icon

Ak a kde vybaviť príspevok od štátu po pôrode?

avatar
fialka821
18. jún 2012

Prosim poradte mi tie co uz to maju za sebou. Moze to vybavyt aj priatel?

avatar
katarina822
18. jún 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/paragrafy/co-treba-vybavit-pri-druhom-dietati/ ano priatel moze vsetko vybavit kym si v neemocnici

avatar
katuska169
18. jún 2012

moze to aj partner vybavit,rodny list niekolko kopii,op,a tam bud si to das na ucet alebo postou,ak ste zosobaseny tak aj sobasny list(ale to som si neni ista so sobasnym listom.
aj na socialku rodny list dietata-ten vsade pytaju aj ked budete vybavovat karticku poistenstva

avatar
stanislavao
18. jún 2012

treba ist na urad prace socialnych veci a rodiny, oddelenie socialne {neviem presne ako sa to vola} a tam vybavite vsetko. aj rodicovsky prispevok, rodinne pridavky i prispevok pri narodeni. ale ten vam daju, az jed dieta dovrsi 30 den zivota. to budete potrebovat potvrdenie od pediatra.