Zdravé stravovanie dieťaťa - čoho sa vyvarovať

tepka
6. nov 2012

Ahojte maminky chcela by som založiť tému a prilákať sem maminky ,ktorým záleží na tom ,čo ich detičky jedia-nejedia sem môžete pridávať poznatky, linky, recepty môžeme diskutovať alebo si radiť v oblasti zdravej stravy a všeličo iné bez toho, aby vás niekto napádal ,že ste nie normálne alebo príliš uzkostlivé ked chcete aby boli vaše detičky zdravé... 😉 ďakujem a som rada za všetky námety príspevky aj otázočky 😉 🙂 nech sa páči vstúpte...

tepka
autor
22. nov 2012

@mimi21mimi aha to je lacne no🙂

adel22
22. nov 2012

@tepka nooo, som aj pisala tomu co to predava ze ja som to kupila za aku cenu, ze nabuduce uz len u neho a on ze urcite to bol ten obohateny o neviem co a ja ze nie, je to tento isty, lebo ho mam v chladnicke tak som porovnala.....
No svinucha to je, poviem jej to ked budem doma🙂

tepka
autor
22. nov 2012

@mimi21mimi aha to je lacne no🙂
@mimi21mimi toto je trošínka ine je to omega 3+D čiže ma to omega to je asi drahe

tepka
autor
22. nov 2012

@adel22 des že???bohača to je svinstvo 7e na tom!a už kolko oni maju na tom

tepka
autor
22. nov 2012

@mimi21mimi aha to je lacne no🙂
@mimi21mimi toto je trošínka ine je to omega 3+D čiže ma to omega to je asi drahe
@ervenka neaka blbosť:/

adel22
22. nov 2012

@tepka ja to este neuzivam....uz mam toho tolko, ze nechcem moc kombinovat.....potom ked budej dojcit to chcem, resp. este pred porodom by som mohla....

tepka
autor
22. nov 2012

@adel22 ahaaaa ja že to chceš pre male miesto vigantolu 😝

tepka
autor
22. nov 2012

@adel22 no jasne to je dobry dolplnok vit D a omega hlavne ked není slnko teraz 😉 a potom využiješ pri malom

adel22
22. nov 2012

@tepka chcem, aby sa to dostalo do mliecka a ja nemusela davat tieto umeliny...treba ale aj von chodit no....uvidim, ako bude

adel22
22. nov 2012

@adel22 Jeeee ty si z Priekopy? Tam mam ex spoluziacku🙂

adel22
22. nov 2012

@tepka Jeeee ty si z Priekopy? Tam mam ex spoluziacku.
no vidis, sebe si poslem spravu

tepka
autor
22. nov 2012

@adel22 noooo:ňty si dokiaľ?kedy maš termín?

ervenka
22. nov 2012

@tepka napisala som nieco zle alebo nevhodne,ked som dostala taku cudnu reakciu?

mimi21mimi
22. nov 2012

@tepka hej hej.... ale vigantol by som veru nedala.... na gastre je presvecena, ze musim davat zvysene davky vigantolu, lebo mala nedostava nic mliecne, ako keby v tom kravskom mlieku bolo neviem co... ale tak Decko davam, nemoze mi nic povedat.

tepka
autor
22. nov 2012

@mimi21mimi tak no a nepije mlieko či ako?

mimi21mimi
22. nov 2012

@tepka Nie, ona ma intoleranciu, ale aj tak ziadne pit nechcela a ani rastline nie....

tepka
autor
22. nov 2012

@mimi21mimi aha tak ja mojej davam svoje a ryžove mliečko

mimi21mimi
22. nov 2012

@tepka Ja nekojim a ona nic okrem vody nevypije.... ani ked nevidi bielu farbu.... lebo jedlo biele neznasa .... asi preto, ze som do nej pchala mlieko, ked som este nevedela, ze ma tu intoleranciu.
Ale varim so sojoveho, uz som si zvykla, ani chutovo to necitim nejako v jedlach.