Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Šišky. Máte niekto dobrý recept?

loren
13. feb 2008

mate niekto oskusany recept na dobre sisky uz som robila viacero ale ani jedny neboli take fajne nadychane 😉

jami3
13. feb 2008

Toto je náš starý storočný recept - celá naša família robieva len tento - a zatiaľ mal vždy úspech:
1/4 kg polohr. múky, 1/4 kg hl. múky, 16 dkg varených postrúhaných zemiakov, 1 celé vajce, 1 žĺtok, 2 lyžice rozpusteného masla, 1 lyžica prášk. cukru, štipka soli, kvasnice, šálka mlieka, trocha rumu
Spracovať klasika ako kysnuté cesto - pokysnúť v mise, vyvalkať na hrúbku asi 1 cm, povykrajovať kolieska, nechať prikryté utierkou kysnúť ešte 1 hodinu. Keď ich idem vysmážať, stlačím v prostriedku, aby mali jamku. Prvú stranu smažím prikrytú, otočiť, a dopiecť odokryté. Pri smažení musia plávať v oleji 😉

loren
autor
14. feb 2008

jami dakujem a su take lahucke kypre?

titkovamiriam
10. feb 2009

POTREBNÉ PRÍSADY

3 dl mlieka, štipka soli, 3 lyžice rumu, pardon umu 🙂)), 100 g masla, 8 žĺtkov, 3 kopcovité lyžice preosiateho prášk. cukru, 400 g polohrubej múky, 200 g hladkej múky, 1 sáčok droždia (dr. Oetker), vanilkový cukor, práškový cukor, olej na vyprážanie a lekvár na plnenie

titkovamiriam
10. feb 2009

alebo

1 kg polohrubej (výberovej) múky, 1 kocka čerstvého droždia, 6 dl mlieka, 1 smotana na šľahanie (poctivá 33%-ná) o objeme 250 ml, 1 kávová lyžička soli, 2 kávové lyžičky cukru, 4 žĺtky (ak sú vajíčka väčšie, stačia 3), 0,5 dl rumu. Na dochutenie - lekvár, práškový cukor, jogurt, snehová pena zo zvyšných bielkov.

titkovamiriam
10. feb 2009

a este aj dobre fanky

500 g hladkej muky 1 1/2 dcl čierneho piva 1 1/2 dcl vody 100g rozpusteneho masla 150 g polohrubej muky štipka soli 3 žltky

POSTUP PRÍPRAVY

Do misy si dame preosiatu muku, pridame pivo, vodu, žltky, maslo. Vypracujeme vareškou cesto, nechame asi 30 minut odpočivať na teplom mieste.
potom cesto rozvalkame asi na 1/2 cm hrube a vykrajujeme radielkom stvorce dame ich vyprazať na olej a po vybrati obalujeme v praskovom cukre ktory sme zmiesali s vanilkovym cukrom

titkovamiriam
10. feb 2009

a dalsie fanky

1/2 kg polohrubej múky, 1/2 bal. prášku do pečiva, 1/2 mokka lyžičky soli, 2 veľké polievkové lyžice práškového cukru, 3 žĺtka, 1 sladká smotana 30-33%, 20 g mäkkého masla, 1 polievková lyžica rumu, mlieko podľa potreby, olej na vyprážanie, práškový a vanilkový cukor na obalenie

POSTUP PRÍPRAVY

Z uvedených prísad spracujeme cesto, trochu mäkšie ako na rezance. Urobíme 2 bochníky a necháme odležať v chladničke aspoň 1 hodinu. Cesto vyvaľkáme cca na 4 mm, radielkom rozkrájame na obdĺžniky, v strede dvakrát rozrežeme. Okraje odspodu prevlečieme cez otvor a urobíme tvar mašličky. Fánky vyprážame najlepšie v oleji, masť sa zvykne peniť. Vyprážame do ružova, vyberieme na tanier pokrytý servítkou alebo papierovou utierkou. Obalíme v práškovom cukre zmiešanom s vanilkovým cukrom.

kisska
11. feb 2009

u mna bolo vzdy dolezie, ked som ich plnila, aby sa mi neotvarali a nevytekali, zacalo fungovat, az ked som vykrojila kolecko, dostredu dala lekvar(do jamky), pricapila druhym, kraje stlacila a este raz vykrojila poharom.
Klasicky recept:
500g hladkej muky special, 2 zltky, stamperlik rumu (0,4dcl), 1PL oleja, 1PL, praskoveho cukruma hrot noza sol, kvasok v mlieku z 20 g (1/2 modrej kocky) kvasnic, olej na vyprazanie.
Vypracujeme nie velmi tuhe kysnute cesto, rozvalkame ho na hrubku 7 mm. Vykrajujeme poharom kruhy, na polovicku dame dzem, prazdnym kruhom prikryjeme, kraje stlacime a znovu poharom vykrojime. Nechame 10-15 minut prikryte utierkou podkysnut a vyprazame v rozpalenom tuku z jednej strany prikryte a po obrateni na druhu stranu odkryte. Na vyprazanie potrebujeme tolko tuku, aby sisky v nom plavali.

Tvarohove sisky I.:
500g lisovaneho tvarohu, 3 cele vajcia, 200g polohrubej muky, 2 PL krystaloveho cukru, 1 vanilkovy sukor, 1 KL sody bikarbony, olej na vyprazanie.
Zo vsetkych prisad vypracujeme cesto, ktore naberame na polievkovu lyzicu, vyformujeme na pomucenej doske sisky a vyprazime na rozpalenom oleji.

Tvarohove sisky II.:
250g lisovaneho tvarohu, 2 PL r/umu, 200g polohrubej muky, 1 PL, praskoveho cukru, 1/2 KL sody bikarbony, 2 zltky, stipka soli, 3-5 PL mlieka, olej na vyprazanie.
Tvaroh, muku, cukor, zltky, rum a sodu bikarbonu zmiesame spolu s potrebnym mnozstvom mlieka a sisky vyprazame na rozpalenom oleji. Hotove sisky ozdobime bielkovou ovocnou penou ( 2 bielky, 2 PL cukru, 2 PL dzemu - bielky s cukrom a dzemom vyslahame na tuhy sneh).

Zdroj-Varime aj bez skusenosti, Elena Paulenova - skvela kucharska kniha, kde vacsina receptov je na stare klasicke jedla nasich mam a ked sa ich drzim, tak aj tak naozaj vyjdu 😉

daskak
11. feb 2009

kiss: jaaaaj taku chut si mi na tie tvarohove narobila 😀 😀 😀

vinka
11. feb 2009

Kisska tak to skúsim s tým vykrajovaním.Mne tiež stále aj buchty na pare vytiekli preto som ich robila zriedka.Ale teraz to skúsim tak ako si to napísala ty. 😀

stresmenka
15. feb 2009

Jami robila som dnes tvoje šišky vyšlo mi 32 ks a ostali 4 kúsky ☹ musím povedať že sú fakt fantastické 😉 .
Ďakujem za receptík 🙂

ma_se
22. feb 2009

KISSKA,tie SISKYII,som robievala aj ja....ja ich mam napisane ako RYCHLE TVAROHOVE SISIKY... a su velmi dobre,ale bohuzial nemozem ani mastne ani mliecne vyrobky a druh zasa nema rad RUM...takze som ich prestala robit,ale su vyborne,aspon ja som ich mala velmi rada. 😉 a deti sisky nemusia,prejedli sa ich.

martina84mm
26. nov 2017

Tu začni písať odpoveď...

Odošli