Rýchle a chutné recepty na narodeninovú párty 1 ročného dievčatka

fiera33
16. jún 2018

Baby poradte nejake rychle a chutne jedla na oslavu 1 rocka. Bude nas okolo 15 osob. Nemam vela casu na pripravu,tak by to malo byt nieco rychle a aby kazdemu chutilo. Diky moc za napady

pininka
17. jún 2018

Teraz som muzovi na oslavu robila jeden recept, uzasne rychly a velmi chutny,este aj dobre vyzeral. Prerezes pozdlzne cuketu, vydlabes, das na nu nastruhanu mozzarelu, a na to striedavo kladies koliecka cherry paradajok a klobasky. Das to zapiect. Uzasne to bolo a fakt rychle.

lilyianka
17. jún 2018

@pininka tento recept som videla pár dni dozadu na FB...este si vravím ktovie ako to chutí... tak vyskúšam aj ja

pininka
17. jún 2018

@lilyianka ja som to tiez tam videla a bolo to fakt dobre,kazdy to chvalil, ja som mala dve vacsie cukety, len na ochutnavku, ale nabuduce zrobim zo 4 roch

lilyianka
17. jún 2018

@pininka takže v pohode aj z veľkých? Tiež mám akurát 2 veľké čo mi včera dala sestra a je to dosť syte, že?

pininka
17. jún 2018

@lilyianka no nas bolo asi 10 a kazdy ochutnal. Mala som take stredne velke, nie uplne tie najvacsie. Nieco ako salatove uhorky, ale hrubsie

homolca
18. jún 2018

nevuem ci je to rychle ale chutne su zleninove hranolky...zemiaky, bataty, mrkvu, zleer, petrzlen nakrajat na hranokky a upiect v rure s bylinkami...decka bez soli a mozu chrumat...plus robila som tvarohovu piskotovu tortu, tiez si dali drobci aj dospeli ...