do toho nieco prislo.. naposledy som myslim rodila, a predtym som mala brusko.. furt si nieco najde 😒 ja by aj sama sla 😀
este nemas draheho doma? uz sa tesis, ze? 😝 ; 😀

mukky
autor
14. aug 2009

sunny 😀 fakt mas tiez rada?si nikdy nepisala...fijalovy sacok tesco lentilky,mam doma 5 balikov 🤐 🤐 ,na skusku som minule kupila jeden a su totozne

pan a ty jes aj sladke...ved som myslela ze nelubis jak si minule pisala...ci som to poplietla?asi

mukky
autor
14. aug 2009

pan hej,ten tvaroh trosku vzteka,ale to vobec neva....u nas stoji 49 tusim...a mam doma aj jablkovu uz dlho,ale som este nerobila

pancake
14. aug 2009

mukky ja jem sladke lebo nic ine doma nemam. zajtra rano idem na nakup. teda nic nemam doma na co by som mala chut. jablka kupim rano cerstve, tak som toto dojedla a jogurty tiez. tomuto aj tak koncila zaruka. no a konervu ananasu som si kupila na ,,kavovu dietku,, ktoru som drzala 3 dni a kupila som si 3 konzervy a zapadli prachom. tak som sa rozhodla ze jednu po pol roku vytiahnem. ale zasytilo ma to. uz som ok.
neuverite mi ale ja som tu strudlu zacitila. no je to mozne? ako keby som ju prave dopiekla. a som piekla naposledy v utorok mufiny. 😖 😠

pancake
14. aug 2009

u nas stoji 30sk. 😠

pancake
14. aug 2009

za 2 hodiny pride tata z prace. neviem co mam dovtedy robit. nic sa mi nechce. ani neviem co by som si na nete kukala. 😖

sunny_face
14. aug 2009

Drahy zachvilku pride, tak už sa vytešujem.
Ja som cukrikova mam rada lentilky a žele cukríky-kysele rybyčky a bonpari-mňam. Ale už som natrafila aj na lentilky, kotré vobec neboli dobre ta čokolada bola hrozne bleeee, tak som si na chvilku dala od nich pokoj.Ale minule niekto podaroval malej, tak som jej s nimi pomohla.

mukky
autor
14. aug 2009

pan ja ked som nieco citila co nebolo,bola som tehu 😀 😀

aj ja lubim kzsle rybicky a zizalky a super kysle bonpari a KVASNU kapoustu

mukky
autor
14. aug 2009

pridem za 10 minut,este vas tu najdem?

sunny_face
14. aug 2009

Tak už prišiel drahý. lúčim sa s vami a ak sa podari tak zajtra večer

lumistri
14. aug 2009

caaf sunny, jak ti zavidim, moj pride az okolo polnoci 😕

pancake
14. aug 2009

mne tiez pride az po polnoci. ☹

baby ja asi starnem. ja sa na tom facebooku nemozem vysomarit. asi to prenecham mladsim.

mukky
autor
14. aug 2009

sunny pa

mukky
autor
14. aug 2009

moj chrape a je doma

pancake
14. aug 2009

preco si zase tu fotku dala prec??

mukky
autor
14. aug 2009

😀

pan chcem byt tajnostkarka 😀
a ty coze si dala 😕 😕

mukky
autor
14. aug 2009

lumi o robis?? 😕

pancake
14. aug 2009

sak lebo si aj ty dala!!!! 😀 😀 😀 😀

lumistri
14. aug 2009

hram sa hru 😀

mukky
autor
14. aug 2009

pan 😀 maly je ale zlatko,urob nove fotky 😵

lumi 😀

mukky
autor
14. aug 2009

pan sa dievcata minule bavili na inej teme o mede,ze v susienkach je casto aj v kasach a ze male mnozstvo neskodi..ale som precitala som teraz toto a som toto konkretne o mede nevedela 😕

http://www.alinka.sk/c/nevhodne-potraviny-pre-d...

mukky
autor
14. aug 2009

som len ten med chcela skopirovat,preco mi to cele odoslalo? 😕

lumistri
14. aug 2009

no aspon viem odkedy mam davat kravske mlieko, akurat som nad tym vcera rozmyslala ze sa vas musim spytat..
mukky citas mi myslienky, dik.. 🙂

pancake
14. aug 2009

tak to si ma potesila s tym linkom. my ideme presne podla predpisov. 😎