icon

Dostanem rodičovský príspevok, ak celý mesiac maródim?

avatar
ludka140281
9. jan 2012

marodim uz druhy mesiac,platim si nemocenske pripoistenie a počula som,že vraj ak marodim cely mesiac,tak nedostanem rodičovsky prispevok(mam 2 rocnu dcerku)...je to pravda? mate niekto skusenost? mam problemy s chrbticou a zrejme este budem marodit trochu dlhsie 😖 ...dakujem za odpoved