Ako si môžem privyrobiť cez internet popri materskej?

macko1007
1. jún 2020

ahojte,neviem ci to mozem pridat aj sem..prosim vas,neviete mi poriadit akoby som si mohla privyrobit cez net popri materskej?mam len RP a chcela by som prispievat viac..ak by ste o niecom vedeli bola by som vam dost vdacna 🙂

pravysivykonik
1. jún 2020

@macko1007 ahoj, a co vies robit? Teraz sa viacero prac da robit remote... Ale pokial mas zaujem o nejake klikacky na nete, alebo pyramidy... tak zabudni, z toho nezarobis, a to v lepsom pripade. Ale kedze pises cez internet, nie z domu (pecenie, sitie a pod.) programovat, spravovat web stranky, robit marketing firmam (fb, instagram), dizajn/grafiku. Vobec nepises co vies robit, resp. comu si sa venovala. Ziadna stranka kde budes len klikat po reklamach ti realne peniaze neda 🙂 Takze sa ti takto konkretne neda odporucit nic.

fokuska
1. jún 2020

@macko1007 A v akej oblasti? Velmi tazko ti radit pokial nenapises nic o tom co si robila doteraz - v akom odbore si pracovala, pripadne na co mas kvalifikaciu, v com mas skusenosti, ake mas zrucnosti, co vies robit, ako si na tom s jazykmi a podobne.

Lebo jedine "prace" a "privyrobenia", ktore tvrdia, ze nemusis vediet vobec NIC a nepotrebujes NIC len internet su kadejake pochybne MLM predaje.

pravysivykonik
1. jún 2020

A este :D ked inzerat zacina takto:
Táto práca je vhodná pre študentov, mamičky na materskej, nezamestnaných alebo dôchodcov.
ruky prec :D

jankapepe
1. jún 2020

@macko1007 aké špeciálne znalosti máš v rámci práce s Pc?

fokuska
1. jún 2020

@pravysivykonik
- Staci iba chcicet / mat chut!
- Nepotrebujes nic len internet
- Mozes to mat iba ako bocny maly prijem, alebo pracu na plny uvazok
- Hladam ludi do svojho zabehnuteho timu!
- Vyska zarobku zavisi od tvojej sikovnosti
- Pisem IP (Aka je to firma? - Pisem IP. Aky ponukas plat? - Pisem IP. Co by bola moja napln prace? - Pisem IP)

juliettka88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
1. jún 2020

@juliettka88 ponukat MLM je na MK zakazane

pravysivykonik
1. jún 2020

@fokuska, aha! trafena hus zagagala :D :D a rovno napis IP @juliettka88

pravysivykonik
1. jún 2020

Chcel som este editovat prispevok, no neda sa.
@juliettka88 ty si kde videla serioznu pracu kde trebalo platit "vstupny poplatok"? :D A kedze sa tu bavime o serioznej praci popri materskej, tak preco vobec spominat to, ze sa ziadne vstupne poplatky neplatia? to neznie velmi seriozne... A preco cez IP? :D Mna zaujima co to je za ponuku, aky tam je model, kolko na mne zarobis a kolko musim robit :D Aky vstupny balicek produktov si potom musim kupit? Alebo kolko nevinnych kamaratov do toho zamotat? :D Nehovoriac o tom, ze podla https://www.epi.sk/zz/2018-63 sa musi zverejnovat aj zakladna zlozka mzdy, kolko ponukas? Je to na TPP, zivnost, na fakturu? fakt sa vam zeny cudujem, ze na toto po tolkych rokoch tych pyramid niekto skoci s tym, ze prave ON na tom zbohatne, ked uz ani nie je koho oslovovat :D nehovoriac o tom, ze aj pravidla MK to zakazuju, kedze to je cele blud...

macko1007
autor
1. jún 2020

@fokuska ahoj,som mam vystudovanu zdravotku takze s tym ja cez net neuspejem.. zakladne veci ovladam na pc..rucne prace noo ..skussla som robit plienkove torty no to moc neslo..preto rozmyslam co by som este mohla robit..aspon par €mesacne..

macko1007
autor
1. jún 2020

@juliettka88 pisem ti spravu 🙂

fokuska
1. jún 2020

@macko1007 Tak v tom pripade ti asi naozaj ostavaju len taketo MLMka a podobne predaje.

nikyball
1. jún 2020

@juliettka88 teba to nestalo nič ale povedz nám , koľko si zarobila na tom, že predávas predražené kktiny vlastnej rodine? Priatelia a známi čo? Volajú ťa ešte stále k sebe na kavu alebo sa ti vyhýbajú??

pravysivykonik
1. jún 2020

To fakt vas tu ako jedina praca zaujme mlm? :D Akoze fakt nic rozumne a realne? Som sklamany z tohto sveta... A @macko1007 zaujimalo by ma po roku ako to dopadlo a kolko si do toho "investovala", aj ked investovanie nebude to spravne slovo.

straka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niki2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulienocka
7. jan 2021

Mna celkom zaujala moznost zarobit bitcoin, nic to nestoji tak preco to neskusit, ak to prinesie nejake to euro. Nemam to overene ale co som pogooglila, ma to celkom dobre recenzie. http://bonusbitcoin.co/?ref=81D774AD3364