Kedy dostanem prvý rodičák?
9. okt 2011
baby ak sa mi má bábetko narodit 5novembra kedy dostanem prvý krát rodičák????až na nasledujuci mesiac???,dakujem
baby ak sa mi má bábetko narodit 5novembra kedy dostanem prvý krát rodičák????až na nasledujuci mesiac???,dakujem
@lady511 myslím, že ak ho vybavíš ešte v novembri, tak za november, dostaneš peniaze v decembri. Ak by sa dietatko narodilo trebárs aj 20.11. tak rodičovský príspevok dostaneš v plnej výške (nie alikvotnu cast). 🙂