Detská lekárka v Rimavskej Sobote

davidkomiminka22
8. dec 2022

Ahojte poradte mi prosím decku lekárku ktorá bere nových pacientov v rimavskej sobote ďakujem

stellarstar
8. dec 2022

@davidkomiminka22 ženaaaaaaaaa DETSKÁ a nie decká, decká sú deti 🤌

stellarstar
8. dec 2022

@davidkomiminka22 veď keď už máš 2 deti s nimi kam chodíš?

davidkomiminka22
autor
8. dec 2022

@stellarstar moment oni sú u svojho otca sme oddelení

stellarstar
8. dec 2022

@davidkomiminka22 tak to mám odkiaľ vedieť? Ale aj keď oni majú svoju dr tam nemôžeš?

martul
8. dec 2022

@davidkomiminka22 to je jedno kde sú, musia mať doktorku.

esmeronka
8. dec 2022

@davidkomiminka22 rodila si pred skoro 3 týždňami a ešte si nebola u doktora s dieťaťom? A na pôrodnici si akeho lekara pre dieťa potom nahlasila veď na to sa hneď pytaju

domka222
8. dec 2022

@davidkomiminka22 ale však Dr sa nahlasuje už v pôrodnici, či?

mimi3008
8. dec 2022

To take male deti - 3 rocne a ani nie 1,5 rocne su v starostlivosri otca a nie matky?😳😳😳velmi zvlastne

esmeronka
8. dec 2022

@davidkomiminka22 takymto pristupom si koleduješ len o to že aj toto tretie pôjde buď k ocovo alebo príde socialka

domka222
8. dec 2022

@mimi3008 tiež som si musela pozrieť aké staré má deti. Také maličké a nemať ich pri sebe si vôbec neviem predstaviť. Ale zase, ak sa majú lepšie u otca...

valeriakadarova
8. dec 2022

@domka222 ja sa len tak zamýšľam nad tým, že ak sa nevie postarať o prvé dve deti načo si robila tretie...

domka222
8. dec 2022

@valeriakadarova zrejme aj nový partner, takže jej to je v celku jedno, že ďalšie, keďže o žiadne sa nestará 🤷‍♀️

hylary
8. dec 2022

Chudata deti 😭

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

@martul majú ale oni bývajú u otca ktorý býva odomna 250km

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

boha ženy čomu nerozumiete že som bola u lekárky tam to píšem ale není bohvie aká on je v batke a každý sa tu na ňu sťažuje mali mal exzem a ani to neriešila a ak necgcete poradiť tak aspoň má tu nerozoberajte a nestarajte sa do mojich detí dakujem

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

@esmeronka počúvaj ma sem ešte raz a bude zle dobre ?? Ako sa to dovoľujes povedať kks ani nevieš prečo to tak je a ani nič tak láskavo sa starajú o svoju rodinu mám plné zuby ako dokážete vy ženy hneď odsúdiť a lebo niečo hnusne napísať bez toho aby ste mali poňatie o Tom ako to bolo a prečo to tak je 😡

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

@valeriakadarova kks haló sa zobuďte čo píšete dobre ?? Kdo povedal že som sa nevedal postarať hmm neviete nič o mne ani o deťoch a ani prečo to tak je a po ďalšie človek sa slušne pita otázku a vy ?? Všetky tu ripete a neviete ani figu borovú o to ako to je a prečo to tak je dovi

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

@domka222 neviete nič o mne tak buďte ticho dobre

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

@hylary hmm a ty si normálna ?? Vieš ty nico o mne alebo deťoch. Nejus tam poprvé dlho a po druhé starajte sa o seba a po tretie stačí ženské toľko tu každého dávate dole že to není normalne kdo sa pitala na váš názor na moje deti coo?? To neriešite keď nikomu ich vezmú no tira deti ale vidíte dve blbé veti a už ste všetky hneď múdre ach jaj sa racej starajte o seba a svoje rodiny a neriešte to čo neviete o Tom nič

hylary
9. dec 2022

@davidkomiminka22 mne stačí tvoj pravopis....

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

@hylary joj jasné lebo vy ste najmúdrejša že

margaretka_
9. dec 2022

@davidkomiminka22 ja som nedavno menila detom pediatra a vzala nas dr. Hrablayova.
Ale este sme u nej neboli na osetreni, takze neviem zhodnotit

veronikaszabova
9. dec 2022

@davidkomiminka22 nechcem ta nejako zhadzovat, ale prosim ta o jedno. Ak chces dostat relevantne info, tak nez odosles prispevok, skontroluj si ho. Lebo sa to neda ani citat.

esmeronka
9. dec 2022

@davidkomiminka22 to sa mam zlaknuť teraz alebo sa začat báť? Typicke pre vas.....ja som len napisala pravdu a neutočim lebo pracujem v odbore...ak urady uvidia že si 3 tyždne nebola este s dieťatom u lekara pride socialna kuratela s policiou a zoberu ti ho a po navšteve lekarky po tak dlehej dobe s tym počítaj ze ta socialka pride minimalne šetriť pomery v ktorych dieťa je

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022
davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

@veronikaszabova viem všimla som si opravím to

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

@esmeronka vy ste nechapava ?? Hovorím že som snim už bola u lekárky ale neľúbi sa nám tu tak zháňam inú pre boha čítajte

davidkomiminka22
autor
9. dec 2022

boha ženy čomu nerozumiete že som bola u lekárky tam to píšem ale není veľký dobrá ona je v batke a každý sa tu na ňu sťažuje mali mal exzem a ani to neriešila a ak nechcete poradiť tak aspoň ma tu nerozoberajte a nestarajte sa do mojich detí dakujem

selest
9. dec 2022

Nie som si ista ci nie az o pol roka mozes zmenit. Ale ak ide o ekzem tak si zavolaj ku koznej nepotrebujes na to detsku dr. Nas brala aj bez vymenneho listka..k ostatnemu sa nevyjadrujem, drzim ti palce🍀

valeriakadarova
9. dec 2022

@davidkomiminka22 kks haló sa zobuď ty, nikto tu do teba nerýpal, keby si sa vedela postarať tak nie sú u otca 250km od teba... Každý druhý deň tu zakladáš témy s tak banálnymi vecami, čo ako matka troch detí by si už mala vedieť, tak ja nechápem čo sa urážaš ak ti niekto povie svoj názor...