Ako si vybavím pandemický rodičovský príspevok?

jolacka
10. nov 2020

Dobrý deň prosím vás moja dcérka má 16.11. 3 roky prácu nemám a podporu v nezamestnanosti nemám narok.Chcela by som si vybaviť pandemicky rodičovský príspevok čo k tomu potrebujem aké papiere? A na úrade práce treba doniesť nejaké potvrdenie že má moja dcéra 3 roky a navštevuje škôlku? Ďakujem

f3rari
10. nov 2020

@jolacka Ahoj,kedze za November dostanes peniaze v Decembri,budu ta riesit vtedy.Riesila som to iste,bolo mi povedane,ze v Decembri poslu papier o dovrseni a tiez papier ktory treba vyplnit (myslim ze nejake cestne prehlasenie ze nepoberas nic) a poslat naspät bud psobne alebo postou a rodicak bude pokracovat subezne so starym (teda pokial stale bude platit krizova situacia) Takto mi to vysvetlili

jolacka
autor
10. nov 2020

@f3rari ďakujem a na úrad práce nepotrebujem žiadne potvrdenie keď sa tam idem nahlásiť nevieš lebo veď musím sa ísť niekam prihlásiť
@f3rari

f3rari
12. nov 2020

@jolacka mne povedali,ze aby som si kvoli tomuto volala do zdravotnej,ci vobec treba sa zahlasovat na urad kedze ten rodicak pojde subezne a v zdravotnej mi povedali ze nie.Jedine keby ho zrusili

matapo
22. dec 2020

...chcem sa spytta ci uz mate ten pandemicky rod. schvaleny, resp. ci vam uz z UPSVAR nieco zaslali. Moj maly mal tiez 16.11. 3 roky. Volala som na UPSVAR, podmienky splnam, len ze mam cakat, ze sa mi ozvu. No ale zatial nic. Tak by ma zaujimalo ci vas uz niekto kontaktoval. Vdaka za info, M.

jolacka
autor
25. dec 2020

@matapo ahoj moja malá 17.11. 3 roky a poslali mi papiere z pandemickeho 17.12. určite sa vám pošlú papiere najbližšie dni možno už 28.12. vám to príde lebo ževraj to treba odovzdať do 4.1. aby ste dostali už v januári pandemicky rodičovský príspevok