Ak a kde vybaviť príspevok od štátu po pôrode?
18. jún 2012
Prosim poradte mi tie co uz to maju za sebou. Moze to vybavyt aj priatel?
moze to aj partner vybavit,rodny list niekolko kopii,op,a tam bud si to das na ucet alebo postou,ak ste zosobaseny tak aj sobasny list(ale to som si neni ista so sobasnym listom.
aj na socialku rodny list dietata-ten vsade pytaju aj ked budete vybavovat karticku poistenstva
treba ist na urad prace socialnych veci a rodiny, oddelenie socialne {neviem presne ako sa to vola} a tam vybavite vsetko. aj rodicovsky prispevok, rodinne pridavky i prispevok pri narodeni. ale ten vam daju, az jed dieta dovrsi 30 den zivota. to budete potrebovat potvrdenie od pediatra.

https://www.modrykonik.sk/forum/paragrafy/co-treba-vybavit-pri-druhom-dietati/ ano priatel moze vsetko vybavit kym si v neemocnici