• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vianočné koláčiky

2. januára 2015 
Treba mi este zdobit pernicky a vymysliet aky kolac, alebo skor dve upeciem.
20. dec 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvykrat som piekla aj jedla zazvorovniky, moje kokosky s kavovým kremom, vanilkovo-nugatove rozky - vymysleny recept, jezkovia, plnene medovnicky
20. dec 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@abriela dík za tip, skúsim asi viacej receptov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela krasne kolaciky ,si šikulka :dizzy_face:

ja som vcera robila uz konacik a uz je aj rozdany :confused: , robila som z Bari mandli a akože Baileys :astonished: .aspom ze som spravila radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ti jezkovia su velmi mili, aky je na to recept? To je len z marcipanu vytvarovane ci ako?Dakujem.
21. dec 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy wau, bari mandle - tie som nejedla roky.Takze konacik ani neochutnas, to aky bol sa ani nepytam, pretoze cim kazdnym dnom je predsa lepsi a lepsi.

@kvojtanikova ale kdeze marcipan. Je to linecke cesto, recept tu koluje - staci do guglu dat jezkovia jozkovia
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21086
21. dec 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čokoládovo kokosové guľky z hrozienkami
Možno to niektorá bežne robíte, ale mňa to včera napadlo prvý krát. Zostala mi poleva na ježe a aj trocha kokosu s kvapkai čokolády v ňom a bolo mi ho ľúto len tak vyhodiť tak som experimentovala. A tu je recept na polevu : 200 g Palmarínu, 8 lyžíc silnej kávy, alebo mlieka, 250 g cukru, 3 lyžice kakaa. Polevu treba robiť nad parou a aj pri obaľovaní som ju tak mala. Z tejto polevy mi zostalo a tak som tam nasypala zvyšný kokos a primiešala hrozienka. Masa je redšia, ale napriek tomu som vyskúšala aj guličku, no keďže bola poleva ešte teplá (keďže som ju stále mala nad parou) ťažko sa robila a tak som to dala do košíčkov. No keď trošku gulička trošku vychladla dala sa krásne formovať a ľutovala som, že som sa ponáhľala a dala to do košíčkov. Netreba to v ničom obaľovať a sú fantastické. Presné množstvo samozrejme neviem, ale každá si to určite odhadnete a na hrozienkach nešetrite!!! Napíšte potom či ste ich skúšali. Rozmýšľam, či nespravím aj z celej dávky polevy :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela zázvorníky som jedla prvý krát minulý rok, lebo manžel ich vychvaľoval... Kolegyňa mu sľúbila napiecť k minuloročným Vianociam a dodones sme ich nedostali :grinning: :grinning: :grinning: . Tak som sa naštvala a po Vianociach ich upiekla. Boli FANTASTICKÉ a to je u mňa obrovské pochvala, lebo ja suché koláče neznášam. linecké koláče majú u mňa červenú, ale Zázvorníky robím veľmi často aj cez rok. Napíšeš mi recept na tie vymyslené rožky??? Ď

Žienky šikovníčky dá sa niečim nahradiť žĺtok v nepečených koláčoch???
21. dec 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan pouzila som recept na klasicke vanilkove rozky od @cessy je to tu niekde, pohladam. Len som robila z 1,5 davky a nedala som tam maslo (palmarin) ale lyzicu nutely. Kedze cesto malo taku nijaku farbu, pridala som trosku kakaa.
Cez igelit som to tvarovala vo formicke v tvare rozteka.
Do coho ti chyba zltko?
21. dec 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela no ochutnala som, ale len trosicku, lebo stale chodim na aute tak pre istotu. :confounded: :confounded: :confounded:
inak zohnat Bari mandle bol v celku problem, ale zohnala som :dizzy_face:

@abriela tie vanilkove s nutelou skusim aj ja, mozu vyborne chutit
21. dec 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan ak sa ti to nema s cim zlepit tak skus mlieko a med.. len trochu... a ak sa ti to ma (t.j. funguje to aj bez toho) tak ho tam vobec nedavaj... v niektorych receptoch v pohode.. ale v niektorych by to asi fakt nebolo ono...
21. dec 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, už mám takmer napečené, dnes ešte upečiem jeden slaný s bielym vínom a šuhajdy, ale chcela by som ešte nejaký na plech, nie vykrajovaný najlepšie trvanlivý, čo by ste odporučili?
@ankan uff s tým žltkom by to aj mňa zaujimalo...
21. dec 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan ozaj, podľa akého receptu robíš zázvorniky?
21. dec 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje princezky,este trochu musi prischnut poleva
21. dec 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@abriela Ďakujem za recept
@oskvarka Ďakujem za radu, to ma nenapadlo. Chcela som robiť orechové špice a ten žĺtok ma odradil
@zabka88 Tu je recept:
Mamine zázvorníky
1 vajce, 3žĺtky, 280 g práš. cukru, 1 ČL mletého zázvoru, 280 g Hl. múky, 1/2 ČL amónia (salajka) alebo prášku do pečiva
V mise do penista vymiešame vajce, žĺtky, cukor a zázvor. pridáme múku, amónium a vypracujeme cesto. Ak máš cesto príliš suché(malé vajcia) pridaj kľudne trošku vody. Cesto potom vyvaľkáme na 5 mm hrúbku a vykrajujeme. Poukladáme na plechy a necháme asi 3 hodiny sušiť na vzduchu. Pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote 150°C asi 25 minút.
mimochodom ten recept nemám od mamy, ale dostala som ho s takýmto originálnym názvom prefotený z nejakého časopisu...
21. dec 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy aneposles mi recept na ten baileys
21. dec 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan ďakujem krásne za recept :slight_smile: ja som robila včera čokoládovú roládku nepečenú a šlo tam žltko tak snaď prežijeme vianoce bez ujmy :confounded:
21. dec 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela
0,5 l RUMu
2 uvarene skaramelizovane salka
1 mandlovy puding
0,5 l mlieka

Salko si povarime v plechovke asi 2 hod. nechame vychladnut. uvarime puding s 0,5 l mlieka. pri chladnuti premiesavame. po vychladnuti dame salko a puding do nadoby, mixera a vymiesame. pocas miesania pridavame RUM. nechame odlezat 24 hod a po veceroch popijame :grinning: :grinning: :grinning: .
aby sme my mohli popijat, musim este spravit :confounded: :confounded: :confounded:
21. dec 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cessy dakujem za recept a cukriky su kde? :grinning:
21. dec 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela no ale to potom je recept na liker z bari mandli....
na bayleis si chcela, nie?????????????????????????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused:
21. dec 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela tak tu je aj z Bary mandli...
3 sacky Bary mandli
1dcl vody
22dkg kryst cukru
1 varova cokolada
------------------------------------------------
1 salko
0,5l Rumu

Ingrediencie po ciarku vsetky rozpustime v hrnci na ohni. po odstaveni pridame salko a Rum. Konzumujeme po 24 hod. :zipper_mouth:
21. dec 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ja som robila karamelovy liker.

uvarene salko, rozmixujes s vanilkovym cukrom, rumom a vodkou. kto chce ake silne, tak take si spravi :grinning:

ja si to pamatam este ako deti, sme dostali na dno poharika na vianoce, a straaasne sme sa tesili :grinning: :grinning:
21. dec 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zajo79 no aj tem baileys je taky karamelovy, uplne jemnucky super. len oproti tomu tvojmu tam davam este ten uvareny puding :wink:
21. dec 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy to my zas puding nepotrebujeme..nam staci rum s vodkou a salkom pravdaze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zajo79 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nooo ale to je uz potom take silnejsie, ze :confused:
21. dec 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy nooo, dobre sa to cucka, ale je to silnejsie.. a ja ked tak, pohar bieleho vina, niesu v nom kalorie ako v akom likery. stale totiz nemam tehu kila dole..
21. dec 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ako dlho vydrzia kokosove gulky? Mozem ich zacat robit aj dnes, alebo mam pockat do Vianoc?
21. dec 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy dakujem za obe recepty :dizzy_face: . Tento rok ich uz nespravim, ale na buduci vyskusam a zacnem pozerat po cukrikoch. V akej obchodnej sieti si ich zohnala?
21. dec 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje tohotrocne vytvory, este mam vanilkove rozky a samozrejme bobalky na stedru veceru...
21. dec 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata nemate nejaky dobry recept na linecke cesto lebo to co som ja robila sa mi stale drobi :angry: dakujem
21. dec 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok