Ako dlho trvá prevod?

zuzkatrdlo
18. okt 2017

Dobry den chcem sa opytat.urad prace mi v piatok 13.10 posielal nahradne vyzivne na ucet a do dnes ich nemam.je mozne ze by tak dlho trval prevod?

kratucka
18. okt 2017

to asi nie, ja by som sa šla na to asi popýtať, či ich poslali na správny účet

wikiwiki
18. okt 2017

Asi nie, pokiaľ to v piatok poslali tak najneskôr včera alebo dnes si ich mala dostať 🙂

zuzkatrdlo
autor
18. okt 2017

Dakujem

mia18112
18. okt 2017

@zuzkatrdlo Urcite nie ! Medzibankovy prevod trva uz iba 1 pracovny den.

misinka0611
18. okt 2017

Treba tam zavolať 🙂

mia18112
18. okt 2017

@zuzkatrdlo Volaj alebo chod tam...urcite to v piatok neposlali.

zuzkatrdlo
autor
18. okt 2017

teraz som tam volala tak poslane boli 13.10 a vraj si ucet nepomylila

mia18112
18. okt 2017

@zuzkatrdlo Tak Ta jednoducho klamali. Ja pracujem v banke, toto neexistuje aby to v piatok poslali...

zuzkatrdlo
autor
18. okt 2017

Aj ja si myslim.. no uz dva krat som volala a stale tvrdi ze 13.10 poslala ze ju to nezaujima ze ona cchybu nema

mia18112
18. okt 2017

@zuzkatrdlo
Stretávam sa s tým denne v praci..... Ale vacsinou takto zavadzaju zamestnavatelia - sukromnici. Ludia chudata cakaju na vyplatu a NIC. Bud sa stala niekde chyba na ich strane, alebo to proste neskoro odpalili v systéme. Ziaden prevod netrvá 3 - 4 pracovne dni, ozaj žiaden.

danielahamar
18. okt 2017

mne v poslednom čase prevod trvá ak sa robí cez deň cca do dvoch hodín, aj v nedelu čo sa robil, tak v pondelok ráno bol na účte

zuzkatrdlo
autor
18. okt 2017

noprostoma odbila ze mam ist do banky a tam sa pytat na peniaze

mia18112
18. okt 2017

@zuzkatrdlo Co je negramotná ? Tvoja banka je len príjemca preboha.

zuzkatrdlo
autor
18. okt 2017

vsak samozrejme..neviem fakt co robit.kde vlastne potom su peniaze

simca06022011
18. okt 2017

je dost mozne ze to ma posunute, ze sice pani vygeneruje platbu aby to uhradili ale ti co robia uhrady to daju napr. na dalsi den atd. A este ide o statnu pokladnicu, nie sukrmonu banku... neviem ci sa na upsvare kontaktovala priamo nejaka pracovnicka co zadava platby a vidi, ze to naozaj v ten den bolo odcitane z uctu.

@zuzkatrdlo no v tvojej banke ti ju nenajdu ak ju na ucte nemas, riesit by to mal odosielatel platby.

Inak nam banka zuctovava medzibankove prevody 2x denne... tie co odidu rano mne z VUB mam poobede v primabanke.. ak nestihnem tak na druhy den. A tovnako aj prijimam, rano okolo 10tej a potom o 15tej

korytnacka1
18. okt 2017

@zuzkatrdlo ahoj, priatelke sa par krat v Tatra banke stalo nieco podobne pred 2 rokmi, tiez jej udajne Urad prace poslal na ucet peniaze 13teho no bolo 17teho a ona nic na ucte nemala, nakoniec sa zistilo, ze Urad prace mal nastaveny datum pripisania penazi na konkretny ucet. Taktiez jej par krat rodicak prisiel na ucet 19teho 20 teho a to udajne 10.-13.poslali z uradu...😲

zuzkatrdlo
autor
18. okt 2017

@korytnacka1 Ahoj no dnes som jej uz 3xvolala no povedala ze poslala som 13.10 spolu s rodicakom len rodicaksom mala 13.10 o 10.30na ucte a bez vyzivneho.takze neviem preco klame.osobne tam ist neviem byvam 100km od uradu tak to riesim cez mobil.predtymmi vzdy chodil rodicak plus vyzivne spolu teraz nic a tvrdi ze poslala

korytnacka1
18. okt 2017

@zuzkatrdlo nahradne vyzivne chodi vzdy naraz z rodicovskym. Skor Vam to nahradne neposlali

zuzkatrdlo
autor
18. okt 2017

praveze nie skor nie.akala som za mesia september a oktober ize za 2 mes prisiel v piatok len rodicak.a ked som volala tak ze v piatok posielala s rodicakom som jej ppovedala ze neprislo no ona tvrdi len to svoje

zupka33
19. okt 2017

To nie je mozne aby ti to neprislo ked ti aj rodicak nabehol. Pani alebo slecna je evidentne maximalne neochotna, mala by s tym nieco robit. Mozes sa ist este skusit spytat do banky ci nie je nejaky problem ale to sa mi nezda kedze rodicak ti normalne nabehol. Asi ti nezostane nic ine ako sa previest tych 100 kilometrov a ist to tam riesit.

evittam
19. okt 2017

@zuzkatrdlo Žiadaj potvrdenie o platbe-napr.na mail.😉

misinka0611
19. okt 2017

@zuzkatrdlo Nech ti posle screenshot toho prevodu v systéme na e-mail ako dôkaz. Je to zvláštne. Nedrží banka peniaze náhodou? Mozno by nebolo odveci sa skontaktovať predsa s bankou ci to nemajú v nespracovaných platbách.

mia18112
19. okt 2017

@zuzkatrdlo No ako ? Prislo uz ? Banka nemoze a nema dovod drzat peniaze.Ja to vidim tak, ze sa stala nejaka chyba na ich strane.Bud to poslali na nespravny ucet, alebo to proste neposlali tento mesiac😕

mia18112
19. okt 2017

A este nerozumiem tomu, ze rodicak prisiel ok. A divny je aj ten datum. Ako to mohlo prist 13. teho zo statnej pokladnice, ked to len v ten den akoze posielali....ak by to malo byt v priebehu 1 dna....museli by ste mat rovnaku banku.😕

zuzkatrdlo
autor
19. okt 2017

tak pani z uradu mi dnes volala ze robila kontrolu a ze poslala na iny ucet peniaze

0silvia0
19. okt 2017

@zuzkatrdlo snáď sa ti aspoň ospravedlnila, že ťa 3x zle informovala 🙄

misinka0611
19. okt 2017

@zuzkatrdlo To je ťava. Hlavná vec ze ta presviedča o svojej pravde. Takze, ked si sa dožadovala svojich peňazí ani to nekontrolovali ale tvrdila, ze to bolo poslane na správny účet... 😂 Hlavne, ze je to OK 🙂

mia18112
19. okt 2017

@zuzkatrdlo Joooj...tak ok....bolo to divne cele od zaciatku.

zuzkatrdlo
autor
19. okt 2017

ano v kuse si isla svoje az ked som povedala ze volam riaditelke tak mala tu snahu to skontrolovat

mia18112
19. okt 2017

@zuzkatrdlo Ty koky, to je sila. Ako beriem, že pomýliť sa moze kazdy..... ale nerozumiem, ze tam nemaju nejaku kontrolu denných uzávierok alebo co.... ved tam ide o peniazky ludi, ktorí na ne cakaju.....