icon

Čerpanie dotácie z úradu práce a nástup na materskú

avatar
tannia87
10. feb 2012

Ahjte chcem sa informovat ci amte niektora sksenost s cerpanim dotacie -ja som j dostala v 07.2011 a anstupom na md pred uplynutim 2rokov ako sa riesila zivnost a vsetko okol toho hlavne ci sa musi vracat pispevok.Dakujem 🙂